Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ewelinaaleks napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
a mój chyba robi kupala, bo stęka w łóżeczku
Matylda, Ty chcesz zrzucić 10 kg, żeby chyba Ciebie nikt już nie zauważył, bo będziesz jak kartka papieru


to ile bys wazyła 30 kg? 😮

no bez jak wazyłabym jakieś 38 i byłby GIT MAJONEZ
Ewela ,Ewela jest z Rzeszowa albo okolic to niedaleko mnie jakieś 70km
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
linkaa napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
linkaa napisał(a):
a ja wstawiłam duzo zdjec Majki na nk 🙂


śliczne juz chyba znalazłam dziewczyne dla swojego syna 😁 😁 śliczna tak jak i mama a swoją droga czemu wy wszystkie takie chude??nie chce któraś odemnie z 10 kg jeszcze?? ☺️


Dzieki ☺️ to ja juz błogosławie ten związek 😁 bo mi tez Dawid sie bardzo podoba i głosujemy na niego co dzien 🙂


a ewela skąd wy jesteście bo mi umkło??


Podkarpackie 🙂 koło Rzeszowa 🙂 najbliżej to mam do Matyldy 🙂 bo w Przemyslu zdawałam prawo jazdy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
ale ja jestem głupia odkąd mam małego hihi gdyby mnie ktoś zobaczył co my z synkiem wyprawiamy słuchajac np disko polo to by sikał po gaciach z nas a ja nie moge sie opamiętac bo uwielbiam śmiech mojego dziecka 🤪 🤪 🤪 ☺️


a co robicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
linkaa napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
linkaa napisał(a):
a ja wstawiłam duzo zdjec Majki na nk 🙂


śliczne juz chyba znalazłam dziewczyne dla swojego syna 😁 😁 śliczna tak jak i mama a swoją droga czemu wy wszystkie takie chude??nie chce któraś odemnie z 10 kg jeszcze?? ☺️


Dzieki ☺️ to ja juz błogosławie ten związek 😁 bo mi tez Dawid sie bardzo podoba i głosujemy na niego co dzien 🙂


a ewela skąd wy jesteście bo mi umkło??


Podkarpackie 🙂 koło Rzeszowa 🙂 najbliżej to mam do Matyldy 🙂 bo w Przemyslu zdawałam prawo jazdy 🙂


kurde mam do was 300km 😞 ale musze pojechać w swoje strony bo ja mam rodzine np w krakowie a moj dziadek jest rodowitym góralem nowy sącz te okolice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
ale ja jestem głupia odkąd mam małego hihi gdyby mnie ktoś zobaczył co my z synkiem wyprawiamy słuchajac np disko polo to by sikał po gaciach z nas a ja nie moge sie opamiętac bo uwielbiam śmiech mojego dziecka 🤪 🤪 🤪 ☺️


a co robicie?


no nie powiem niech wam wystarczy ze sie wyglupiamy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
a my nic nie robimy 😮


matylda mówię ci ze mi macierzyństwo daje dużo radości i podobno bardzo się zmieniłam kiedyś byłam bardzo wybuchowa nerwowa i wogóle ciężko mi było na dupie usiedzieć a teraz mama z babcią i wogóle parę osób mnie pochwaliło że w życiu się nie spodziewały że będę tak wspaniałą mamą ☺️ aż się popłakałam wtedy bo ja byłam straszny nerwus przed ciążą taka bomba atomowa bez cierpliwości i wogóle a teraz sama się nie poznaje tak mnie syn zmienił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
I jeszcze Magdzie z Pruszkowa i szyszce i Asi 🙂

a ja tobie

Dzięki ☺️
A ja całemu "stadu" poklaskałam - łącznie z Tutliputli, kmatus, aisak, tymince, kasjalenie, niksssie, Andżelice, Wioli i nie wiem kto tam jeszcze po drodze był oo! ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
I jeszcze Magdzie z Pruszkowa i szyszce i Asi 🙂

a ja tobie

Dzięki ☺️
A ja całemu "stadu" poklaskałam - łącznie z Tutliputli, kmatus, aisak, tymince, kasjalenie, niksssie, Andżelice, Wioli i nie wiem kto tam jeszcze po drodze był oo! ☺️


to teraz 120 minut 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
I jeszcze Magdzie z Pruszkowa i szyszce i Asi 🙂

a ja tobie

Dzięki ☺️
A ja całemu "stadu" poklaskałam - łącznie z Tutliputli, kmatus, aisak, tymince, kasjalenie, niksssie, Andżelice, Wioli i nie wiem kto tam jeszcze po drodze był oo! ☺️

a mi, a mi? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
I jeszcze Magdzie z Pruszkowa i szyszce i Asi 🙂

a ja tobie

Dzięki ☺️
A ja całemu "stadu" poklaskałam - łącznie z Tutliputli, kmatus, aisak, tymince, kasjalenie, niksssie, Andżelice, Wioli i nie wiem kto tam jeszcze po drodze był oo! ☺️

a mi, a mi? 😁

a Ty zajeta jezdeś jeszczek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki Ola 🙂

moja majka osatnio podczas snu tak sie wierci ze obraca sie 360 stopni
a chciałam jeszcze napisac ze jestem pełna podziwu dla Witka 🙂
jak Ty go Kasia tego nauczyłas??
moja nie lubi leżec na brzuszku ale do samodzielnego siedzenie juz jej mało brakuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
dobra ide schab z marynaty wyciągne i na patelnie wrzucam i do piekarnika fruuu bo za godz czas na obiad. może ja dziś zrobie crzanowy sos? 🤔 albo pieczeniowy no zobaczymy
ostatnio mi brak pomysłów na obiady 😮


ja to w ogole obiadow nie gotuje, mieszkam z rodzicami, oni mieszkaja na parterze a ja mam pietro dla siebie i mam tylko urzadzone narazie 2 pokoje, 3 Majki własnie będe robic 🙂 a po ślubie bede dopiero miec swoja kuchnie i łazienke bo narazie funduszy brak 🙂 i tak siedze cały dzien sama w domu, moja mama wraca o 17 a tata koło 18 albi i pozniej a mój R. konczy prace o 19 i mieszka jeszcze na dwa domy:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
dzieki Ola 🙂

moja majka osatnio podczas snu tak sie wierci ze obraca sie 360 stopni
a chciałam jeszcze napisac ze jestem pełna podziwu dla Witka 🙂
jak Ty go Kasia tego nauczyłas??
moja nie lubi leżeć na brzuszku ale do samodzielnego siedzenie juz jej mało brakuje 🙂

a moja z kolei non stop leży na brzuchu, sama się przewraca co chwilę a potem wyje 😁 za to siadać jeszcze nie próbuje 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...