Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Matylda, ja to doskonale rozumiem 🙂

Ale ja w weekend w domu nie usiedzę i musze gdzies wyskoczyć, mimo, ze lubie mieszkanie. Ja uwielbiam lasy, góry. Kooooooooooocham góry! Lubię zdobuwac szczyty i na razie dzieci robia to z nami.

hej marinka wiem, ze ty jestes zwolenniczka tych chust powiedz mi cos o nich warto?sa praktyczne? ile mniej wiecej kosztuja jakie firmy polecasz jesli masz doswiadczenie podpowiedz mi cos bo mam juz powoli dosyc tagania sie wszedzie z wozkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

🤢znowu nie ma Matyldy 🤢
ja uwielbiałam podróżowac przed ciaza a teraz jak jest Niku to branie tych butelek mleka wody to dla mnie cala wyprawa i zwyczajnie mi sie nie chce 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
raczek88 napisał(a):
a tak w ogole to czesc wszystkim 🙂 my dzisiaj ejstesmy po burzliwej nocy ale za to MAMY PIERWSZEGO ZABKA 🤪

gratuluje zabka

dziekowac dziekowac, ale za to pol nocy ryczal nie wiadomo o co, i zlamalam swoja zasade spal z nami 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
marinka napisał(a):
Matylda, ja to doskonale rozumiem 🙂

Ale ja w weekend w domu nie usiedzę i musze gdzies wyskoczyć, mimo, ze lubie mieszkanie. Ja uwielbiam lasy, góry. Kooooooooooocham góry! Lubię zdobuwac szczyty i na razie dzieci robia to z nami.

hej marinka wiem, ze ty jestes zwolenniczka tych chust powiedz mi cos o nich warto?sa praktyczne? ile mniej wiecej kosztuja jakie firmy polecasz jesli masz doswiadczenie podpowiedz mi cos bo mam juz powoli dosyc tagania sie wszedzie z wozkiem


Tak, tak jestem! Sprawdziła nam sie chusta i z Aniela i z Józkiem
Wiesz mam 3 ale najlepsza z nich jest najtańsza która mam
NATIBABY(nic jej sie nie dzieje ) http://allegro.pl/natibaby-najwyzej-oceniana-polska-chusta-m-i1894592131.html
I powiem Ci , że nie każde dziecko lubi chuste 🤔 Moje uwielbiaja. Anielka do tej pory 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
🤢znowu nie ma Matyldy 🤢
ja uwielbiałam podróżowac przed ciaza a teraz jak jest Niku to branie tych butelek mleka wody to dla mnie cala wyprawa i zwyczajnie mi sie nie chce 🤢
a my nadal wedrujemy gdzie sie da kupilismy sobie przenosne lozeczko i moje dzieciatko spi wszedzie nie mowiac ze nikogo sie piernik nie boi do wszystkich idzie, czasem nawet mnie to zlosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
raczek88 napisał(a):
a tak w ogole to czesc wszystkim 🙂 my dzisiaj ejstesmy po burzliwej nocy ale za to MAMY PIERWSZEGO ZABKA 🤪

gratuluje zabka

dziekowac dziekowac, ale za to pol nocy ryczal nie wiadomo o co, i zlamalam swoja zasade spal z nami 🥴

Ja czesto lamie ta zasade a co mi tam 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
raczek gratuluje ząbka 🙂

a dlugosc jest standardowa? i jak z wiazaniem gdzie sie uczylas. ja patrzylam na youtube i to nie wydaje sie trudne a naprawde isc na zakupy to dla mnie mega wyzwanie nosidelka sa na chwile a taka chusta to moze byc rozwiazanie na dluzej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niksssa napisał(a):
Andziucha napisał(a):
niksssa napisał(a):
KURWAAAAAAAA

😮 😮 co jest??

asz kurwa przeboje z PZU - pieniedzy chca dziady jedne i nie wiem skąd im nastrugam 😠 😠

że co? a ja myślałąm że to oni wypłacają oszkodowania 🤨 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
niksssa napisał(a):
Andziucha napisał(a):
niksssa napisał(a):
KURWAAAAAAAA

😮 😮 co jest??

