Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tutliputli napisał(a):
bry 🙂
4 pobudki, o 6.15 ostateczna 🙂

i wczoraj pościel zmieniałam a od tej 6 już całe w mokrych plamach dzięki Witkowi 😁 😠

nie kumam o co chodzi z tą pościelą i plamami ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry 🙂 🙂
Mówiłam zróbcie te czary najpierw nad segmentem 🙂
Co dow ieszania pieluch na dworze to mi o tym mama mówiła ze jej tak babcia móiła zle zeny sie tym nie przejmowac i nie słuchac to stare zabobony, wczoraj u nas swiatła nie było, kompa nie mozna włączyc TV nie radia też nie jedzenia podgrzac nie można tylko co iść do sąsiadów i tworzyuć właśnie takie głupie przepowiednie takim właśnie sposobem jak kiedys nie było techniki a wieczory długie zbierali sie i tak sobie powiadali( ten kto lepszą bujde powiedział był lepszy ciekawszy mądrzejszy) takie moje zdanie i wiem ze tak było.
Jak juz mówiłam wierze w ludzi z nadprzyrodzonymi mocami ale nie w kubek i talerszyk popieram Ewelinka Twojego męża 🙂
Gniewko dla mnie mega brzydkie imie nawet nie wiedziałam ze takie jest myślałam ze ta Anka na poczekaniu je wymyśliła...ale kwestia gustu kto inny by nigdy nie nazwał dziecka Vanessa i taka kolej rzeczy.
🙂ot sie napisałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry 🙂
dzis mialam ambitne plany na sprzatanie ale nic z tego bo Ł..ma zaraz byc a przy nim to zadna robota sie nie klei.
Dzis za rada Kasi iTysi chcialam w nocy zamiast mleka podac herbatkę i wiecie co sie stalo.... po jednym łyku był tak masakryczny krzyk płacz wrecz darcie, że ja takiego jeszcze w wykonaniu mojej Nitki nie słyszałam.... i sąsiad obok chyba tez nie bo zaczął mi walić w ścianę....
A wniosek z tego taki ze moja Nici bez mleka nocnego nie funkcjonuje i ja musze sie z tym pogodzic. W sumie chcialam dzis sprobowac raz jeszcze, ale Ł. powiedzial zebym poczekala na noc kiedy jego nie bedzie bo on o mało zawału nie dostał 😜
No i tyle....
Ola dostałas pajace z nexta?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

tyminka napisał(a):
Bry 🙂 🙂
Mówiłam zróbcie te czary najpierw nad segmentem 🙂
Co dow ieszania pieluch na dworze to mi o tym mama mówiła ze jej tak babcia móiła zle zeny sie tym nie przejmowac i nie słuchac to stare zabobony, wczoraj u nas swiatła nie było, kompa nie mozna włączyc TV nie radia też nie jedzenia podgrzac nie można tylko co iść do sąsiadów i tworzyuć właśnie takie głupie przepowiednie takim właśnie sposobem jak kiedys nie było techniki a wieczory długie zbierali sie i tak sobie powiadali( ten kto lepszą bujde powiedział był lepszy ciekawszy mądrzejszy) takie moje zdanie i wiem ze tak było.


Nina - aż mnie korci, żeby Ci coś napisać, ale zapytam tylko? Skąd wiesz co działo się w "tamtych" czasach skoro nawet nie wiesz że imię Gniewko istnieje ???
Pamiętaj, nigdy nie bądź taka pewna i to nie tyczy się tylko rzeczonych zabobonów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszka napisał(a):
ja dziś przejdę się do ReKids, ponoć tam jakieś rurki jeasnowe są 🤪


na wyniki z cytologii czeka się 2 tygodnie?


ja zawsze mam po 2 tygodniach.
Ale to zależy od przychodni....cz prywatnie czy państwowo, bo czasami państwowo czeka się nawet miesiąc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola dziękuję Ci za posta 🙂
ja tylko dodam, że w wieku 18 lat zobaczyłam ducha, 7 lat później w tym samym domu zobaczył go mój siostrzeniec, który nic nie wiedział o mojej akcji bo go jeszcze wtedy na świecie nie było i nigdy więcej ta opowieść po rodzinie nie krążyła, a dziecko widziało.
Na tym koniec tematu,

I powiem Ci Nina, że troszkę przykro mi się zrobiło, bo kilka postów wcześniej pisałam, że mnie się imię Gniewko podoba, że chcieliśmy tak dać swojemu a potem ty piszesz że to mega brzydkie imię 🥴
może dobrze, że został Witold, choć i to nie wiem czy się komuś oprócz nas podoba 🥴
ale wisi mi to 😜

Magda, no nie zazdroszczę krzyków 😁 😁 myślę, że pół bloku Ci nie zazdrości 😁
będziesz jeszcze próbować?

A Matylda, prześcieradło mam w plamach bo Wit tak mi się ślini 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Ola dziękuję Ci za posta 🙂
ja tylko dodam, że w wieku 18 lat zobaczyłam ducha, 7 lat później w tym samym domu zobaczył go mój siostrzeniec, który nic nie wiedział o mojej akcji bo go jeszcze wtedy na świecie nie było i nigdy więcej ta opowieść po rodzinie nie krążyła, a dziecko widziało.
Na tym koniec tematu,

I powiem Ci Nina, że troszkę przykro mi się zrobiło, bo kilka postów wcześniej pisałam, że mnie się imię Gniewko podoba, że chcieliśmy tak dać swojemu a potem ty piszesz że to mega brzydkie imię 🥴
może dobrze, że został Witold, choć i to nie wiem czy się komuś oprócz nas podoba 🥴
ale wisi mi to 😜

Magda, no nie zazdroszczę krzyków 😁 😁 myślę, że pół bloku Ci nie zazdrości 😁
będziesz jeszcze próbować?



a mnie tam imię Witold, Witek, Wit bardzo się podoba 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia spróbuje, ale nie dziś. Może w piątek - mój Ł. prawdopodobnie będzie miał nocne zlecenie - więc wtedy 😁 Poza tym sąsiedzi (Ci obok) zawsze w piątek wieczorem wyjeżdżają a wracaja w niedzielę, więc jakby co to wyrzutów sumienia nie będę mieć.
A imię Gniewko bardzo mi się podoba....
tak jak mówiłam mam b.dobrego kolege o tym imieniu i ma niesamowite podejscie do życia, jest mega cudowny....uwielbiam go ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co
dywan mi stęchł i śmierdzi
zawsze helka go nieźle schlapała po kąpieli
i teraz muszę go wynieść
a moja mama łil kil mi bo kupiła mi go parę miechów temu 🥴

depilowałyście sobie kiedy gdzieś grażynę ale tak na NULL? mówię o wosku tudzież innych metodach w salonie kosmetycznym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
wiecie co
dywan mi stęchł i śmierdzi
zawsze helka go nieźle schlapała po kąpieli
i teraz muszę go wynieść
a moja mama łil kil mi bo kupiła mi go parę miechów temu 🥴

depilowałyście sobie kiedy gdzieś grażynę ale tak na NULL? mówię o wosku tudzież innych metodach w salonie kosmetycznym?

brechti - dont du dys 😁
ja raz się skusiłam i bardzo żałowałam, bo pani zaczęła od wosku na pachwinach i jak pociągnęła to krew mi leciała - ale może to też kwestia rodzaju owłosienia że się tak wyrażę - ja jestem ciemnej karnacji i mam twarde, wiec ból nieziemski - i jeśli nie musisz to nie rób woskiem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...