Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
ola i kupilas te buciki Lence? http://www.bialymotylek.pl/buciki-myszki-dla-dziewczynki-next-p-306.html

no a jakże ☺️

tez bym takie kupila ale tu nie moge znalesc takich a i siebie nie mam nexta 😞

Gosia - ja tam nie widzę problemu i mam dla Ciebie rozwiązanie - niech ktoś z rodziny albo przyjaciół w Polsce zamówi i wyśle Ci do UK 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
Olka uduszę cię 🤢 po co ja na te allegro właziłam tyle butów widziałam zajebistych dobrze że na koncie nie mam kasy a na poczte nie bede leciała tylko to mnie ratuje

Oj tam oj tam, dla chcącego nic trudnego, i jak się napalisz porządnie to i na pocztę polecisz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Olka uduszę cię 🤢 po co ja na te allegro właziłam tyle butów widziałam zajebistych dobrze że na koncie nie mam kasy a na poczte nie bede leciała tylko to mnie ratuje

Oj tam oj tam, dla chcącego nic trudnego, i jak się napalisz porządnie to i na pocztę polecisz 😁


nigdzie nie ide!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
a mnie naszło na oglądanie zdjęć 🙂
Kupiłam w końcu kombinezon w smyku.

poka


Kombinezon? Pokaże jutro bo mała śpi a kombinezon jest schowany do szuflady - boje sie ze obudze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
a mnie naszło na oglądanie zdjęć 🙂
Kupiłam w końcu kombinezon w smyku.

poka


Kombinezon? Pokaże jutro bo mała śpi a kombinezon jest schowany do szuflady - boje sie ze obudze.


okej okej trzymam za slowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hallo hallo 🙂
u nas wszystko oki, maluch szaleje. Ostatnio zaczął siadać jak piesek 🙂 Na pupie i podtrzymuje się rączkami 🙂 Zaczął gadać \"da da da da\" aż się boje że niedługo powie \"tata\" 😁 przez przypadek 😁 Te dziecko zadziwia mnie codziennie 🙂 !!
W niedziele chrzciny. Wczoraj kupiłam sobie kiecke i maly już kubraczek ma 😉 będzie wyglądal jak chłop :P

Bosz.. ja ten czas zapierdziela !!! Dzisiaj Kacper kończy 5 mc 🙂 Aż kurde uwierzyć w to nie mogę że on już taki duży jest 😁 😁 😁

Dzisiaj 2 godzinki samochodem jeżdżę 😁 suuper !! 😁 😁 😁


Liwcia i FabianekWszystkiego najlepszego dla Was !! Duzo zdrówka !!!! :* :* [/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...