Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

do niczego się nie odniesę bo nadrabiałam jednym łokiem
u nas nic sie nie dzieję
jeszcze przez jakiś czas będę jakby nieobecna bo muszę się z czymś uporać ale jak zajde znowu w ciążę to powrócę for good
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
do niczego się nie odniesę bo nadrabiałam jednym łokiem
u nas nic sie nie dzieję
jeszcze przez jakiś czas będę jakby nieobecna bo muszę się z czymś uporać ale jak zajde znowu w ciążę to powrócę for good

pierdol byka a on bryka jak mawiał klasyk 😁 😁 😁 😁
I kurwa jaka gizelda? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Ooo już zmienione 😜
Idem.
Pa pa pa

a no bo później zmieniłam ale jak zakładasz konto to nie ma daty porodu tylko pytanie o datę urodzenia pociechy więc wpisałam ale to info nie pojawia sie w profilu bo trzeba go uzupełnić
w sumie nie wiem po co to piszę 😁
branoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemanko
Witam Cię gizeldo 🙂
Jakiś pacan zadzwonił dzwonkiem przed chwila nie spałam juz od dawna i mała tez ale nie otwaorzyłam niech ten jakis idota wie ze o tej godzinie sie nie przyłazi!
miałam trochę nadrabiania 🙂
Szlimśmy w Gdańsku to co chwila ogłoszenia o zumbie i tak Wam zazdroszcze tych treningów 😞 ja jedynie znów musze przeprosić bierznie i wrócic do bieganie 🤢 a serio nie cierpie biegac ale co mi innego pozostaje...
Moja mała kulka spała od 18 do 7 rano 🙂 ale spokojnie nie tak pięknie wstała 2 razy na karmienie cos sie jej odmieniło i ciagnie cycka -po tych moich walkach ale jak za długo tzn zje i potem juz tak złabiej leci to jej sie nie chce ciagnąć juz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziś pojedziemy do krawcowej z materiałem potem pewnie bede MUSIAŁA jechać do tesciów bo to niedaleko ich! wrrr a wiecie ze zdjeli ten szyld Antoś po tym jak im pocisnęłam ze jak mogą tak traktować Vanesske zo co 2 to gorsza! itp. obraziłam sie nie byłam u nich miesiąc i zdjeli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc tak to co się tu działo nadrabiałam jednym okiem albo co 4 strony ale i tak dużo tego nie było
i teraz tak wiem że stara sprawa została "zapomniana" i ja nie chce to tego wracać, bo uraziłam kogoś, urażono mnie i jeszcze ktoś mógł poczuć się obrażony - już raz o tym pisałam przed "odejściem" i teraz powtórzę- badźmy szczere i otwarte ale w taki normalny, nikogo nie obrażający ludzki sposób ot tyle
po tym co tam przeczytałam też za bardzo nie wiem o czym teraz wolno pisać a o czym nie bo o życiu prywatnym nie wypada, ząbkowanie i kupki wychodzi na to że też błahe sprawy bo powinnyśmy mieć poważniejsze problemy ehhh nie wiem ale będę zaglądać
tak jak pisałam u nas nic się nie zmieniło LENA zdrowa jak koń- tj oprócz tej jebanej alergii na wszystko ehhh
zęba ani widu ani słychu
to by było na tyle
ogarniam kupę i muszę się czymś zająć , a to że jestem on-line nie znaczy że tu będę bo komp włączony 18 godzin na dobę 😉
jeśli kogoś ucieszył mój powrót to mnie potrójnie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
no więc tak to co się tu działo nadrabiałam jednym okiem albo co 4 strony ale i tak dużo tego nie było
i teraz tak wiem że stara sprawa została "zapomniana" i ja nie chce to tego wracać, bo uraziłam kogoś, urażono mnie i jeszcze ktoś mógł poczuć się obrażony - już raz o tym pisałam przed "odejściem" i teraz powtórzę- badźmy szczere i otwarte ale w taki normalny, nikogo nie obrażający ludzki sposób ot tyle
po tym co tam przeczytałam też za bardzo nie wiem o czym teraz wolno pisać a o czym nie bo o życiu prywatnym nie wypada, ząbkowanie i kupki wychodzi na to że też błahe sprawy bo powinnyśmy mieć poważniejsze problemy ehhh nie wiem ale będę zaglądać
tak jak pisałam u nas nic się nie zmieniło LENA zdrowa jak koń- tj oprócz tej jebanej alergii na wszystko ehhh
zęba ani widu ani słychu
to by było na tyle
ogarniam kupę i muszę się czymś zająć , a to że jestem on-line nie znaczy że tu będę bo komp włączony 18 godzin na dobę 😉
jeśli kogoś ucieszył mój powrót to mnie potrójnie 😘

ja sie ciesze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...