Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kasjalena2 napisał(a):
dobry 🙂
OLA - I love you ☺️ 😘 🤪
Matylda - wczoraj mnie pocieszyłaś i mam jeszcze cicha nadzieje bo mam pewien plan i moze cos wyjdze
Szyszka - moje dziecko pada zawsze okolo 19 i jak chce ja przetrzymac do 20 to nie ma bata jest placz.... wiec chodzi spac po 19 i wstaje co noc standardowo o 24 i 5 -na jedzenie.... Potem konkretnie budzi sie o 8.

Magda ja sie na tym nie znam, nawet nie wiem co podpisywałam, ale oni wprowadzili jakiś program komputerowy tj używają go od obliczania zdolność (Ola wie o co chodzi) , więc na "słowo" wszystko było ładnie, pięknie , mieliśmy duży zapas , nawet wkładu własnego nie potrzebowaliśmy ( tj potrzebowaliśmy na garaż bo miał drugą księgę wieczystą ale to inna sprawa), bank wymagał umowy przedwstępnej a właściciele zaliczki co logiczne i tak jak pisałam daliśmy im 40 tyś (bezzwrotna w razie rezygnacji wiadomo ) i wszystko załatwione podpisane i dupa, według tego programu zabrakło nam 25 tyś , gosć zaczął oszukiwać ten program i tam jeszcze takie rożne a decyzja o przyznaniu kredytu i tak należała do kierowniczki oddziału i sama przyszła i powiedziała że nam "ufa" i sie zgadza 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Po raz pierwszy ktoś na forum mnie LOVE ☺️

A no i padam.. nie wiem co się dzieje z Lenką - któryś raz z kolei zasnęła mi na rękach oparta swoim policzkiem i mój policzek 🤢 Ja już nie wiem czy ona ma jakieś braki w bliskości czy co? 🥴 Ale przecież tulę ją w każdej wolnej chwili, całuję, dotykam 😞 Nie wiem... Idę jutro po ten kubeczek metalowy (czy ja coś takiego w ogóle kupię jeszcze?) i będę odczarowywać...
A może ktoś jakiś urok na nią rzucił czy cuś?? 🤨 Matko, co ja mam myśleć? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyyyyyyyy to ja chyba nie wiem co to drzemka 😮
już sto razy pisałam że moja śpi albo nie śpi
jak zaśnie w dzień to jest to około dwa razy od 3 do 4 godz czyli łącznie w dzień przesypia -CAŁY DZIEŃ 😮
na razie się bawi, piszczy i niebawem dostanie jakiś deser, potem mliko o pójdzie spać i będzie spała do 16.00, potem zje pobawi się i będzie spała do 19.00- 20.00, potem zje, zabawa , ćwiczenia i o 21,30 kąpiel
oczywiście sa wyjątki , zwłaszcza ostatnio, ale mniej więcej tak wygląda nasz dzień 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola ja Ciebie też LOVE ☺️
ej nie wiem o jaki kubeł ci chodzi ale uwierz mi wszystko można dostać 😁
ja byłam jednak u teściowej we wtorek i tam byłą taka stara ciotka, moja i P. ( bo my rodzina 😁 ) no i ja tej babki nie trawię- może dlatego że mi dupę obrobiła tylko dlatego ze wybrałam P. a nie jej wnuka
mniejsza z tym , ale jak się zorientowałam że ona tam jest to od razu mówię do P. że młoda się jej wystraszy i będzie problem w nocy- i co???? to była najgorsza noc od jej urodzenia serio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helka sama bierze ze stołu butelkę i sama wsadza ją sobie do buuuuzi!
I wie, że to jej, bo jak widzi butelkę u mnie to wyciąga rączki (do mnie jeszcze niegdy nie wyciągnęła 🤢 )
I sama bierze kubek niekapek w dwie łapki i dziubek wsadza do buzi ale nie czai, że tą wodę czy coś to ma pić- eksperyment failed, wypluwa ciecze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anka . moja też rozpoznaje butelkę i wie z czym to się wiąże 😁, i wyciąga ręce ale sama nie potrafi jej chwycić , ale pijąc jak ma połowe to potrafi trzymać tylko w sumie po to żeby się nią bawić więc jej nie pozwalam
a rąk do mnie też nie wyciąga tylko jak się nachylę, to chętnie "bada" moją gębę , a wczoraj nawet wsadziła mi palec do nosa 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Andziucha napisał(a):
.

Angelika znowu kropkujesz a potem piszesz że nikt z tobą nie gada
o czym mam gadać o kropce????
napisz coś innego 😜

siedze tu i nie wiem co napisac 🙂
a moze to wczoraj zobaczylam ze malemu wyszly juz troszke dwie jedynki dolne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Andziucha napisał(a):
.

Angelika znowu kropkujesz a potem piszesz że nikt z tobą nie gada
o czym mam gadać o kropce????
napisz coś innego 😜

siedze tu i nie wiem co napisac 🙂
a moze to wczoraj zobaczylam ze malemu wyszly juz troszke dwie jedynki dolne 🙂


oo a ja się zastanawiałam wczoraj, które dziecko pierwsze będzie miało kasowniki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Ola a moze przelej wosk 🤔?

nie umiem, nie mam gara w którym mogłabym roztopić, ani klucza żeby przelać a poza tym mój S. mi nie pozwoli, a do tego potrzebne są 2 osoby 🤢


no rozumiem, mój Ł. tez nie wiedział o tym że to robiłam bo by powiedział że całkowicie zwariowałam. Ale ja wierze że są złe oczy na świecie i nawet nie koniecznie specjalnie ktoś może dziecko uroczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Andziucha napisał(a):
.

Angelika znowu kropkujesz a potem piszesz że nikt z tobą nie gada
o czym mam gadać o kropce????
napisz coś innego 😜

siedze tu i nie wiem co napisac 🙂
a moze to wczoraj zobaczylam ze malemu wyszly juz troszke dwie jedynki dolne 🙂

o no widzisz- niebawem będzie kąsał 😁
a jak to znosi??? zmienił się?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola jak S. nie pozwoli/???
może nie wierzyć ale może ci pomóc bo czasem warto spróbować 😮
on nie jest z Lenką cały dzień i nawet jesli wie co się dzieje to nie do końca to rozumie bo co innego zajmować się dzieckiem na chwilę po pracy a co innego spędzić z nim cały dzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Andziucha napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Andziucha napisał(a):
.

Angelika znowu kropkujesz a potem piszesz że nikt z tobą nie gada
o czym mam gadać o kropce????
napisz coś innego 😜

siedze tu i nie wiem co napisac 🙂
a moze to wczoraj zobaczylam ze malemu wyszly juz troszke dwie jedynki dolne 🙂

o no widzisz- niebawem będzie kąsał 😁
a jak to znosi??? zmienił się?????


wlasnie jestem zdziwiona bo nawet nie wiedzialam ze cos tam sie dzieje tylko wczoraj przez przypadek jak go trzymalam ugryzl mnie w palca i poczulam ze cos tam ma i rzucam okiem w jego dziasla i co tam widze dwie jedynki 🙂kupilam mu ten zel do zebow ale jak narazie chyba nie bede musiala go uzywac zobaczymy jak dlugo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...