Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
Matylda - a jędrna dupcia dla samej siebie - ja tak przynajmniej mam.. i długo długo miałam zajebistą, aż do ciąży, teraz celulitu trochę mam bo jeszcze całkiem do formy nie wróciłam ale dojdę i do tamtej..
Poza tym przynajmniej nie wstyd się na plaży pokazać 😜

eeeeeeeeee tam
ja niczego nie robię dla SIEBIE
a nie- palę dla siebie
i nie wiem o co chodzi z tą plażą bo ja nigdy nie byłam i pewnie nie będę a nawet gdyby to ubrana od stóp do głów
no ale to co ??? na plaży się dupę pokazuje???? przecież to majtki zasłaniają


aj nie wiem nie znam się 😉
pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
branoc

mhm
a przywitałaś się chociaż że się już żegnasz ?????
miło się z Tobą pisało dziś ciekawe były te kropki



Matylda przywitałam się na stronie 14087 i napisałam dziś parę postów ale jak sama zauważyłaś "nie zauważalnych" wiec sobie poszłam o....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry.
Kasia - nie kupiłam kamery bo po 1. nie mam pojęcia jaką wybrać a po drugie mój Ł. w weekend nie miał czasu. Mieliśmy pożyczyć - ale też nie wyszło.
Marta - jejku to straszne co napisałaś to co przeżyłyście ale teraz musi byc dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałam tylko napisać że:
noc koszmarna- już nigdy nie napiszę o seksie i i kochankach i tym podobnych bo to co mi się dziś śniło to przechodzi wszelkie ludzkie pojęcie 😮 matko obudziłam się z takim stresem i strachem że od razu do P. dzwoniłam - to mnie zwyzywał od głupich 😞 😞
a w ogóle to mam niesprawną rękę po tym urżnięciu - masakra nic nie mogę zrobić
i jeszcze coś mi wypadło w kuchni i się rozbryzgało - nie wiem czy to sie da wyczyścić bo w najmniejszych zakamarkach siedzi 😠
to tyle dzień zaczęłam chujowo
idę coś robić bo wszystko robię dziś w zwolnionym tempie
a potem musze się jeszcze spakować bo jutro wyruszamy na podbój ŚWIATA 😁
i dalej nie wiem jak się w mieście wychodzi z dzieckiem i wózkiem na dwór- kiedy nie posiada się windy 😠 😠 😠 😠 i co ja nawet jeśli ją zostawiam w mieszkaniu na sekundę ( podczas znoszenia wózka) to co ona ma już być ubrana i gotowa
eeeeeeee tam wiem że głupoty piszę ale nie wiem czy to wszystko ogarnę- jeśli nie to najwyżej całą zimę będziemy się kisić w mieszkaniu 😠
KASIA I KASIA trzymam za was kciuki i za Witka i za Liwkę ( a właśnie kto się nia będzie opiekował jak aisak będziesz w pracy??? )
no to tyle spadłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niedobry 🤢
a ja chora, w nocy mnie rozłożyłoi faszeruje sie lekami. chciał nie chciał mój musi dzisiaj w domu zostac, bo julka tez sie kuruje a ja nie dam rady tu z dwójka sobie jeszcze jak gorączke mam. a że kose mamy i jakies takie ciche dni ostatnio to wcale mi nie lezy jego obecnosc.
Matylda ja mieszkam w bardzo spokojnym bloku, na 4 pietrze bez windy wiec wózek zostawiam sobie na pierwszym półpietrze i tak sobie stoi. jak schodze z małym ubranym juz to pakuje go do wózka i razem z nim znosze to kilka schodków. Ostatnio widziałam ze do sąsiadów ktos przyszedl z dzieciakiem top wózek na tymże półpietrze przypiął kłódką od roweru. Też jakies rozwiązanie. W kazdym razie ja sobie nie wyobrażam zebym miała targac ten sprzet z 4 pietra 😁 😁 i tak po tych paru schodkach ledwo co juz daje rade no ale na szczescie czasem sie jakis gentleman trafi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm Nikolina to jest jakieś rozwiązanie ALE
ja mieszkam w takim bloku gdzie na piętrze są trzy mieszkania na lewo, w środku i na prawo i za bardzo tam miejsca nie ma i jak mieszkałam kiedyś w takim samym to właśnie sąsiadka zostawiała tak wózek i myślałam już parę razy że go zepchnę w dół bo czasem wyleźć od siebie nie mogłam tak mnie to wkurwiało i tak się zawsze z tym wózkiem szarpałam - i dlatego nie chce nikomu robić tego samego - zwłaszcza że jak pisałam już kilka razy w moim bloku mieszkają sami emeryci 🥴
ojojoj
KURUJ się Nikolina a swoją drogą coś was często łapią te chorubska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikolina kuruj się!
Marta, to co przezułaś , straszne!
Matytlda, a piwnica? chodzi mi czy wózek w piwnicy nie da się trzymać ??
idę robić śniadanko

