Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

matyldusia napisał(a):
Tak Nina w Przemyślu ( na razie) bo już kurwa dwa razy mieliśmy sie przeprowadzać ale jakoś się udało


http://f.kafeteria.pl/forum.php?id_f=8 zobacz temat 8 od góry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aisak napisał(a):
tyminka napisał(a):
aisak napisał(a):
tyminka napisał(a):
a propos wspominanego okresu ja dalej go nie mam jest tu jeszcze jedna szczęśliwie bez okresu 🙂 🙂

ja 😮 😮 😮 😮
tylko ze ja juz nie karmie 2 miesiace piersia
a okresu ani widu ani słychu 🥴


oooo szczęściara? 🙂
a co juz miałaś za mało pokarmu?

Tak, Liwka była dokarmiana i jak poczuła butelkę to pierwsze odstawiła piers w dzien a potem juz nawet w nocy nie chciała 🥴
no ma nadziej ze szczęściara ale nie fasolką w brzuchu 😮


iuuuuu byłabyś pierwsza 🙂
ale spokojnie
no ja piersia dalej ale dokarmiam MM na razie nie rezygnuje zcyca chce go ssac ale są momenty ze juz sie jej nie chce ciągnąć tylko czeka na butle. a w nocy to juz tylko cyc a czasem nie chce butelki tylko siega do cycuszka 🙂 tylko tym sposobem nigdy nie wiem czy ona sie najada i ile
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
szyszka napisał(a):
zaraz muszę ją obudzić na szamę 😮

czemu ja budzisz Marta???\\
niegdy Liwki nie budziłam na szame, jak zgłodniała to sie sama budzila 😮


bo gdyby przesypiała mi pory karmienia, cały plan dnia szlag by trafił 🤔
i ona sama nie wiedziałaby co się dzieje.
tym sposobem mam ustawiony dzień - wiem, czego i kiedy mogę się spodziewać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Tak Nina w Przemyślu ( na razie) bo już kurwa dwa razy mieliśmy sie przeprowadzać ale jakoś się udało


http://f.kafeteria.pl/forum.php?id_f=8 zobacz temat 8 od góry

kurde nie mam czasu czytać , rzuciłam tylko okiem
ale tu chodzi i pielęgniarki w szpitalu wojskowym , P. był tam raz ze mną , więc chyba żadna pielęgniarka mu w kiblu nie ciągnęła , przynajmniej nie zauważyłam bo cały czas byłam z nim
szpitalem się nie martwie, bo od tego mieszkania co w nim będę to do szpitala mam jakieś 7 km , gorzej że mieszkanie które dostaliśmy jest na przeciwko szpitala 😁
mnie martwi pewna pani ( stopnia nie wymienię ze względów oczywistych) która z P. pracuje , a teraz na poligonie z racji tego że jest jedyna kobietą ma oddzielny 24 osobowy namiot tylko dla siebie , yyyyyyyyyyyyyyyy aż się boję pomyśleć co się tam dzieje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszka napisał(a):
coś sugerujesz matyldzie? 🤪 🤪 🤪


bo wiesz jak wchodze na wiocha.pl to tam takie smieszne sa wypowiedzi i sama chciałam poszukac i sie pomśmiac i takie cos znalazłam pomyslałam o Matyldzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
szyszka napisał(a):
coś sugerujesz matyldzie? 🤪 🤪 🤪


bo wiesz jak wchodze na wiocha.pl to tam takie smieszne sa wypowiedzi i sama chciałam poszukac i sie pomśmiac i takie cos znalazłam pomyslałam o Matyldzie


