Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
bry
czytałam
ja horrorow nie ogladam bo sie boje i mam schizy bez nwzgledu kiedy je ogladam
super ze LenIuszkowi te czary mary pomogly
Kasia no ty masz same dobre akcje ci powiem...jak nie zyczliwi sasiedzi to bezmózgie rowerzystki
ja nie mam nic dla malego na jesien ani zime...znaczy mam kombinezon ale on jest na 80 obawiam sie ze do zimy moze byc za maly
Magda fajnego masz bobasa w suwaczku
narobiłyscie checi na rogaliki....moze jutro
a i zadnej rózdzki nie musiałam kręcic...tak jak myslalam ze mojej grazyny jutro nie ominie i mialam racje ....ale było ........mmmmmmmmmmmmmmmmm bosko ☺️
pierwszy raz chyba od porodu bylo mi tak dobrze ☺️
nie wiem co jeszcze 😉 cieplo dzis
idem na jakies sniadanie
Vaneska slicznota mała 😘


hehhehehe 😁
Dopiero po 5 miesiacach od porodu bylo Ci dobrze? 😁 😁 😁 😁

nie no bylo dobrze ale nie az tak ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello
u mnie nocka dzisiaj pięknie, 2gi raz dałam małemu na noc kaszke zamiast mleka no i jak zjadł o 20, zasnął ok.21 to się obudził o 6.00 rano na kolejne mleko 🙂 tzn. mial jakies przebudzenia o 2 ale go zatkałam smoczkiem. a w ogóle to o 8 slysze jakies walenie z jego łóżeczka, podnioslam glowe, patrze, a on nogami napieprza w przewijak, musze go zdjac stamtad bo o mały włos by sie zsunął na niego. rozbójnik mój 😘 😘
co do czarów marów i innych cudów to ja kompletnie nie wierze w takie rzeczy, ja to wierze w coś co moge zobaczyc i pomacać 🙂 i bardziej mi się wydaje że te czary całe to działają na nasza psyche i sobie coś wmawiamy niż faktycznie coś w tym jest 😉 ale niech sobie każdy robi jak uważa i nawet jeśli tylko na psyche, ale pomaga to czemu nie 😉 😉
własnie tez sie zastanawiam nad kombinezonem zimowym, czy 80 jak kupie to mu starczy np. do marca, bo jak teraz kupilam bluze na 68 to 2 razy zalozyl i juz rekawy za krótkie 😮 😮
aaa i w końcu pozbyliśmy się odparzeń, mąki i wietrzenie niewiele dały, pomógł dopiero bepanthen 🙂
aha ja też uwielbiam wszelkie horrory i thrillery, wyznacznikiem dobrego filmu jest dla mnie to, że się boję w nocy iść do kibelka i lece biegiem 🙂 mistrzostwo to dla mnie np."constantine" a ostatnio nawet ten cały "zmierzch" obejrzałam ale dla mnie to bardziej było jak film dla szalonych nastolatek bo nic strasznego w tym nie widzialam. ale fakt, wciaga. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry po raz kolejny
ale mam ochotę się rozpisać
więc tak moja ma łepek na 44 cm i taką czapkę wczoraj zakupiłam i jest ciut za duża - bardziej za głęboka ale za miesiąc będzie dobra- tak jak pisałam mam kurtkę grubą pikowaną na zimę i dwa a nie trzy kombinezony
Kasia Adamek nie jest na siłę kreowany, dla mnie to najwybitniejszy Polski sportowiec, zarabia najwięcej ( tyle co Radwańska i Kubica) zaczynał od wagi piórkowej a skonczył na ciężkiej, ten pojedynek musiał się odbyć, bo Adamek nie ma już nic więcej do osiągnięcia, po co ma walczyc z kimś po to żeby walczyć???? Spróbował, tylko tego pasa mu brakowało i nie udało się z resztą moim zdaniem na tych CYBORGÓW z Ukrainy nie ma na razie przeciwników- mogliby walczyć ze sobą ale obiecali matce że tego nie zrobią więc NUDA
a sporcie to ja jestem obcykana- chociaż boks to nie mój konik 😉
a ja już po spacerze z piesem , P. usypiał dziś małą, aż boję się tego co będzie jutro bo ona uwielbia w dzień zasypiać u niego na rękach w pozycji "chodzącej" a on coś tam jej mruczy do ucha 😮
moja się nie kula i nie pełza ale siada na potęgę, usiądzie ale nie potrafi się utrzymać i spada na nos- serio 🙃
też jej głowy nie podtrzymuje ale zdarza jej się "kiwnąć"
a ja wróciłam z walki o 00.00 a P. o 1.00 gdyby się spóźnił 10 minut to już bym lazła go szukać
aha Madzia mogę opisać przebieg całego seansu , ale nie wiem czy to dobre miejsce i czy wszystkie będą miały ochotę czytać o" czarach marach "
i Nikolina to faktycznie działa na psychikę BARDZO i nawet na mojego P. podziałało 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelinka1007 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
bry
czytałam
ja horrorow nie ogladam bo sie boje i mam schizy bez nwzgledu kiedy je ogladam
super ze LenIuszkowi te czary mary pomogly
Kasia no ty masz same dobre akcje ci powiem...jak nie zyczliwi sasiedzi to bezmózgie rowerzystki
ja nie mam nic dla malego na jesien ani zime...znaczy mam kombinezon ale on jest na 80 obawiam sie ze do zimy moze byc za maly
Magda fajnego masz bobasa w suwaczku
narobiłyscie checi na rogaliki....moze jutro
a i zadnej rózdzki nie musiałam kręcic...tak jak myslalam ze mojej grazyny jutro nie ominie i mialam racje ....ale było ........mmmmmmmmmmmmmmmmm bosko ☺️
pierwszy raz chyba od porodu bylo mi tak dobrze ☺️
nie wiem co jeszcze 😉 cieplo dzis
idem na jakies sniadanie
Vaneska slicznota mała 😘


