Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Dorka1986 napisał(a):
hej widze ze dzialo sie wczoraj nie bede tego juz komentowala bo to nie ma sensu juz wy napisalyscie co potrzeba naszczescie u nas jest inaczej 🙂

KRZYCHU 1OO LATEK WSZYSTKIEGO NAJ DUZO ZDROWKA I USMIECHU I WRESZCIE POROZRABIAJ TROCHE MAMIE 😘 😘

Magda kolczyki u Majki rewelacja 🙂

a moja mnie dzisiaj zszokowala bo poszla spac o 22 a obudzila sie o 7 🙂 i poszla dalej spac do 9 🙂 oby tak bylo codziennie 🙂


dziękuję, Dagi też - dziękuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku



Ewelina, coś takiego -

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/836/dscn1105k.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/7286/dscn1105k.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinka napisał(a):
Ola, świetnie to ujelas... ale lzy mi polecialy jak to przeczytalam... 😞 😞


zgadzam się w 100%....
czy ta dziewczyna która to napisała (leer) odniosła się do Waszych wypowiedzi - skomentowała to jakoś? bo nie znajduję jej wypowiedzi? a tych stron troche jest....
CHOLERNE MI SZKODA tej wrześnióweczki która nie doczekała się dziecka.... jaki los jest niesprawiedliwy.... szkoda że nie dostała tyle wsparcia ile potrzebowała....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co najgorsze jest to ze dziewczyna przyszła tylko sie pożegnać nie brneła tematu dlaczego sie tak stało nie rozpisywała się tylko jej koleżanki brneły dlaczego .Chciała tylko usłyszeć słowa otuchy ciepła ze sie wszystko ułoży ze będzie miała kruszynkę jeszcze nie jedną a ta zawsze będzie z nią w niebie i na zawsze pozostanie w pamięci wszystkich bliskich Niec wie jeżeli tu zajrzy ta dziewczyna ze rozumiemy ja i ze jestesmy z nią i napewno każda z nas pomodli się za aniołka w niebie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
marinka napisał(a):
Ola, świetnie to ujelas... ale lzy mi polecialy jak to przeczytalam... 😞 😞


zgadzam się w 100%....
czy ta dziewczyna która to napisała (leer) odniosła się do Waszych wypowiedzi - skomentowała to jakoś? bo nie znajduję jej wypowiedzi? a tych stron troche jest....
CHOLERNE MI SZKODA tej wrześnióweczki która nie doczekała się dziecka.... jaki los jest niesprawiedliwy.... szkoda że nie dostała tyle wsparcia ile potrzebowała....

Milczy, nie odzywa się, może i dobrze. Tak jak napisałam, dla mnie to ona powinna zamknąć konto i iść cieszyć się swoim szczęściem "z najbliższymi" 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny , Moja przyjaciółka jakieś 3 tygodni temu urodziła chłopca Jasia. Martwego. Nie wiedzą czemu bo tuż przed porodem robili USG i wszystko było dobrze... Zapytała mnie czy może być u mnie 3 dni. Tyle łez nigdy w życiu nie wylałam. I tylko słuchałam jej, co ona mówi itd. Boże, tego nie da się opisać, co przeżywają kobiety. które straciły dziecko... Przepraszam , że to pisze ale też to przeżyłam. I nikt i nic nie może pomóc i złagodzić ból tej kobiety, której sie przytrafiło coś tak okropnego... Zalałam się łzami... 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry wszystkim
Musze Wam co powiedziec...
Wyc mi sie chce od kiedy zdalam sobie sprawe ze jestescie NAJLEPSZE NA SWIECIE !! KOCHAM WAS ! I mam wrazenie ze nigdy ale to nigdy zadna z nas nie byla by tak potraktowana.

Przeczytalam wszystko co tam napisalyscxie dzisiaj.. jestem z NAS dumna i oby Was szczescie nie opuszczalo, dzieciaczki dzien nw dzien dawaly powody do zycia i sprawialy ze bedziecie najszczesliwsze na tej ziemi
Nie sadzilam ze mam zaszczyt przebywac w tak niesamowitym gronie.

Gdybym mogla to wszyyyystkie bym Was WYCALOWALA !!! !! !! 😘 😘 😘 😘 😘

Eh.. to mnie wzielo.. a wszystko przeze mnie bo zachcialo mi sie czytac dlsze strony od ogloszenia tej tragedi. A moze i dobrze.. mam tylko nadzieje ze ta dziewczyna to przeczytala i ze chociaz w jakikolwiek nawet najmniejszy sposob jej to pomoze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie reagują takie kobiety....Marinki koleżanka chciała wsparcie....
a z moją siostrą nie było tak do końca...
U niej była ta sama historia, tylko straciła dziecko w 6, a nie w 9 miesiącu.... straciła... to znaczy serduszko przestało bić... Musiała normalnie urodzić, nadać imię itd...
Pamiętam, że jak przyszłam do niej do szpitala po tym porodzie, to się rozpłakałam i chciałam ją przytulić, ale ona nie chciała... bo jak mnie zobaczyła, że chce ją \"pocieszyć\" to zaczęła od razu płakać....
ehh....
i teraz ma pewne emocjonalne problemy, a minęło 8 lat....... to zostaje na całe życie... niestety....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tysia ja już dawno pisałam ze was kocham wszystkie
no prawie wszystkie
nawet pomijając fakt że ja tu byłam zawsze najbardziej zjechana za co też dziękuje -czasem pomogło czasem NIE - czekam na więcej 😁
no to tyle w tej kwestii
Ola post piękny- ale używałaś tam takiego słownictwa że ze słownikiem musiałabym siedzieć- skoro miałam problemy ze zrozumieniem to autorka posta od którego wszystko się zaczęło też będzie miała 😁

a ja przyszłam na zimne piwo które zimne nie jest 😮
układam drzewo w drewutni i kurwa miało być dziś chłodniej - a ja żadnego chłodu nie czuję PALĘ SIĘ
no to chyba tyle moja przerwa się kończy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...