Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
no tak ola u nas żębów brak ale chyba coś tam sie dzieje bo jak wkładam mu palucha to otwiera buźkę i widać że az mu fajnie jak mu masuje dziąsła

tez sie ludizlam,ale mnie uswiadomili, ze sie robi takie jakby pekniecie/przeciecie na dziaselku i wtedy to to 🙂 wczesniej oczywiscie takie babelki,ale my je mielismy miesiac temu juz i do tej pory nic


ale mnie to nie przeszkadza ze ich jeszcze nie ma 😉 tylko właśnie zauważyłam że młody jak go masuje to tak sztywnieje i nie protestuje a na zęby przyjdzie czas jeszcze sie moge nacieszyć brakiem ukąszeń mojego dziecka na moich rękach 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Boże nadrobiłam 🤪 🤪

szaleństwo! Ja nadrabiam a tu kolejne 10 stron 🙂

Kasia, ech uderzyłaś w bolące miejsce z tą dynią. Bo ja uwielbiam i z tymi brzoskwiniami)Hmmm

dobra po weekedzie zrobię i dam znać czy wyszła 🙂 Najlepsze jest to ,że u mnie chyba patrzeć juz nie mogą. A ja i zupkę i zapiekam pod beszamelem i pieczona z wanilia i z cukrem ( mniam) . makaron z dynią ... Mąż chyba już nie lubi dyni ☺️ ☺️ a ja mogę codziennie jeść i moje dziecko też 🙂 jutro będzie jadł królika z dynią 🙂

Co do podobieństw To dla mnie Lenka i Vanesska mogą być siostrami 🙂 Dla mnie bardzo podobne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Boże nadrobiłam 🤪 🤪

szaleństwo! Ja nadrabiam a tu kolejne 10 stron 🙂

Kasia, ech uderzyłaś w bolące miejsce z tą dynią. Bo ja uwielbiam i z tymi brzoskwiniami)Hmmm

dobra po weekedzie zrobię i dam znać czy wyszła 🙂 Najlepsze jest to ,że u mnie chyba patrzeć juz nie mogą. A ja i zupkę i zapiekam pod beszamelem i pieczona z wanilia i z cukrem ( mniam) . makaron z dynią ... Mąż chyba już nie lubi dyni ☺️ ☺️ a ja mogę codziennie jeść i moje dziecko też 🙂 jutro będzie jadł królika z dynią 🙂

Co do podobieństw To dla mnie Lenka i Vanesska mogą być siostrami 🙂 Dla mnie bardzo podobne!

chociaż jedna, już myślałam że ja "inna" jestem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dejwid będzie moim trzecim zięciem
bo najpierw Wojtek, potem Witek a potem Dejwid i może Krzysiu się załapie jak będę mieć 4tą córkę a jak któraś będzie miała inną orientację to chcem Lenkę za synową , albo Vanessssssss y albo
nie wiem kogo jeszcze bo za duż fotek dziewczynek nie oglądam
a mojego ciągle nie ma, młoda krzyczy przez sen a ja już ledwo na oczy widzę 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
niksssa napisał(a):
ja pierdziu ale on jest zajebisty 🙂 🙂

nie podniecaj się - już zajęty 😁 😁 😁



ej a przez kogo? 🤪


no właśnie 😮 kurdę to ja taka mamuśka już coś przegapiłam jakieś romanse mojego synusia 😮 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...