hehhehehe 😁
Dopiero po 5 miesiacach od porodu bylo Ci dobrze? 😁 😁 😁 😁

nie no bylo dobrze ale nie az tak ☺️

Magda a co w tym dziwnego ???????
ja robiłam to 7 razy po porodzie i ani razu jeszcze dobrze nie było 🤢 ale źle też nie bo nie bolało 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
bry
czytałam
ja horrorow nie ogladam bo sie boje i mam schizy bez nwzgledu kiedy je ogladam
super ze LenIuszkowi te czary mary pomogly
Kasia no ty masz same dobre akcje ci powiem...jak nie zyczliwi sasiedzi to bezmózgie rowerzystki
ja nie mam nic dla malego na jesien ani zime...znaczy mam kombinezon ale on jest na 80 obawiam sie ze do zimy moze byc za maly
Magda fajnego masz bobasa w suwaczku
narobiłyscie checi na rogaliki....moze jutro
a i zadnej rózdzki nie musiałam kręcic...tak jak myslalam ze mojej grazyny jutro nie ominie i mialam racje ....ale było ........mmmmmmmmmmmmmmmmm bosko ☺️
pierwszy raz chyba od porodu bylo mi tak dobrze ☺️
nie wiem co jeszcze 😉 cieplo dzis
idem na jakies sniadanie
Vaneska slicznota mała 😘


hehhehehe 😁
Dopiero po 5 miesiacach od porodu bylo Ci dobrze? 😁 😁 😁 😁

nie no bylo dobrze ale nie az tak ☺️

Magda a co w tym dziwnego ???????
ja robiłam to 7 razy po porodzie i ani razu jeszcze dobrze nie było 🤢 ale źle też nie bo nie bolało 😁

wiedziałam ze ty mnie zrozumiesz ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki narazie tylko nadrobiłam i później wpadnę idę na dwór choć na chwile. chyba się przeziębiłam wiec z małym dziś mało przebywam co by go nie zarazić bawią sie od rana z tatą 🙂
Już wiem czemu mój synek wstawał tak w nocy przez kaszkę wróciłam do tej na MM i znów śpi po tyle godzin dziwne 😮
a i mam pytanie czy jak kobieta jest nad ziębiona to może karmić piersią??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry

My znowu wczoraj byli na libacji alkoholowej.. matka degeneratka ze mnie

A wogole !! To wczoraj mialam SEKS STULECIA !! 🤪 🤪 🤪 Jezzzuu dziewczyny normalnie kosmos. I postanowilam - ZADNEJ ANTYKONCEPCJI !! Bede leciec na gumkach i chuj mnie obchodzii co D. na to.. No ja bez tego chujstwa to NIE JA 🤪 Nimfomanka sie ze mnie zrobi

My sie dzisiaj wybieramy na winobranie do Zielonej Gory ze znajomymi i znowu zostawie gilusia z mama. A ona przeszczesliwa.

Taki gorac dzisiaj znowu.. rok temu na winobraniu to juz spacerowalam z moim synusiem w brzuchu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
cześć dziewczynki narazie tylko nadrobiłam i później wpadnę idę na dwór choć na chwile. chyba się przeziębiłam wiec z małym dziś mało przebywam co by go nie zarazić bawią sie od rana z tatą 🙂
Już wiem czemu mój synek wstawał tak w nocy przez kaszkę wróciłam do tej na MM i znów śpi po tyle godzin dziwne 😮
a i mam pytanie czy jak kobieta jest nad ziębiona to może karmić piersią??

tak mi pediatra powiedziala ze to nawet lepiej bo maluch wtedy lapie przeciwciala i sie uodparnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Dobry

My znowu wczoraj byli na libacji alkoholowej.. matka degeneratka ze mnie

A wogole !! To wczoraj mialam SEKS STULECIA !! 🤪 🤪 🤪 Jezzzuu dziewczyny normalnie kosmos. I postanowilam - ZADNEJ ANTYKONCEPCJI !! Bede leciec na gumkach i chuj mnie obchodzii co D. na to.. No ja bez tego chujstwa to NIE JA 🤪 Nimfomanka sie ze mnie zrobi

My sie dzisiaj wybieramy na winobranie do Zielonej Gory ze znajomymi i znowu zostawie gilusia z mama. A ona przeszczesliwa.

