Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

u mnie też przeszła chmura a teraz słoneczko świeci - śmieszny ten deszcz jak w lecie , lunie a potem zaraz słońce ale niestety temperatura już nie ta
a co do tej "MOJEJ" rodziny to P. wie jak jest ale dla zachowania jakiś normalnych stosunków jakoś to wszystko jeszcze się trzyma tj te ich relacje
ale chrzciny to wiecie inna sytuacja- ja i tak się z nimi nie widuję i nie kontaktuję a przed samymi chrzcinami ta szuja ( czyt. siostra Pawła coś namieszała) i jeszcze wmieszała moją babkę w całą aferę i mówiłam że za chuja nie pojadę i Paweł w sumie nic nie mówił, rozumiał ale pojechałam na godzinkę i mam z bańki jakbym nie pojechała byłoby jeszcze gorzej ale w dupie ich mam
a teściową i jego babcię sto razy chciałam tu przywieźć - ale NIE to nie mają ważniejsze sprawy na głowie i lepszejsze wnuki i prawnuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
u mnie też przeszła chmura a teraz słoneczko świeci - śmieszny ten deszcz jak w lecie , lunie a potem zaraz słońce ale niestety temperatura już nie ta
a co do tej "MOJEJ" rodziny to P. wie jak jest ale dla zachowania jakiś normalnych stosunków jakoś to wszystko jeszcze się trzyma tj te ich relacje
ale chrzciny to wiecie inna sytuacja- ja i tak się z nimi nie widuję i nie kontaktuję a przed samymi chrzcinami ta szuja ( czyt. siostra Pawła coś namieszała) i jeszcze wmieszała moją babkę w całą aferę i mówiłam że za chuja nie pojadę i Paweł w sumie nic nie mówił, rozumiał ale pojechałam na godzinkę i mam z bańki jakbym nie pojechała byłoby jeszcze gorzej ale w dupie ich mam
a teściową i jego babcię sto razy chciałam tu przywieźć - ale NIE to nie mają ważniejsze sprawy na głowie i lepszejsze wnuki i prawnuki


Matylda ale komu ty chcesz się przypodobać ja też tak myślałam a bo powiedzą ze jestem taka czy taka lepiej pojechać mieć z bani a tu gówno prawda tylko człowiek sobie krwi psuje przez nie. To typ ludzi którzy żyją plotami krętactwami zawsze sobie znajdą pożywkę z czego kolwiek. Ja już się nie przejmuje co powiedzą bo nie jeżdżę i nie słyszę a one przeżyć nie mogą że nie wiedzą co u nas się dzieje 😁 😁 no teraz np. chodzą ploty że dom budujemy 😜 ciekawe z czego jak pieniędzy brak 😁 😁 😁 😁 😁 😁wole takie ploty niż psucie mi nerwów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam Ewelina nie chce się przypodobać ale kiedyś myślałam że to normalna rodzina- taka której ja nigdy nie miałam ale pomyliłam się 😞
faktycznie ploty, intrygi są tam najważniejsze
ale najbardziej wkurza mnie że tam jest wszystko na pokaz- rodzina trzyma się na włosku , matka ich zostawiła jak najmłodszy miał dwa lata - no bo niby faktycznie na męża liczyć nie mogła i pojechała "za chlebem" ale czasem warto mieć miej kasy ale mieć normalną zżytą rodzinę - nawet nie hcce wam pisać co wyrosło teraz z tego najmłodszego który ma 17 lat
on musi mieć najlepszy telefon ,jeśli buty nie są firmowe to nie założy, i pozostałe ciuchy też, w ogóle nie ma pojęcia czym jest rodzina bo od zawsze wszystko miał w dupie i jak wracał ze szkoły to od razu komputer- wiecie że on był chrzestnym i i posiedział tam chwilę z telefonem pod stołem i pojechała zaraz po obiedzie do domu bo komputer ważniejszy - SZOK - on nawet talerza nie umie po sobie umyć bo zawsze najmłodszy Dawidek - teraz mieszka z ojcem i ostatnio dzwoni do siostry że do szkoły nie pójdzie bo mu się wyprasowane koszulki skończyły ( a ma ich sto od mamusi tak jak mój Paweł) no szok
ale najważniejsze że mamusia we Włoszech- ze dom ocieplony, że nowa kostka ułożona ( bo stara wyblakła a miała 4 lata) no kurwa wszystko na pokaz tak jak te chrzciny - pozapraszała ludzi z rodziny z którymi widuje się raz na rok albo rzadziej
cyrk na kółkach
o własnie dzwoniła ta jedna i mnie przeprasza że się wtrąca 😁 😁 😁 😁 😁 😁
śmiech na sali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
boże co za świat tu zus tu rodzina i ja też od rana na tel wiszą i po sądach wydzwaniam 😠 😠 😠 dość mam

