Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja wrocilam

u nas dominacja prawej reki

jaki Dominis slodki ! A jak juz siedzi 🙂 moj siedzi pochylony do przodu tak jak twoj w pewnym momencie ale tak jak on nie odchyli sie na prosto, nie da rady jeszcze 🙂 najlepiej mu sie siedzi na twardej podlodze bez kocykow. Wtedy najlepiej utrzymuje rownowage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelina mały super i faktycznie super sobie radzi z siedzeniem
a druga Ewelina co minkuje ????

no chuj by to wszystko mam żakiet, mam spodnie a nie mam bluzki- wysłałam Pawła na zakupy był w 10 sklepach i żadna ze sprzedających nie mogła mi pomóc (gadałam z nimi przez telefon )
bo teraz kurwa nic już w sklepach nie ma tylko wszystko na zimę wrrrrrrrrrrrrrrrrr 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasjalena2 napisał(a):
🤔Matylda i Ty narzekasz na męża 🤔

yyyyyyyy ale ja narzekam z innego i w sumie jedynego powodu
a takie akcje w sumie to mnie też zaskakują ale i śmieszą bo to już nie pierwszy raz - no serio był chyba w 10 sklepach, na początku tłumaczył kobitom o co chodzi zapyta czy mogą ze mną gadać po czym dzwonił i dawał mi je do telefonu a ja tłumaczyłam czego szukam 😁
no ale nie owszem po 10 telefonie jak się okazało że dalej nic takiego nie mają to się wkurwił- właśnie dolazł do domu i zadzwoniłam mu zakomunikować że znalazłam bluzkę ☺️
tj nie moją i muszę ją troche przerobic ale będzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelina co tam??????????

a co do Linki to się nie odniosłam bo nie wiedziałam co napisać tak mnie zazdrość zżerała 😠
ale taka pozytywna - tylko koleżanko tak się nie robi , bo w pierwszej ciąży wszystko fajnie wszystkie razem a teraz to nie ładnie się tak wyłamywać i nic nie powiedzieć
ale SERDECZNIE GRATULUJĘ I NA PRAWDĘ BARDZO ZAZDROSZCZĘ - czekam tylko na potwierdzenie
jeśli sie potwierdzi to nie ukrywajmy będzie Ci ciężko , widze to po mojej niezłomnej, twardej koleżance która nie raz łezkę uroniła z bezradności - ale powoli się wszystko uspokaja, między jej dziećmi jest półtora roku różnicy i pomyślcie jak fajnie będzie miała za dwa lata - dzieci już odchowane , prawie samodzielne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w lipcu 2010 zrobił mi zdjęcie fotoradar, no mówi się trudno wysłali mi wezwanie na straż majska celem spisania protokołu pojechałam zgłosiłam zgodziłam sie na mandat 200zł i miałam czekać na wyrok sadu z zasadzona grzywna w tej kwocie i numerem konta na który ja wpłacić i co czekałam i czego się doczekałam?
dziś dostałam pismo od komornika z egzekucją wszczętą na mnie i zajęciu pensji u pracodawcy 😮 i z grzywny 200zł zrobiło się 573zł 😠 sęk w tym że nic do mnie nie przyszło no ani wyrok ani postanowienie i przypomnienie i od komornika też nic do dziś!
Byłam w sądzie obejrzeć akta i co no niby wysyłali ale tylko 2 pisma i tylko po jednym razie i to w okresie wakacji i nikogo to nie obchodzi sprawa poszła do komornika a ten huj ma wył. tel a w kancelarii kazali do sadu iść bo oni nic nie wiedzą a interesanci przyjmowani są tylko w pon 17-19 😮
czuję się fatalnie bo nie dość że sama zaproponowałam mandat w tej wysokości i mnie wuru.... bo teraz muszę zapłacić prawie 3 razy tyle to jeszcze jak ja wyglądam w oczach pracodawcy że co uchylam się od płacenia grzywny??? 🤢
nie wiem brak mi sił do tego kraju 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Krzysiu słodki ale to już nie wiem, który raz piszę że go kocham ☺️

Ewelina - rzeczywiście można się załamać 🥴


no Ola jak tam można ja wiem że muszę zapłacić ten mandat 200zł i nigdy się nie uchylałam od tego świadczy o tym min to że byłam na tej straży miejskiej jak dostałam zdjęcie złożyłam wezwanie i naprawdę miałam zamiar to zapłacić a tu tak sprawa załatwiona czuje się oszukana trochę i poniżona w oczach pracodawcy dlatego pójdę do prawnika czy coś mogę w tej sprawie zrobić bo co zostawić to tak?!


A sorki ale jestem dziś nie do życia przez ten stres. dzieciaczki super extra a linka tobie gratuluję 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...