Taki gorac dzisiaj znowu.. rok temu na winobraniu to juz spacerowalam z moim synusiem w brzuchu 😉

no to tyska możem se reke podac 😁
tylko mi bez alko bylo tak...... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Nie nie nie Ewelinko 🙂 My tez bez alkoholu 🙂 bo to bylo jak D. wrocil z pracy 🙂 ja sie szykowalam na spacer z dzieckiem oln sie wykapal i MNIE WZIAL 🤪 na libacji bylismy wieczorem a jak wrocilismy to nadawalismy sie tylko do spania 😁

Seks byl w dzien 😉

aaaaaaaaa
ja tam przez ten wczorajszy wieczor jakas jestem rozkojarzona normalnie jakbympierwszy raz w zyciu seks uprawiala 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelinka1007 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Nie nie nie Ewelinko 🙂 My tez bez alkoholu 🙂 bo to bylo jak D. wrocil z pracy 🙂 ja sie szykowalam na spacer z dzieckiem oln sie wykapal i MNIE WZIAL 🤪 na libacji bylismy wieczorem a jak wrocilismy to nadawalismy sie tylko do spania 😁

Seks byl w dzien 😉

aaaaaaaaa
ja tam przez ten wczorajszy wieczor jakas jestem rozkojarzona normalnie jakbympierwszy raz w zyciu seks uprawiala 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 ☺️

a dupa cię nie bolała???????
bo mnie bolała jeszcze z tydzień z resztą wszystko mnie bolało ☺️
Tyska ja ostatnio byłam na festynie takie "GRZYBOBRANIE" i też mi się przypomniało że rok wcześniej byłam już z LENIUCHEM 😁
MAGDA wyślę ci kiedyś dokładny opis ale nie ponaglaj mnie 😁
bo spać mi się chce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Nie nie nie Ewelinko 🙂 My tez bez alkoholu 🙂 bo to bylo jak D. wrocil z pracy 🙂 ja sie szykowalam na spacer z dzieckiem oln sie wykapal i MNIE WZIAL 🤪 na libacji bylismy wieczorem a jak wrocilismy to nadawalismy sie tylko do spania 😁

Seks byl w dzien 😉

aaaaaaaaa
ja tam przez ten wczorajszy wieczor jakas jestem rozkojarzona normalnie jakbympierwszy raz w zyciu seks uprawiala 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 ☺️

a dupa cię nie bolała???????
bo mnie bolała jeszcze z tydzień z resztą wszystko mnie bolało ☺️
Tyska ja ostatnio byłam na festynie takie "GRZYBOBRANIE" i też mi się przypomniało że rok wcześniej byłam już z LENIUCHEM 😁
MAGDA wyślę ci kiedyś dokładny opis ale nie ponaglaj mnie 😁
bo spać mi się chce 😁

mnie tez nie 😁 nic zwiazanego z bolem nie bylo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
mnie tam dupa nie boli, ale druga dziura owszem 😁 do teraz

ja się dziwę dlaczego mnie bolało 😮
ptaszek nie za wielki, ja "luźniejsza" po porodzie - dziwna sprawa
tj żeby było jasne w trakcie nie bolało tylko później cały tydzień chodziłam jak pingwin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o mamo, jakie Wy tu niegrzeczne tematy poruszacie ☺️
ja bez seksu i chłopa jestem od ponad 3 tygodni 😠
jeszcze niecałe dwa i ojj się będzie działo ☺️ ☺️ ☺️ 🤪

My właśnie po spacerze, dziwny widok, bo lecą żółte liście drzew,
a temperatura 26 stopni w cieniu. Zgrzałyśmy się niemiłosiernie,
Teraz leżymy w chłodnym pokoju, Majuch w samej pieluszce wygina się na brzuszku.
Wkurza mnie to, że ona po 30 minutach leżenia w wózku (spacerowania) zaczyna
marudzić, po prostu nudzi jej się to i zaczyna wyć, powinnam lecieć do domu jak głupia,
ale nie reaguje, zabawiam ją grzechotkami bo inaczej to dziecko w ogóle by nie
spacerowało 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
mnie tam dupa nie boli, ale druga dziura owszem 😁 do teraz

ja się dziwę dlaczego mnie bolało 😮
ptaszek nie za wielki, ja "luźniejsza" po porodzie - dziwna sprawa
tj żeby było jasne w trakcie nie bolało tylko później cały tydzień chodziłam jak pingwin


"zastałaś się" po prostu 😜
seks na motorze, to dopiero bolesna sprawa po czasie ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...