Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tyśka - kurwaa jak ja Cię rozumiem, już tez nie daję rady... Pierdolca dostanę chyba. Śniadanie jadłam dziś w biegu o godzinie 12-tej..
Dopiero moje dziecko padło, zjadło i padło ze zmęczenia...
Ja nie wiem co jej jest.. skoki nie, zęby też podobno nie.. to WTF? 🥴 Ile można brzęczeć i marudzić? 😲
Ochujeje 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
a mi sie ta tabelka jakoś nie sprawdza 😮


Dawid cały czas jest grzeczny? czy okresy Jego "niegrzeczności" się nie pokrywają z tabelką?

powiem Ci, że u mnie też się nie sprawdza ta tabelka.. póki co (czyt. od kiedy podaję mu MM) mam mega grzeczne dziecko.. wiadomo, czasami trochę pomarudzi, ale to nic w porównaniu z tym, co zdarzało się na początku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
a mi sie ta tabelka jakoś nie sprawdza 😮


Dawid cały czas jest grzeczny? czy okresy Jego "niegrzeczności" się nie pokrywają z tabelką?


on ciągle jest grzeczny no znaczy ma swoje dni też gdie jest miałczący ale ja od narodzin nie słyszałam aby moje dzieco płakało może on nie umie? 😮 😮 on tylko jęczy jak mu już naprawde sie nudzi życze każdemu takiej pociechy jak on
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
.


madzia a ty co dzis taka rozgadana same kropki??
coś ruszyło z pracą?


pisałam od rana, ale nikt nie zwracał uwagi na moje posty, to co mam się produkować? Tylko Was podczytuję...
Nic... to znaczy dzwoniła babka z jednego przedszkola, ale co z tego? podziekowała, bo nie może czekać na mnie - a mnie się macierzyński kończy 26 września, lub 11 października... 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
linkaa napisał(a):
a ja wstawiłam duzo zdjec Majki na nk 🙂


śliczne juz chyba znalazłam dziewczyne dla swojego syna 😁 😁 śliczna tak jak i mama a swoją droga czemu wy wszystkie takie chude??nie chce któraś odemnie z 10 kg jeszcze?? ☺️


Dzieki ☺️ to ja juz błogosławie ten związek 😁 bo mi tez Dawid sie bardzo podoba i głosujemy na niego co dzien 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
.


madzia a ty co dzis taka rozgadana same kropki??
coś ruszyło z pracą?


pisałam od rana, ale nikt nie zwracał uwagi na moje posty, to co mam się produkować? Tylko Was podczytuję...
Nic... to znaczy dzwoniła babka z jednego przedszkola, ale co z tego? podziekowała, bo nie może czekać na mnie - a mnie się macierzyński kończy 26 września, lub 11 października... 🤢




ale dupa blada no
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
linkaa napisał(a):
a ja wstawiłam duzo zdjec Majki na nk 🙂


śliczne juz chyba znalazłam dziewczyne dla swojego syna 😁 😁 śliczna tak jak i mama a swoją droga czemu wy wszystkie takie chude??nie chce któraś odemnie z 10 kg jeszcze?? ☺️


Dzieki ☺️ to ja juz błogosławie ten związek 😁 bo mi tez Dawid sie bardzo podoba i głosujemy na niego co dzien 🙂


a ewela skąd wy jesteście bo mi umkło??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...