Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
A ja dzis musze jechac na zakupy bo w lodowce tylko swiatlo ale czekam az maz wroci z pracy 🥴

U mnie to samo dlatego jadłam bułki z pomidorem i cebulą 😁

i co Ty tera zrobilas Olu narobilas mi checi na bulke z pomiadorem a ja mam tylko chleb i ser heehee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry.
zaraz Was nadrobię 🙂
Ola - musze tu napisac bo znowu gg mi siadło. Dzwoniłam może jutro ten Krystian przyjedzie 🙂 a jak nie to w następną niedziele. Więc dzięki wielkie..... 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 🙂

Matylda, a jak z mężem wyszło w końcu? 😁 😁
( i niech łeb boli: trza pić z umiarem, mówię ci to ja: kufel 😁 )

Ewelinka, ten sposób z soczkiem to właśnie sposób Tyśki 😁 ja też próbowałam, ale u mnie nie przeszło.. 🤢


matko, ja za dwa tygodnie wracam do pracy.. 🤢 🤢 🤪 🤪 🤪
nie chce nie chce..


Andziucha..bez obrazy, ale jak mamy się odnieść do kropek, bo ostatnio tylko kropki-sropki wstawiasz 😜 😜 ☺️ 😉


idę się bawić z dzieckiem i sprzątać. Nikola, chcesz odkurzacz? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki
ja na chwilkę dosłownie
nie wiem co sie działo mam jakies 200 str w plecy

B przyleciał 31, wszystko fajnie, współczynnik orgazmiczny (mój) 50%, ci co uważaja, że punkt g to mit niech się nawracją 😁 helka na początku przerażona tatusiem (chociaż ząbkuje i tez przez to poddenerwowana byla) niecała doba i świata poza nim nie widzi (jealous 😠 ) ząbków nie ma ale lada dzeń niech mi rękę utną jak nie wyjdą- takie koncerty urządza, że już raz to chcialam o karetke dzwonić, tak JA 🤪 no i ma szparę na dole w dziąśle więc tam raczej jej te kły wyjda 🙂
robię chrzciny stylu 'na łeb na szyję', w tą środę, ksiądz nie pozwolił mojej sis być chrzestna bo w lo przez rok chodziła na etykę 😮 chrzestny przyszły niedoszły nie moze przyjechać i jestem w dupie bo chrzestną będzie tylko moja kuzynka i chrzestnego chyba nie będzie. no a w srodę robimy bo moja mama wyjezdza 11 do niemców. szalone i bez jakiejkolwiek logiki 🤢

bosheeee jak to fajnie mieć faceta koło siebie ☺️

buziaki dla dzieciaczków obchodzących miesięcznice jak mnie nie było
buziaki dla Was, tęsknię, ale niestety każda sekunda z moją RODZINĄ na wagę złota 🙂

😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
dobry.
zaraz Was nadrobię 🙂
Ola - musze tu napisac bo znowu gg mi siadło. Dzwoniłam może jutro ten Krystian przyjedzie 🙂 a jak nie to w następną niedziele. Więc dzięki wielkie..... 😘 😘

No to teraz Martini i spotkanie Cię nie nie ominie 😁 Na parapetówkę się wproszę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
ło Ola nie zauważyłam cię 😮

To dobrze, znaczy że nie jestem "wielka" 😁 😁 😁

Angelika - do Almy zadzwoń i niech Ci bułki przywiezą 😁 😁 😁

zeby na te moje wypizdziejewo dowozili 🥴

A ja mam takie mrożone zawsze "w razie w", kupuję w piekarni te ich nieupieczone i jak mi się chce to odpalam piekarnik i za 10 min mam ciepłe i chrupiące ooo 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
ło Ola nie zauważyłam cię 😮

To dobrze, znaczy że nie jestem "wielka" 😁 😁 😁

Angelika - do Almy zadzwoń i niech Ci bułki przywiezą 😁 😁 😁

zeby na te moje wypizdziejewo dowozili 🥴

A ja mam takie mrożone zawsze "w razie w", kupuję w piekarni te ich nieupieczone i jak mi się chce to odpalam piekarnik i za 10 min mam ciepłe i chrupiące ooo 🙃

Olu mnie pozostal tylko slinotok i ten chleb z tym serem 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
dobry.
zaraz Was nadrobię 🙂
Ola - musze tu napisac bo znowu gg mi siadło. Dzwoniłam może jutro ten Krystian przyjedzie 🙂 a jak nie to w następną niedziele. Więc dzięki wielkie..... 😘 😘

No to teraz Martini i spotkanie Cię nie nie ominie 😁 Na parapetówkę się wproszę 😁


no żebyś wiedziała 🙂 Jak się wszystko uda to i wszystkie Was zaproszę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
dobry.
zaraz Was nadrobię 🙂
Ola - musze tu napisac bo znowu gg mi siadło. Dzwoniłam może jutro ten Krystian przyjedzie 🙂 a jak nie to w następną niedziele. Więc dzięki wielkie..... 😘 😘

No to teraz Martini i spotkanie Cię nie nie ominie 😁 Na parapetówkę się wproszę 😁


no żebyś wiedziała 🙂 Jak się wszystko uda to i wszystkie Was zaproszę 😁

Oj ja żartuję, przecież wiesz, ale tamta sprawa z fakturami jak najbardziej aktualna 🙂
A jak powiedziałaś że ode mnie jesteś to Krystian zajarzył? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło matko konam
tak Kasia juz wiecej nie pije tj od jutra nie pije bo jeszcze mi 3 żubry zostały 😮 ale nie wiem czy dam rade
Kasia łon wrócił o 1.40 ale była afera bo drzwi ktoś zamknął a nikt mu nie otwierał i dzwonił40 min i dzwonkiem i tel a ja spałam jak zabita 😮 w sumie to nawet nie pamiętam jak to było
Boze jakbym sie walnęła do łoża tak na godzinke a ja mam tyle WORK 😮
młoda kupczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
ło matko konam
tak Kasia juz wiecej nie pije tj od jutra nie pije bo jeszcze mi 3 żubry zostały 😮 ale nie wiem czy dam rade
Kasia łon wrócił o 1.40 ale była afera bo drzwi ktoś zamknął a nikt mu nie otwierał i dzwonił40 min i dzwonkiem i tel a ja spałam jak zabita 😮 w sumie to nawet nie pamiętam jak to było
Boze jakbym sie walnęła do łoża tak na godzinke a ja mam tyle WORK 😮
młoda kupczy

pijaczka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...