Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
linkaa napisał(a):
MrsTuliPanna napisał(a):
Bry 🙂

Linka, ale cudowna wiadomość, Bosz jak Ci zazdroszczę !! I zobaczysz wszystko będzie dobrze, odnajdziesz w sobie siły jakie może zdobyć tylko matka 😉
Jeju jeju..ale będziesz tu z nami i opowiadać nam o przebiegu a nie pójdziesz na jakieś przyszłoroczne ciążówki co ? 😉))


nigdzie się nie wybieram 🙂 ale już mam stresa 🙂



wiadomo, że masz, ale pomyśl też, że jesteś już mamą z doświadczeniem: wiesz czego unikać a co powinnaś robić, no i zawsze masz nas 🙂)))


dzieki za słowa otuchy :* ja juz zmykam powoli bo dzisaj Rafał jest w domu, poszedł właśnie zaplić w piecu 🙂 odezwe sie potem pa pa;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
O matko matko Ewelinka - gratuluję z całego serca...
Daj znać co i jak u lekarza jak już pójdziesz.. Martwię się bo Ty przecież po cesarce jesteś jak ja 😮 Dlatego daj znać co Ci powie bo i ja zaczynam powoli myśleć o drugim ale poczekam co najmniej do wakacji..
Jeszcze raz buziaki dla Ciebie i fasolki ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też bym mogła i chciała ale w mojej sytuacji mieszkaniowej kolejne łóżeczko stałoby już chyba w łazience 😁 😁
albo piętrowo 😁 😁 przez wyjęte szczebelki wyciągałabym dzieci 😁
albo jedno duże i upchnąć tam Witolda i jego SIOSTRĘ 😁

i jak będę w ciąży to już nigdy kuźwa nie dopuszczę do takiego spasienia się 😁 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
idę do mojego mega marudnego dziecka: jak pisałam wychodzą mu górne jedynki i znosi to gorzej niż dolne..jak w takim tempie mu zęby zaczną wychodzić to do świąt cały garnitur będzie miał 😁 😮 🤢

jak się w takim tempie będzie rozwijał to ja bym na Twoim miejscu poleciała już szukać garnituru ale do komunii albo lepiej - do ślubu 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
ja też bym mogła i chciała ale w mojej sytuacji mieszkaniowej kolejne łóżeczko stałoby już chyba w łazience 😁 😁
albo piętrowo 😁 😁 przez wyjęte szczebelki wyciągałabym dzieci 😁
albo jedno duże i upchnąć tam Witolda i jego SIOSTRĘ 😁

i jak będę w ciąży to już nigdy kuźwa nie dopuszczę do takiego spasienia się 😁 😠

buahahahaha 😁 😁
kurwa srutututu majty z drutu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że u kwietniówek też się kolejny dzieciak szykuje 🙂 Fajnie, ja jestem tegoroczną marcówką, no prawie kwietniówką bo urodziłam 29 marca i też znów bede mamusią 🙂 Dużo sił życzę dla przyszłej mamusi 🙂 A gdyby co to zapraszamy również na forum czerwcówek 2012, jest nawet z nami mamusia która urodziła w czerwcu 😉 Pozdrawiam i przepraszam że się wtrąciłam ale czasem Was z sentymentu podczytuję bo mamy bobaski w podobnym czasie urodzone 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
ja tez zazdroszcze 😞

to też się bierz 😁 na podium jeszcze 2 miejsca wolne 😁
ja nie moge...

paczemu 😮 🤔
bo juz nie dpuszcze do tego by byc znowu w ciazy bez pracy.. za rok konczy mi sie renta i co pozniej? najpierw musze zn alezc prace niestety..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...