Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Matylda:
święta trójca to za wysokie progi na moje nogi 😉
Poza tym no wlasnie czemu ktos cos mysli a nie chce napisac? Przeciez to forum.... Matylda czemu nie chcesz napisac jakie imiona Ci sie tu nie podobają? bo piszesz że są tu takie.... wymagamy szczerości a same jej nie dajemy.... Ja myslę, że nie chcesz kogoś urazić dlatego nie piszesz.... no a tylko potwierdza fakt, ze nie możemy/mozecie byc ze sobą szczere. I ten przykład co podałam to tylko przykład jeden z wielu.... głupi przykład bo imiona to sprawa małej wagi - ale zawsze przykład....
i ja już się nie wypowiadam 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
matyldusia napisał(a):
no to Magda pierdolnełaś postem 😁
ja nie wiedziałam po co jest forum a na nim siedzę
a ty Tyska co tam brzęczysz?????
bo nie kumam- chciałaś Krzycha pokazać czy co?? czy o imię ci chodziło bo nie wiem
Nina dodam że to dziecko co przyszło po tego flaka miało już zęby ble 😮
a i napisałaś że jakby ci imię Gniewko nie podobało a Witek miałby tak na imię to byś tego nie napisała??? DLACZEGO??????????????????
ja tam szczera też nigdy nie jestem bo wiem dokładnie o co chodzi tak jak pisała Nina , szyszk i ktoś tam jeszcze jest tu wielka trójca, albo czwórca i jak ma się odmienne zdanie od "niej" to zawsze jest się beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


W KOŃCU KTOŚ NORMALNIE GADA 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Ryknęłłam w głos jak przeczytałam o tym cycku 🙂 😁 😁
Matylda no nie napisałabym jest brzydkie bo bym wiedziała ze bedzie jej przykro po porostu bym przemilczała ale o ile pamietam nikt sie tu gniewko nie nazywa aczkolwiek Gniewko , gniew na forum zrobił 😉


witajcie
czytając a raczej nadrabiając dzisiejsze wasze posty bardzo się zagotowałam i gdyby nie to że wśród wielu są i takie które bardzo lubię i cenie to pewnie miała bym w dupie forum i dała bym sobie spokój z pisaniem tu/
Nadal podtrzymuje to że imię Gniewko DLA MNIE jest tragiczne i brzydkie!-mam do tego prawo aby tak napisać bo to moje odczucia!
Co do fizyki Wioluś to mój mąż nie pomylił się z powołaniem! i bardzo mnie to ubodło bo jak się żle zrobi te doświadczenie to woda nie wraca! nie chce mi się tłumaczyć całej reakcji z parą i wogóle bo wy i tak wiecie LEPIEJ! Ale ja wam nie zabraniam w to wierzyć bo to wasza sprawa tylko nie trzeba narzucać jednej wersji. Możecie mnie zjebać i nawet PRIV( bo chyba to teraz w modzie tu) ale ja nie bede milczała. I też czasem zastanawiam się czemu jak któś ma inne zdanie to jest blee- do cholery jasnej zdanie każdego powinno być szanowane nawet jęsli się tak bardzo nie podoba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
brechti napisał(a):
Yeeee!
W sobotę staję za barem!
Podejrzewam, że to tylko próba ale WHY NOT 😁
takie drinki im przyrządzę, że się posrają z radości!
🤪 🤪 🤪

powodzenia 😉


też bede trzymała kciuki a nie ukrywam że kiedyś sama się interesowałam barmaństwem ale wyszło jak wyszło a was podziwiam po cichaczu ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście podaruję sobie te stare i te kurwa wymyślne (piszę z małej będzie szybciej może nikt się nie obrazi)
więc tak podobają mi się
Basia, Kasia, Marta, Magda,Ola, blanka, hania,pola,aniela,maria,agata,apolonia,iza,mira, helena,adalia,ela,ewa,amelia,beata,natalia,dora,aida,lidia,zuza,sonia,ewelina,edyta,lucyna,sabina,kinga
paweł, antek 😉 łukasz, michał, leon,piotr,radek, adrian,stefan, witek,jan,dawid, olek,julek,lucjan,krzysiek,, franek

nie podobaja
jagoda, martyna, matylda, justyna, julia, nadia, nikola, emilia, maja, vanesa,lena,roksana, laura, sandra
grzegorz,norbert, sebastian,fabian, kacper, karol, kornel,
i pewnie jeszcze ze sto innych
reszta neutral
o kogo to obchodzi jakie imiona sie komu podobaja to nie wiem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niksssa napisał(a):
brechti napisał(a):
Yeeee!
W sobotę staję za barem!
Podejrzewam, że to tylko próba ale WHY NOT 😁
takie drinki im przyrządzę, że się posrają z radości!

gratulejszyn :P tylko sie nie ululaj za tym barem 😉

o tym samym pomyslałam 😉
powodzenia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...