Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
a masz nagrane??

Nie mam, dopiero zaczyna, od 2 dni tak robi i na razie rzadko, zazwyczaj jak spać idzie albo jak sie obudzi 🙂


my tez ten etap mamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nic nie pisalam ale u nas tez dwa razy byla krewka, ale taka malutka i tylko z dziaselek. Raz puknal sie grzechotka w dziasla i poleciala krew a drugi raz uszkodzil sobie zaczepem od smoczka i tez krew leciala. A tak wogole to Ola wykrakalas wtedy... moje dziecko tez juz spadlo z lozka.. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
😠 😠 😠
co tam Ewela?


ażesz kurwa wszystko mnie wkurwia dziś 😠 😠 😠
najpierw młody obudził się o 6.30 i dopiero padł o 9
póżniej dynia mu nie smakowała(zresztą jak i mamusi ☺️ )całą pluł
zrobilam mu wiec zupkę też zamiast jeść to sie bawił wszystko ujebane krzesełko on cały podłoga ach szkoda gadać... 😠 🤢 🤢
a teraz usnął ale ostatnio ma jakieś mega problemy z tym drze się w niebo głosy rzuca jak tylko go na łóżko położe
ręce opadaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to moja też władowała sobie aż po gardło uchwyt od smoczka - to kółko za które się smoczek trzyma i jej się zablokowało i zaczepiło o górne dziąsło i nie mogła ani płakać ani oddychać, dobrze że S. był obok i zobaczył bo by mi się dzieciak udusił, nie mogliśmy tego kurestwa wyciągnąć i trzeba było pociągnąć no i poleciała krew z dziąsła strumykiem.. ale już jest ok - wyła jak syrena a mi serce mało ze strachu nie wyskoczyło... echhhh, kurwa daj tu dziecko smoczek 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
gizelda napisał(a):
moja już nie ssie smoka ale własnie w taki sposób się niem zabawia 😮

a ja chciałam ogłosić wszem i wobec że niespodziewanie mamy pierwszego zęba 🤢

🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 zazdroszcze 😠

nio nie wiem czy jest czego 😁
kuźwa nic tam nie było- żadnych objawów , nic a nic stukałam codziennie a dziś patrzę a tam takie coś wystaje jakby jej się coś przykleiło białego takie maleństwo a obok na miejscu drugiego takie coś mocno przekrwione a se myślę "postukam" a tam dzwoni aż pokłada 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...