Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

brechti napisał(a):
joł
ale WY śmiechowe czasem jesteście, aj low ju :*
fajno tak po zjebanym dniu poczytać i się pośmiać 🙂

Dagi taka sugestia: przecież zawsze możesz dokupić ciuszki w Pl jak np nie weźmiesz cienkich a ciepło będzie.... albo WIZAWI ^^

WIZAWI 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
brechti napisał(a):
joł
ale WY śmiechowe czasem jesteście, aj low ju :*
fajno tak po zjebanym dniu poczytać i się pośmiać 🙂

Dagi taka sugestia: przecież zawsze możesz dokupić ciuszki w Pl jak np nie weźmiesz cienkich a ciepło będzie.... albo WIZAWI ^^

WIZAWI 😁 😁 😁 😁 😁

😁
no co brzyduli nie oglądałaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brechti napisał(a):
matyldusia napisał(a):
brechti napisał(a):
joł
ale WY śmiechowe czasem jesteście, aj low ju :*
fajno tak po zjebanym dniu poczytać i się pośmiać 🙂

Dagi taka sugestia: przecież zawsze możesz dokupić ciuszki w Pl jak np nie weźmiesz cienkich a ciepło będzie.... albo WIZAWI ^^

WIZAWI 😁 😁 😁 😁 😁

😁
no co brzyduli nie oglądałaś?

NIE ☺️
nigdy ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagi_ napisał(a):
mam nadzieje ze ewentualnie rodzina bedzie dokupywala i sprezentuje kilka ciuszkow, w koncu nikt poza moja mamcia Neli nie poznal jeszcze, wiec moze sie cos trafi? 🙂

tak właśnie trzeba myśleć
tylko żebyś się nie przeliczyła, Polacy to skąpy naród
oni będą czekać na prezenty od CIEBIE 😉
dobra spadam serio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz uprzedzilam ze tym razem prezentow NIE BEDZIE!!!
kupilam tylko dzisiaj bluze ze spider man dla mojego chrzesniaka i tyle, koniec, nic wiecej dla nikogo, nawet tym razem nie mam nic dla mamy ani taty, no ale pustki w portfelu i na koncie zmusily mnie do wprowadzenia ciec budzetowych tym razem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi na pewno rodzina kupi małej TONY ubranek! W końcu zobaczą ją pierwszy raz, nie?

A no miałam zjebany dzień bo:
-ponad pół dnia byłam skazana na małą sam na sam i młoda się darła a ja nieprzyzwyczajona
-nie wyszłam z nią na spacer (bo zimno i mi się nie chciało)
- ale wyszłabym jakby zamiast drzeć się dałaby mi skorzystać w końcu z klopa
-dzwoniłam w sprawie pracy i już przez telefon po pierwszych paru zdaniach wkurwiła mnie babka której mam jutro papiery zanieść
-łapie mnie deprecha i to głęboka, związki na odległość to bzdura, ja nawet nie wiem co mam do niego pisać i jak gadamy to od paru dni po 5 minutach mi się już nie chce i wymyślam że cośtam muszę zrobić natychmiast i muszę kończyć a później siedzę i użalam się nad sobą i beczę i w ogóle dupa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
ja juz uprzedzilam ze tym razem prezentow NIE BEDZIE!!!
kupilam tylko dzisiaj bluze ze spider man dla mojego chrzesniaka i tyle, koniec, nic wiecej dla nikogo, nawet tym razem nie mam nic dla mamy ani taty, no ale pustki w portfelu i na koncie zmusily mnie do wprowadzenia ciec budzetowych tym razem

każdy kto ma bejbika albo miał to powinien to zrozumieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania, na pewno to tylko chwilowy kryzys, w glowie juz niedlugo pojawia sie cale mnostwa tematow do przedyskutowania 🙂 spokojnie 🙂
a jesli moge zapytac dlugo juz jestescie tak razem w sensie na odleglosc??
ja lece we wtorek na 5 tygodni i juz nam obojgu przykro.... bardzo sie ciesze ze lece do domu i w ogole a jednoczesnie serce mi peka ze S. zostanie tutaj SAM 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
Ania, na pewno to tylko chwilowy kryzys, w glowie juz niedlugo pojawia sie cale mnostwa tematow do przedyskutowania 🙂 spokojnie 🙂
a jesli moge zapytac dlugo juz jestescie tak razem w sensie na odleglosc??
ja lece we wtorek na 5 tygodni i juz nam obojgu przykro.... bardzo sie ciesze ze lece do domu i w ogole a jednoczesnie serce mi peka ze S. zostanie tutaj SAM 😞

od 31 MAJA 😞 i nie wiem, czy na święta da radę przylecieć. I całą ciążę też sama byłam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
byłam
ale to jest taka lipa że ja pierdzielę, nikomu nie życzę tego. na serio wolałabym mieć go przy sobie i kłócić się ile wlezie a nie czuć się taaaaaka samotna....
zresztą ja nawet nie wiem jak mam mu przekazać, jak szybko rozwija się nasza córcia, zdjęcia i filmiki to nie to samo co bycie świadkiem tego. on też to wie i jest mu strasznie ciężko. ale mi chyba bardziej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja bylam kiedys w zwiazku na odleglosc i wiem ze to nie dla mnie, z reszta dla nikogo na dluzsza mete, dlatego mam nadzieje ze te dokumenty dojda do ambasady jak najszybciej i zadzwonia do ciebie lada dzien 🙂 i ze zaraz po swietach bedziecie juz razem caly czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...