Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
oo dostałam paczke z bobovity, kaszka do wyrzucenia bo mleczno-ryżowa, herbatka do wyrzucenia bo mój nie lubi, porwadnik to juz trzeci czy czwarty bedzie w kącie leżał ale chociaż słoiczek jest za friko 😜
hehe, u mnie poradniki tez leza i zajmuja miejsce w szufladzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
niksssa napisał(a):
oo dostałam paczke z bobovity, kaszka do wyrzucenia bo mleczno-ryżowa, herbatka do wyrzucenia bo mój nie lubi, porwadnik to juz trzeci czy czwarty bedzie w kącie leżał ale chociaż słoiczek jest za friko 😜
hehe, u mnie poradniki tez leza i zajmuja miejsce w szufladzie 😁


ja je wywaliłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Robił ktoś RATATATUJ?
ja... dla m,nie fujj
nioe przypasowalo mi


bo zastanawiam sie wlasnie czy to zrobic, czy ktos jeszcze to robił?


niedobre 🤢
z tych fixów to ostatnio chłopski garnek robiłam i zajebisty jest :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jakie masz warzywa w domu, nadaja sie cebule papryki pieczarki brokuły i możesz to zapiec albo z makaronem albo z ziemniakami, ja to ukladam wartstwami z tym miesem i zalewam jakiem rozmaconym ze smietana, serem można posyfac startym albo fety dodac, przyprawy i taka zapiekanka smieciówka zawsze inaczej wychodzi i zawsze dobra 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
jakie masz warzywa w domu, nadaja sie cebule papryki pieczarki brokuły i możesz to zapiec albo z makaronem albo z ziemniakami, ja to ukladam wartstwami z tym miesem i zalewam jakiem rozmaconym ze smietana, serem można posyfac startym albo fety dodac, przyprawy i taka zapiekanka smieciówka zawsze inaczej wychodzi i zawsze dobra 😉
dokladnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aj em bak
a nie było mnie nie dlatego że uciekłam ale walczyłam z marchewką i netem
mhm co by tu napisać ????? nie wiem nie wiem
boję się pisać cokolwiek bo wszystko co napisze może zostać użyte przeciwko mnie
ja nie mogę napisać że ja wszystkie love bo po co mam kłamać??????
ja love Kasie, Ole, Tyskę, i tam może jeszcze ze 5 jakichś
dzieci kocham wszystkie - ale imiona już nie
Magda do wielkiej trójcy- czwórcy nie należysz bez obaw
proszę mi to fochami nie strzelać bo tak najwygodniej
ja tam się nie obrażam MOŻETA po mnie pojechać
dyskusja to dyskusja , forum to forum ( dopiero po poscie Magdy zrozumiałam że mogę napisać wszystko- prawie wszystko)
no wiec teraz nie wiem czego niektóre oczekują ?????
mam przepraszać??? za co ??? za "swoje zdanie'???? ej to dupa jakaś
pisałam że mam zły dzień więc o co kaman , wybuchnęłam i czuję że to dopiero początek mojej detonacji
myślcie co chcecie nie odniosę sie tu do wszystkich bo niektórym nie mam nic do powiedzenia/ napisania
Ola odniosę się do Ciebie :
cenię cię tutaj najbardziej z tego grona, pomogłaś mi nie raz , mogłabym tu napisać że jesteś mi bliższa nawet niż moja siostra i wcale bym tego nie żałowała mimo że znam cie od kilku miesiecy a nawet nigdy cię nie widziałam
jesteś piękna, mądra, wykształcona
jesteś wspaniałą kobietą i żoną
ale do chuja pana czemu się obraziłaś to nie wiem
możesz mnie olać możesz się nigdy nie odezwać- będzie mi ciężko ale może jakoś przeżyję
chodzi o to że ja nigdy nie kwestionowałam tego co robisz/mówisz - w miarę możliwości starałam się słuchać twoich rad , albo miałam jej gdzieś i sama dobrze o tym wiesz
i nie pisz mi o hipokryzji bo widocznie nie znam tego słowa
tylko Ola zrozum tutaj da się odczuć że masz taki specyficzny sposób wypowiadania się , że nawet czasami jak nie chcesz to ktoś może poczuć sie gorszy i urażony ( bo sama nie raz tego doświadczyłam ) - faktycznie mam tylko 25 lat i jestem głupia jak but - ale to nie znaczy że jestem w jakimś stopniu gorsza
no takie sa moje odczucia
szkoda że akurat tutaj sie z tego tłumaczę bo to i tak nikogo nie obchodzi
ale chciałabym żebyś wiedziała że ja Ciebie lubię właśnie taką, co nie znaczy że ktos inny też musi
no to chyba tyle bo jeszcze znowu kogoś obrażę ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...