no ja też mam coś ważnego załatwić ale się boje i ciągle to odciągam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
boże co za świat tu zus tu rodzina i ja też od rana na tel wiszą i po sądach wydzwaniam 😠 😠 😠 dość mam

no ja też mam coś ważnego załatwić ale się boje i ciągle to odciągam 😮

a ja teraz czekam na tel i zaraz się zesr...w gacie z nerwów 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
e tam Ewelina nie chce się przypodobać ale kiedyś myślałam że to normalna rodzina- taka której ja nigdy nie miałam ale pomyliłam się 😞
faktycznie ploty, intrygi są tam najważniejsze
ale najbardziej wkurza mnie że tam jest wszystko na pokaz- rodzina trzyma się na włosku , matka ich zostawiła jak najmłodszy miał dwa lata - no bo niby faktycznie na męża liczyć nie mogła i pojechała "za chlebem" ale czasem warto mieć miej kasy ale mieć normalną zżytą rodzinę - nawet nie hcce wam pisać co wyrosło teraz z tego najmłodszego który ma 17 lat
on musi mieć najlepszy telefon ,jeśli buty nie są firmowe to nie założy, i pozostałe ciuchy też, w ogóle nie ma pojęcia czym jest rodzina bo od zawsze wszystko miał w dupie i jak wracał ze szkoły to od razu komputer- wiecie że on był chrzestnym i i posiedział tam chwilę z telefonem pod stołem i pojechała zaraz po obiedzie do domu bo komputer ważniejszy - SZOK - on nawet talerza nie umie po sobie umyć bo zawsze najmłodszy Dawidek - teraz mieszka z ojcem i ostatnio dzwoni do siostry że do szkoły nie pójdzie bo mu się wyprasowane koszulki skończyły ( a ma ich sto od mamusi tak jak mój Paweł) no szok
ale najważniejsze że mamusia we Włoszech- ze dom ocieplony, że nowa kostka ułożona ( bo stara wyblakła a miała 4 lata) no kurwa wszystko na pokaz tak jak te chrzciny - pozapraszała ludzi z rodziny z którymi widuje się raz na rok albo rzadziej
cyrk na kółkach
o własnie dzwoniła ta jedna i mnie przeprasza że się wtrąca 😁 😁 😁 😁 😁 😁
śmiech na sali

widze ze nie tylko ja mam tak porąbaną familie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Mój brzdąc zasnął, ja w tym czasie zjadłam krupniku co go sobie dzisiaj ugotowałam i mam chwilę dla siebie. Syf mam w chałupie, wypadałoby posprzątać bo jutro mama przyjedzie ale co tam, nie chce mi się ooo! 😁

zwal na absorbujaca Lenke a nie lenistwo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Mój brzdąc zasnął, ja w tym czasie zjadłam krupniku co go sobie dzisiaj ugotowałam i mam chwilę dla siebie. Syf mam w chałupie, wypadałoby posprzątać bo jutro mama przyjedzie ale co tam, nie chce mi się ooo! 😁


sama mam taki bajzel że cho cho wczoraj poprasowałam chyba ze 4 suszarki rzeczy ale nie pochowałam i znów mi się nie chce.
Najbardziej bym chciała żeby Piotr wziął młodego na cały dzień a ja bym wszystko sprzątnęła no i jeszcze neta zabrał 😁 😁 😁 😁 😜
chyba się wezmę i posprzątam małemu w szafce znaczy za małe rzeczy poodkładam bo szafa pełna a połowa rzeczy za mała 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Mój brzdąc zasnął, ja w tym czasie zjadłam krupniku co go sobie dzisiaj ugotowałam i mam chwilę dla siebie. Syf mam w chałupie, wypadałoby posprzątać bo jutro mama przyjedzie ale co tam, nie chce mi się ooo! 😁

zwal na absorbujaca Lenke a nie lenistwo 😁

Żebyś nie wykrakała bo ja dziś sama jestem do późna z nią i jak mi zacznie koncert tak jak wczoraj to padnę.. więc lepiej nie... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Fajniusia już taka się zrobiła 🙂 Tzn Lenka Matyldy ☺️

A ja swojej już 3 tygodnie zdjęcia nie zrobiłam żadnego 🤢

to tak jak ja kiedyś teraz to jej ze dwa w tygodniu strzele
mam jeszcze filmik jak LENA reklamuje pieluchy DADY ale potrzebuję pomocy a Tyski nie ma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Fajniusia już taka się zrobiła 🙂 Tzn Lenka Matyldy ☺️

A ja swojej już 3 tygodnie zdjęcia nie zrobiłam żadnego 🤢

to tak jak ja kiedyś teraz to jej ze dwa w tygodniu strzele
mam jeszcze filmik jak LENA reklamuje pieluchy DADY ale potrzebuję pomocy a Tyski nie ma 😞

daj mi to ja Ci wstawię, wyślij mi na maila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...