Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Który wylazł Frytuś?

jedynka na dole 🙂
Mala wziela moj telefon i ugryzsc chciala i cos mi stuknelo,poszlam po łyzeczke i jest stukaaaaaaaa 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

no to gratuluję.
U nas też "sukces" 😁 Mój mąż PIERWSZY RAZ W ŻYCIU poszedł SAM z Lenką na spacer 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Który wylazł Frytuś?

jedynka na dole 🙂
Mala wziela moj telefon i ugryzsc chciala i cos mi stuknelo,poszlam po łyzeczke i jest stukaaaaaaaa 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

no to gratuluję.
U nas też "sukces" 😁 Mój mąż PIERWSZY RAZ W ŻYCIU poszedł SAM z Lenką na spacer 🤪


Wow 😁 a co mu sie stalo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Który wylazł Frytuś?

jedynka na dole 🙂
Mala wziela moj telefon i ugryzsc chciala i cos mi stuknelo,poszlam po łyzeczke i jest stukaaaaaaaa 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

no to gratuluję.
U nas też "sukces" 😁 Mój mąż PIERWSZY RAZ W ŻYCIU poszedł SAM z Lenką na spacer 🤪


Wow 😁 a co mu sie stalo?

A nie wiem 😁 Może ma dzień litości - w końcu wszystkich świętych dzisiaj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pola przekazuję gratulację i życzenia od Matyldy.

Na grudniówkach afera - o matko i Matyldę w to wmieszali 😮 🤪 Aż przyjdzie konto zakładać 😁
Ta dziewczyna co niby wcześniaka urodziła to sobie wszystko wymyśliła, nie była w żadnej ciąży, to samo z tymi trojaczkami - to też ona.. Porażka - zdemaskowali ją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Pola przekazuję gratulację i życzenia od Matyldy.

Na grudniówkach afera - o matko i Matyldę w to wmieszali 😮 🤪 Aż przyjdzie konto zakładać 😁
Ta dziewczyna co niby wcześniaka urodziła to sobie wszystko wymyśliła, nie była w żadnej ciąży, to samo z tymi trojaczkami - to też ona.. Porażka - zdemaskowali ją.


i mama trojaczków z formu TROJACZKi to ta sama osoba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i kurwa spadam 😠 😠 😠 😠 😠 😠
nie wiem kiedy będe jutro KRAKÓW 🤪 😠 😠 😠 😠 😠
KAŚKA - do Ciebie - kurwa no ja mogę przyjechać do Ciebie - będę z W. i l. i będziemy szczęśliwe i p. sę ucieszy i kurwa mać będziemy PARĄ 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁



















idzie 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
S. z dzieckiem Ci zaginął ? 😁 😁
Oczywiście, że ja będą żoną bo mam szersze biodra 😁 😁

Nie jakiś debil boruje od rana, i chuj że dziecko mi już 2 razy obudził ale do chuja pana śwoęto jest i ludzie chcieliby w spokoju pomyśleć, posiedzieć, powspominać i porozmawiać, ale nie - po co skoro można od rana borować. Zdemaskowałam chuja ale mi drzwi nie otworzył to poleciałam pod okna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia - to od Matyldy dla Ciebie info 😁

"bedę niebawem tylko chuja muszę gdzieś "wyprosić" napisz Kasi że mi to obojątne kto kim niech kupi ten księzycowy wibrator i gwiezdne oko i damy radę - ale będzie fajnie - a i nie wiem ile płaci ja chcę paczkę fajek dziennie ( przy dzieciach nie palę _ a to około 10zł dni 30 no to wychodzi 350 zł miesięcznie"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin interweniuje właśnie na grudniówkach 🙂 i dobrze.... bo dziewczyny jej zaufały i współczuły że dziecko jest wcześniakiem i modliły się i tak dalej.... eh szkoda gadać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasjalena2 napisał(a):
admin interweniuje właśnie na grudniówkach 🙂 i dobrze.... bo dziewczyny jej zaufały i współczuły że dziecko jest wcześniakiem i modliły się i tak dalej.... eh szkoda gadać....

od tej chwili upubliczniony został początek adresu IP każdego użytkownika - znajduje się po lewej stronie postu, pod miastem. Będzie można łatwo określić czy ktoś pisze z wielu kont.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...