sorki, ale u mnie ósmy temat od góry jest o biseksualiźmie, haha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nina - wiesz - jestem starsza więc ustąpię, a co do tematów na jakie się wypowiadam, to robię to wtedy gdy coś wiem - Ty natomiast "słyszałaś" - nigdy nie doświadczyłaś, nie byłaś świadkiem, nie widziałaś, nie przeżyłaś a mówisz "wiem", poza tym robisz to w taki sposób, że szydzisz z tych co wierzą - stąd mój post. Co do imienia Gniewko - sama napisałaś że nie słyszałaś o takim, więc o co to larum?
Podsumowując - temat zakończony i więcej się do tej sprawy nie odniosę - więc piszta co chceta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak napisał(a):
Nina
to fakt, dziecko wypije z butli to wiesz ile wypiło
jak by sie nie najadał to byłby płącz i ciągle szukanie piersi 😉
bardo ci zazdroszczę karmienia piersią, ja to bardzo przeżyłam ze nie umiałam wykarmić Liwii 🥴 😞

że co kurwa nie umiałaś????
no sory KAŚKA czasem pierdolisz jak potłuczona ( uprzedzałam ze mnie nosi ), kurwa zajeobsta z Ciebie matka , starasz się jak możesz, szybko zdiagnozowano tą asymetrię jeździsz na rehabilitację, zapewniasz jej wszystko co najlepsze a chrzanisz "że nie umiałaś wykarmić Liwki"
a może NIE mogłaś a nie NIE UMIAŁAŚ a to różnica
rozumiem że może ci być żal tego karmienia a le nie pisz że nie umiałaś
bo nie umiałam i nie chciałam JA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszka napisał(a):
tyminka napisał(a):
szyszka napisał(a):
coś sugerujesz matyldzie? 🤪 🤪 🤪


bo wiesz jak wchodze na wiocha.pl to tam takie smieszne sa wypowiedzi i sama chciałam poszukac i sie pomśmiac i takie cos znalazłam pomyslałam o Matyldzie


sorki, ale u mnie ósmy temat od góry jest o biseksualiźmie, haha 🤪


aaaa haha bo to za każdym razem inny temat jest na innym miejscu o to mi chodziło
dlaczego pielegniarki ze 114 wojskowego w przemyslu sie puszczają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co?
Sama nie raz się wkurzałam na pewne wypowiedzi tutaj i pisałam co myślę...
Ale dziś mam jakiś dziwny dzień... 😞
Przykro mi, że tak się sprzeczamy... 😞
ehhh.... Ale każda ma swoje zdanie i chce je napisać....
Ja zawsze będę mówić to co myślę ... 😜

Madzia... napisałam ekstrawaganckie, bo ludzie tak mówią.... ja tak nie myślę, bo sama rozważałam to imię 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak napisał(a):
Nina
to fakt, dziecko wypije z butli to wiesz ile wypiło
jak by sie nie najadał to byłby płącz i ciągle szukanie piersi 😉
bardo ci zazdroszczę karmienia piersią, ja to bardzo przeżyłam ze nie umiałam wykarmić Liwii 🥴 😞


tak rybko Matylda ma racje 🙂 to nie jest Twoja wina ale tez rozumiem Twoja złość tez czasem sie złoszcze.
A jakim mlekiem karmisz?
Ja to marzyłam karmić ja do roku piersią takie to przyjemne i tak to uwielbiam ale mam wrażenie ze mam tego pokarmu co raz mniej, bo jak ona nie chce ssac to jej daje butelkę i tym sposobem robi mi sie go coraz mniej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja przed okresem jestem lagodna jak baranek a Wy tu jakies ciezkie dyskuszonn odwalacie

moje dziecko buja sie w hustawce, muza wali ja mu spiewam i tancuje w sumie to suie wyspalam..

a jak moje dziecko spi w dzien to zawszze tv gra 🙂 a ja tluke garami bo zazwyczaj zabieram sioe za jakis obiad albo sprzatanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia - ja się nie gniewam - tak napisałam dla żartów 😘
Różnie ludzie gadają, że czym bardziej wymyślne imię tym niższa inteligencja u rodziców....a mnie to jeb.... bo wcale mi się nie wydaję, że to wymyślne imię....
Nie interesi mnie komu sie podoba, komu nie.... Mam Nikolę i tyle.... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...