Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

matyldusia napisał(a):
wiecie co???
nie kopie się leżącego??????
mnie się kurwa youtube albo inne "ruchliwe strony" nie otwierają 😞


sorx!!!!
sąsiadka !!!
ciało do ciała...!!!
znasz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mi to się nie chce pisać szczerze.. ja to już od pewnego czasu zaglądam rzadziej. Nie dlatego, że nie mam czasu, ale dlatego, że często się wbija w to co piszę 🙂 i nie piszcie, że nie jest tak 😁 chociaż mi to lotto 😁
no ale macie dziewczyny rację, że nie ma tutaj "wolności słowa" niestety.
A to z tymi imionami, to też nie wiem po co 😁 gówniarskie trochę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kmatus napisał(a):
Matylda to, że przypadek albo spontan nie znaczy że niezaradna! Ja Ci tego zazdroszczę..nie można przejść przez życie mając wszystko zaplanowane i poukładane ( choć ja myślałam, że tak się da) a potem zonk jak coś nie idzie zgodnie z planem..a umówmy się w życiu nic nigdy nie idzie zgodnie z planem!

nie no Kasia bo ja już nie wiem co mam myśleć 😞
matura fuks
po maturze plany żeby wyjechać gdziekolwiek - oczywiście cel the USA , dupa P.mówi że mnie kocha,mama przynosi jakąś ulotkę ze studiami i studiuję 3 lata dyplom UJ - a tylko raz tam byłam) , potem koleżanka mówi że idzie gdzieś tam na studia to ja TEŻ 🤪
potem te perypetie z Pawła wyjazdem, ja niby studiuję , rezygnuje ze śmiesznej pracy , spontaniczna decyzja o dziecku - brak perspektyw, brak kasy
no jednym słowem "masakra" niczego nie żałuję - oprócz tego że nie skońcyłam tego co miałam skończyć i zawiodłam tak wiele osób 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
a mi to się nie chce pisać szczerze.. ja to już od pewnego czasu zaglądam rzadziej. Nie dlatego, że nie mam czasu, ale dlatego, że często się wbija w to co piszę 🙂 i nie piszcie, że nie jest tak 😁 chociaż mi to lotto 😁
no ale macie dziewczyny rację, że nie ma tutaj "wolności słowa" niestety.
A to z tymi imionami, to też nie wiem po co 😁 gówniarskie trochę 🙂


Klaudia rozumiem Cię bardzo 🙂 Matylda kiedyś napisała ze mało wchodzę ze kiedyś pisałam częściej do powrotu Daniela tez właśnie wtedy wchodziłam rzadziej a raczej pisałam rzadziej dokładnie z tego samego powodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
aa no i dla wyjaśnienia, nie chodzi mi o akcję ze znanym już Gniewko, tylko o to wymienianie z kalendarzem 😁

a to do mnie było !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jebie mnie to napisałam imiona bo Magda chciała -nie chciałam być świnią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
aa no i dla wyjaśnienia, nie chodzi mi o akcję ze znanym już Gniewko, tylko o to wymienianie z kalendarzem 😁

a to do mnie było !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jebie mnie to napisałam imiona bo Magda chciała -nie chciałam być świnią

wiem Matylda wiem 🙂 i nie denerwuj się, bo i po co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurwawwwwwwww
Matylda coś Ty zrobiła!!!!!!!!
OSUNĘŁA KONTO BĘDĘ ZARAZ PŁAKAĆ 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
kmatus napisał(a):
Matylda to, że przypadek albo spontan nie znaczy że niezaradna! Ja Ci tego zazdroszczę..nie można przejść przez życie mając wszystko zaplanowane i poukładane ( choć ja myślałam, że tak się da) a potem zonk jak coś nie idzie zgodnie z planem..a umówmy się w życiu nic nigdy nie idzie zgodnie z planem!

nie no Kasia bo ja już nie wiem co mam myśleć 😞
matura fuks
po maturze plany żeby wyjechać gdziekolwiek - oczywiście cel the USA , dupa P.mówi że mnie kocha,mama przynosi jakąś ulotkę ze studiami i studiuję 3 lata dyplom UJ - a tylko raz tam byłam) , potem koleżanka mówi że idzie gdzieś tam na studia to ja TEŻ 🤪
potem te perypetie z Pawła wyjazdem, ja niby studiuję , rezygnuje ze śmiesznej pracy , spontaniczna decyzja o dziecku - brak perspektyw, brak kasy
no jednym słowem "masakra" niczego nie żałuję - oprócz tego że nie skońcyłam tego co miałam skończyć i zawiodłam tak wiele osób 😞

kochana i właśnie to "niczego nie żałuje" jest najważniejsze.. a Ty chcesz skończyć to co zaczęłaś? czy własnie chodzi o te "wiele osób"? powiem Ci tak: ja całe życie robiłam wszystko żeby inni byli zadowoleni bo przecież nie mogłam nikogo zawieźć i co?? wyszłam na tym jak zabłocki na mydle 🥴 nie będę się tutaj wdawać w szczegóły .. ale Matylda mam do Ciebie wielką sympatię i chce Ci powiedzieć jedno: wsłuchaj się w siebie i to o sobie myśl! jeśli Ty będziesz szczęśliwa to bliscy wokół Ciebie też ☺️
O! i już się nie wymądrzam żeby mnie źle nie zrozumiano 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...