Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tutliputli napisał(a):
Bry..

Ja pierdolę, zajrzałam tu pierwszy raz po słynnym wykasowaniu i oczy zamarły: nosz padaka tutaj !! :o O_o


Ola, ściągaj Matyldę, kuźwa szkoda 12 tysięcy stron, aczkolwiek uciekam z pacholęciem na spacer 😜


huraaa! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Bry..

Ja pierdolę, zajrzałam tu pierwszy raz po słynnym wykasowaniu i oczy zamarły: nosz padaka tutaj !! :o O_o


Ola, ściągaj Matyldę, kuźwa szkoda 12 tysięcy stron, aczkolwiek uciekam z pacholęciem na spacer 😜


haha Siemanko 🙂
To trza sie brać do roboty i znów najebywać 12 tysiecy stron 😁
Wrociłam kupiłam materiał i wiecie co kupiłam kilka rzeczy w pepco mega tanie tam sa rzeczy niektóre rzeczy maja byle jaki materiał a niektóre sa na prawde do wzięcia 🙂 kupiłam body na długi rekaw takie jak sa w H&M po 5zł rajstopki z kitti bluzeczki itp i słuchajcie ile zapłaciłam ?
całe 64 zł 😆 w szoku byłam a potem pojechałam do takiego dość drogiego sklepu po czapke jesienna bo zamarzyła mi sie taka z uszami 🙂 i kupiłam i co zobaczyła czapki na zime cuuudne po 40zł i na razie nie kupiłam wyśle Daniela po nią 😉 taka wielka biła pluszowa z uszami i rózowa kokardka Ola identyczna jak ta Lenki cudna kurteczka z H&M

sobie kupiłam 2 bluzki bo były 50%przeceny haha w butiku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
podgladowywuje Was i mam pytanie co do tych kubkow niekapkow, jak dajecie dzieciaczkom to one pija z tego, potrafia?


ja Ci powiem może teraz sa inne bo 2 lata temu jak dawałam z niego pic swojemu podopiecznemu to lało sie i niekapek okazał sie kapkiem!!! chyba był aventa albo tego lovi ale nie pamiętam [potem jego mama kupiła innej firmy i tez leciało wiec ja chyba tego nie kupie ale słuchajcie dużo z nas ma te butelki avent i do nich wystarczy dokupić raczki i chyba nakrętkę tylko tak czytałam na ulotce jak kupiłam butle.
aha kupiłam aventa te dwa smoczki doi ssania odblaskowe za dwa zapł 22zł dwujke bo od jedynki nuka Nesia urwała te uszko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KASKA WRACAJ TU BO OCHUJAM !! tyle stron do nadrabiania ze szok.. chociaz dzisiaj z ranca tobylo co czytac jak nigdy 😁

co tam dziolszki??

ja jestem biedna jak mysz koscielna i dupa.. nic nie moge pokupowac 😞 az mi gul skacze jak piszecie bo tez bym chciala pobaraszkowac w sklepach a na razie mjusze o tym zapomniec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
KASKA WRACAJ TU BO OCHUJAM !! tyle stron do nadrabiania ze szok.. chociaz dzisiaj z ranca tobylo co czytac jak nigdy 😁

co tam dziolszki??

ja jestem biedna jak mysz koscielna i dupa.. nic nie moge pokupowac 😞 az mi gul skacze jak piszecie bo tez bym chciala pobaraszkowac w sklepach a na razie mjusze o tym zapomniec

Tysia - Kasia do mnie dzwoniła, ja nie wiem czy ona wróci czy nie 😉
A Ty nie ochujaj.... 😁 Dawaj te foty co miałaś dać do chuja pana 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nie wierzę! Katarina nam wraca! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
😘 😘 😘 😘 😘
Ja mam kubek taki: http://allegro.pl/kubek-niekapek-tommee-tippee-6m-150ml-0-bpa-i1850309840.html
chciałam właśnie ten z Lovi ale mała sama wybrała (wsadzając sobie do buzi) ten z tommee tippee 😁

Wytrzeźwiałam, wczoraj byłam na szopingu z rodzicami, dzisiaj zawoziłam ich do wrocka na autobus bo sobie do hiszpanii pojechali na wakacje, a wracając skoczyłam z małą i sis na kolejny szoping na bielany. w smyku nie wiem jakim cudem za butelkę lovi policzyli mi 13 zł! zamiast 27!

ja kupuję w pepco bardzo często, bo naprawdę czasem za psie pieniądze można dostać coś super jakości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska ja Ci powiem że my musimy mocno oszczędzać bo mamy mase wydatków dlatego robiłam zakupy dla małej w pepco 🙂 a nie w tym drogim o którym wspomniałam a dla siebie bluzki kupiłam przed przecena zapłaciłabym 80zł a tak zapłaciłam 40 🙂 widziałam piękne buty na jesień w butiku i do tego kurteczkę śliczna marzenie ale niestety nie kupię pewnie bede chodzić w tym co mam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[color=red]hura hura hura hura hura hura[color=red][/color][/size[/color]]
Kasiunia moja 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
wracaj wracaj!!!!!!!!!!!!!!
widze ze dzis czesto wspominamy pepco 🙂
moje dziecie jest angry a ja wkurwiona 😠
cały dzień dzis czegoś wyje najlepiej na reku 😠 do kibla nawet musiałam z nim isc 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...