Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
nie no Lenka to wariatka 🤪 🤪 ja bym dostala spazmy jakbym widziala ze mi tak chlapia 😁 😁 moja synowa 😉

a niech se chlapie, nie będę jej radości odbierać, mieszkanie ubezpieczone w razie jakby sąsiadów zalała 😁

i tak mi się najbardziej podobało jak robiła ustkami takie 😲 jak rybka w końcówce filmu hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
nie no Lenka to wariatka 🤪 🤪 ja bym dostala spazmy jakbym widziala ze mi tak chlapia 😁 😁 moja synowa 😉

a niech se chlapie, nie będę jej radości odbierać, mieszkanie ubezpieczone w razie jakby sąsiadów zalała 😁

to widze ze lenka tez lubi wode 🙂 sliczna dziewczynka a oczy boskie 🙂 przeslalabym wam mojego julka robiacego fale w waniennce, ale nie moge

czemu nie możesz? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojjjj no Lenka to siostra bliźniaczka Vanesski 😁
aaa i jak Ty masz Ola sy na filmiku w łazience to nie wyobrazam sobie jak tam jest jak jest posprzatne, a wogole masz sliczna lazienke!
aaa i natrafiłam na Twoj filmik o wspomnieniach jak lenka byla malutka i do teraz i strasznie mi się spodobało zdjecie jak trzymałas Lenke na rękach to chyba ze chrztu było.. Lenka miała taka min która mówiła z duma ' jestem u mamy na rękach' 🤪 wogole to Ty ładna jesteś ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
brechti napisał(a):
Hehe czyściocha z Lenki! Fajno chlapie, a babcia będzie sprzątać 😁 Ola baaardzo ładna łazienka bajdełej 🙂
piekna ma lazienke 😉 musze przyznac, jak kiedys bede stroic swoja to tez black and white 😁

to mój wymysł od początku do końca - S. był tylko wykonawcą moich pomysłów 😁
dumna jestem z mojej łazienki 😁 tzn byłam bo już mi przejszło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ania - czas kupić ZAŚLEPKI DO KONTAKTÓW 🙂

oj wiem, miałam dzisiaj już kupić ale jednak nie kupiłam, jutro muszę obczaić gdzie jakieś ładne są (jak np te w linku), bo te w moim sklepie jakieś takie ordynarne...



ja mam takie już zamontowane 😉
http://allegro.pl/zabezpieczenie-gniazd-gniazdek-elektrycznych-4-szt-i1866093811.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
ojjjj no Lenka to siostra bliźniaczka Vanesski 😁
aaa i jak Ty masz Ola sy na filmiku w łazience to nie wyobrazam sobie jak tam jest jak jest posprzatne, a wogole masz sliczna lazienke!
aaa i natrafiłam na Twoj filmik o wspomnieniach jak lenka byla malutka i do teraz i strasznie mi się spodobało zdjecie jak trzymałas Lenke na rękach to chyba ze chrztu było.. Lenka miała taka min która mówiła z duma ' jestem u mamy na rękach' 🤪 wogole to Ty ładna jesteś ☺️

☺️

BTW - a co Ty mnie nigdy nie widziałaś czy co? Czy tak Ci się przy okazji przypomniało? 😁
No a co do łazienki to jak mam posprzątane to jest czysto 😁 A tam torebka od zabawy Lenki, waciki - druga jej ulubiona zabawka, ręczniki, mój tusz i eyeliner i w ogóle bałagan ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
ojjjj no Lenka to siostra bliźniaczka Vanesski 😁
aaa i jak Ty masz Ola sy na filmiku w łazience to nie wyobrazam sobie jak tam jest jak jest posprzatne, a wogole masz sliczna lazienke!
aaa i natrafiłam na Twoj filmik o wspomnieniach jak lenka byla malutka i do teraz i strasznie mi się spodobało zdjecie jak trzymałas Lenke na rękach to chyba ze chrztu było.. Lenka miała taka min która mówiła z duma ' jestem u mamy na rękach' 🤪 wogole to Ty ładna jesteś ☺️

☺️

BTW - a co Ty mnie nigdy nie widziałaś czy co? Czy tak Ci się przy okazji przypomniało? 😁
No a co do łazienki to jak mam posprzątane to jest czysto 😁 A tam torebka od zabawy Lenki, waciki - druga jej ulubiona zabawka, ręczniki, mój tusz i eyeliner i w ogóle bałagan ☺️

nie przypomnialo tylko Tobie przypominam ze jestes ladna zebys tu nie zrzedzila nad soba wiecej! 😜
a ja myslalam ze te malowidla to tak musi byc 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...