Byłam w Ikei ale storczyka nie było, tego co chciałam...

W ogóle nie mam humoru, jakas dupa jednym słowem 😞

Poszłabym spać , ale gdzie? i co z dziećmi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marinka a cóż to za specjalny storczyk ??? Mój mi teraz truje że mam znaleźć niebieskiego- bo mu się podobają - tylko po co mi niebieski i do czego????
Ja sobie kupię jakieś dwa normalne i zrobię z nimi to co widziałam w jednym mieszkaniu- to było niesamowite 🙃 😮
a co do tego wózka to ja wiem że biadolę i przeżywam i szukam problemów - tylko na prawdę mam trochę stresa z ogarnięciem tego wszystkiego- no ale zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Marinka a cóż to za specjalny storczyk ??? Mój mi teraz truje że mam znaleźć niebieskiego- bo mu się podobają - tylko po co mi niebieski i do czego????
Ja sobie kupię jakieś dwa normalne i zrobię z nimi to co widziałam w jednym mieszkaniu- to było niesamowite 🙃 😮
a co do tego wózka to ja wiem że biadolę i przeżywam i szukam problemów - tylko na prawdę mam trochę stresa z ogarnięciem tego wszystkiego- no ale zobaczymy


No bo maja takie ładne i co kwitna bez żadnego problemu 🙂 Takie żółte małe kwiatuszki 🙂
A co widziałaś w jednym mieszkaniu ?? mow ☺️ ☺️

Matylda, ja rozumiem , że dla Ciebie to będzie nowość. Ja uwielbiam jak jedziemy na działkę. nie musze z wóżkiem sie szarpać. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angela a gdzie trasowałaś??????

Marinka widziałam storczyki kwitnące bez tych pałek "podtrzymujących" bo wiesz w naturze stroczyki rosną sobie jak chcą a nawet się pną a ta kobita wyjęła te pałki o one sobie rosły jak chciały a donice wisiały w oknach - to były takie wielkie kwitnące KULE - kwiatek na kwiatku- a gdzieniegdzie przebijał się liść- pięknie to wyglądało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasjalena2 napisał(a):
włąsnie:
Majeczko - buziaki
I powodzenia dla naszych pierwszych odważnych mam i przede wszystkim dla Liweczki i Witka 🙂
ja uwilbiam stroczyki mam ich 8 ☺️

mhm a ja nie mam te co miałam oddałam mamie kilka jej dokupiłam i ma chyba z 10 😮
ja mam dwa bonsai a raczej ich wierne podróbki, jukę czy jakoś tak- małego fiołka - jakieś takie dwa beniaminki czy jakoś tak - no takie drzewka i ze 20 kaktusów które i tak powoli wywalam bo coś się nie rozwijają 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikola - mam pytanko co można kupic na gwiazdkę takiej 6letniej dziewczynce (no prawie 7letniej bo ona ze stycznia) wiem że masz córę w tym wieku to może mi doradzisz czym one się bawią 😉 albo co Ty małej kupujesz?
Robie zakupy świąteczne i kompletnie nie wiem co komu kupić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...