Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
MrsTuliPanna napisał(a):
Ola, chuj mnie to obchodzi 😎


O jaaaa jak ja bym dzisiaj martini wciągnęła 🤪 🤪 🤪

A ja wódke ,ostatni raz piłam hmmm...byłam juz w ciazy,szlam na balety i teraz wiem dlaczego idac wszysto wyrzygałam....czyli bylo to 21 sierpnia 😁

O matko Aneta, od tamtej pory już się nie konserwowałaś od środka? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuuurwa, nie kuś takimi propozycjami 😁 😁

żłobek odpada bo ja pracuję w handlu: system zmianowy, czasami pracujące weekendy, czasami praca od 13 do 22 bądź później 😮
a żłobek jest czynny dla normalnych ludzi, takich biurowych: od poniedziałku do piątku od 7 do 18..a jak będę miała drugą zmianę to co ja z nim zrobię? albo pracujący weekend?
jestem kierownikiem sklepu: wprawdzie ustalam sobie sama grafik ale ni chuja nie przejdzie taka "prezesowa" zmiana bo mnie szybciej wyrzucą za to 😁 😁
wiadomo, w weekend kierownik najlepiej kolejki pilnuje i kurwa przymierzalnie roznosi 😮 😠 😠 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
ja bede w lutym w Warszawie, bukowac sobie termin i idziemy na bajabongo !! 🤪 🤪

Okazja już jest 😁 Ja mam urodziny w lutym, chrystusowe lata 🤪




fiii w lutyyym !!
mam trzy miesiące w trzeźwości trwać ?? 😁 😁 KPISZ kobieto 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
ja bede w lutym w Warszawie, bukowac sobie termin i idziemy na bajabongo !! 🤪 🤪

Okazja już jest 😁 Ja mam urodziny w lutym, chrystusowe lata 🤪




fiii w lutyyym !!
mam trzy miesiące w trzeźwości trwać ?? 😁 😁 KPISZ kobieto 😁

możesz się i nawet dzisiaj nawalić jak dla mnie 😁 Przecież Ci nie bronię 😜 A na Bemowo już 2 miesiące jedziesz to swojej osoby do picia nie proponuję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A zła jestem dlatego,że jestem taka naiwna 😞
Bo kurwa zawsze jak ktoś sie do mnie zwrca o pomoc,jak chce sie zwierzyc,pordzic to Anetka Matka Teresa zwsze sie lituje,pomoze doradzi ,nawet tym co mi kiedyś cos zlego zrobili to ja i tak pomoge,ale jak ja potrzebuje pomocy,wsparcia to wszyscy sie na mnie wypinaja 😞 Przyre to takie -chlip 😞;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Kasia - jak wrócisz do pracy to już zaznacz w grafiku ten luty tam 😁


może od razu urlop zaklepać? na trzeźwienie?

idę karmić mojego Króliczka 😘 ☺️

playboya? 😁

☺️ ☺️ ☺️ sorry - tak mi się głupio skojarzyło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
kuuurwa, nie kuś takimi propozycjami 😁 😁

żłobek odpada bo ja pracuję w handlu: system zmianowy, czasami pracujące weekendy, czasami praca od 13 do 22 bądź później 😮
a żłobek jest czynny dla normalnych ludzi, takich biurowych: od poniedziałku do piątku od 7 do 18..a jak będę miała drugą zmianę to co ja z nim zrobię? albo pracujący weekend?
jestem kierownikiem sklepu: wprawdzie ustalam sobie sama grafik ale ni chuja nie przejdzie taka "prezesowa" zmiana bo mnie szybciej wyrzucą za to 😁 😁
wiadomo, w weekend kierownik najlepiej kolejki pilnuje i kurwa przymierzalnie roznosi 😮 😠 😠 😁 😁


o maj gad kaska znam ten bul ja w pracy też mam takie zmiany 😠
to dawaj połowa do mnie połowa do Oli i nie będziesz musiała dawać dziecka do mamy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
A zła jestem dlatego,że jestem taka naiwna 😞
Bo kurwa zawsze jak ktoś sie do mnie zwrca o pomoc,jak chce sie zwierzyc,pordzic to Anetka Matka Teresa zwsze sie lituje,pomoze doradzi ,nawet tym co mi kiedyś cos zlego zrobili to ja i tak pomoge,ale jak ja potrzebuje pomocy,wsparcia to wszyscy sie na mnie wypinaja 😞 Przyre to takie -chlip 😞;(

Zawsze masz nas 😉
Planuj wolne na luty - Pole sprzedaj babci i przyjeżdżaj z Tyśką na podbój stolycy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
MrsTuliPanna napisał(a):
kuuurwa, nie kuś takimi propozycjami 😁 😁

żłobek odpada bo ja pracuję w handlu: system zmianowy, czasami pracujące weekendy, czasami praca od 13 do 22 bądź później 😮
a żłobek jest czynny dla normalnych ludzi, takich biurowych: od poniedziałku do piątku od 7 do 18..a jak będę miała drugą zmianę to co ja z nim zrobię? albo pracujący weekend?
jestem kierownikiem sklepu: wprawdzie ustalam sobie sama grafik ale ni chuja nie przejdzie taka "prezesowa" zmiana bo mnie szybciej wyrzucą za to 😁 😁
wiadomo, w weekend kierownik najlepiej kolejki pilnuje i kurwa przymierzalnie roznosi 😮 😠 😠 😁 😁


o maj gad kaska znam ten bul ja w pracy też mam takie zmiany 😠
to dawaj połowa do mnie połowa do Oli i nie będziesz musiała dawać dziecka do mamy 🥴

A Ty do Italii nie lecisz w końcu? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
A zła jestem dlatego,że jestem taka naiwna 😞
Bo kurwa zawsze jak ktoś sie do mnie zwrca o pomoc,jak chce sie zwierzyc,pordzic to Anetka Matka Teresa zwsze sie lituje,pomoze doradzi ,nawet tym co mi kiedyś cos zlego zrobili to ja i tak pomoge,ale jak ja potrzebuje pomocy,wsparcia to wszyscy sie na mnie wypinaja 😞 Przyre to takie -chlip 😞;(

ja tez tak mam
jak to mówią : jak sie ma miękkie serce to trzeba miec twarda dupe 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
to dojadę nie w grudniu do męża tylko w styczniu 😉 do tej Italli.
dziękuje za przepis muszę coś zrobić bo mi się chce ciekawe czy mi tylko wyjdzie

a w marcu nie możesz? spotkanie jest w lutym jeszcze 😁

a co ja zrobię z synusiem??? 😮 jak starego nie bedzie?? to może jakąś nianie zatrudnimy dla paru dzieciaków a my wszystkie w tany tany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...