asz kurwa przeboje z PZU - pieniedzy chca dziady jedne i nie wiem skąd im nastrugam 😠 😠

że co? a ja myślałąm że to oni wypłacają oszkodowania 🤨 😉

a daj spokój - mój "mądry" mąż tak załatwiał wszystko pięknie że nie pomyślał o fakcie wypowiedzenia umowy poprzedniej jak kupilismy samochód, zresztą ja tez sie zagapilam przez te wyjazdy wakacyjne mialam 1000 innych spraw na głowie... 🤢 🤢 i teraz okazuje sie ze mam podwójne OC i 1500 do zaplaty w PZU kuuuuuuuuuuuuuurwa teraz to bedzie zalatwiania i kombinowania zeby z tego sie jakos wykaraskac. alez mam nerwa 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dnobry 🙂

hmmm,, nadrobilam troszke, ale jakos nie potrafie sie chwilowo wbic w temat, mysmy z Nela pospaly dzisiaj do 10, a teraz juz znowu juz spi ponad godzinke, pewnie niedlugo sie obudzi, zje i pojedziemy gdzies, myslimy zeby sie przeprowadzac na wiosne i chcemy sie rozejrzec po okolicach belfastu gdzie jest ciekawie.
tak czytam o zabkach waszych maluszkow i hmmm, moja nela tam nic nie ma jeszcze, pogodna jak zawsze, humorzasta jak zawsze, je jak zwykle, czyli albo je albo nie je, no ale moze w koncu jej kiedys wyjda???

Tyska, Twoj Gilus tak wysoko jeszcze w lozeczku jest?? nie obnizylas mu jeszcze materacyka?? moja takie historie wyczynia, np chodzi zamiast na czworakach to na wyprostowanych nogach, ze az sie dziwie skad ona ma takie pomysly 🙂
Ale Krzysio przeprzystojny musze przyznac 🙂 🙂 Piekny Gilus 🙂 🙂

aha, Szyszka przeczytalam toc o napisalas o Majusi i chce ci powiedziec, ze jest mi baaardzo przykro, ze Malutka sie musiala tak wycierpiec, ale dzieki Bogu juz na szczescie po wszystkim, sciskam was mocno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
marinka napisał(a):
raczek gratuluje ząbka 🙂

a dlugosc jest standardowa? i jak z wiazaniem gdzie sie uczylas. ja patrzylam na youtube i to nie wydaje sie trudne a naprawde isc na zakupy to dla mnie mega wyzwanie nosidelka sa na chwile a taka chusta to moze byc rozwiazanie na dluzej 🙂


sama sie nauczyłam i byłam na zajeciach później i już. To nie jest trudne. Poza tym dostaniesz instrukcję i bez problemu dasz rade. ja byłam na tych zajęciach prowadzonych przez pania i polecam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niksssa napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
niksssa napisał(a):
Andziucha napisał(a):
niksssa napisał(a):
KURWAAAAAAAA

😮 😮 co jest??

asz kurwa przeboje z PZU - pieniedzy chca dziady jedne i nie wiem skąd im nastrugam 😠 😠

że co? a ja myślałąm że to oni wypłacają oszkodowania 🤨 😉

a daj spokój - mój "mądry" mąż tak załatwiał wszystko pięknie że nie pomyślał o fakcie wypowiedzenia umowy poprzedniej jak kupilismy samochód, zresztą ja tez sie zagapilam przez te wyjazdy wakacyjne mialam 1000 innych spraw na głowie... 🤢 🤢 i teraz okazuje sie ze mam podwójne OC i 1500 do zaplaty w PZU kuuuuuuuuuuuuuurwa teraz to bedzie zalatwiania i kombinowania zeby z tego sie jakos wykaraskac. alez mam nerwa 😠 😠


tez to przechodziłam 🙂 ale napisalismy podanie usprawiedliwiajace i nam umorzyli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny, ktora bysc ie wybraly? zalezy mi zeby byla duza wiec wybor pomiedzy tymi dwiema. Bez palaka mi sie bardziej podoba ale palak interesowal mojego mlodego. Wiec juz sama nie wiem..

http://allegro.pl/mata-edukacyjna-krolestwo-zwierzat-canpol-2-308-i1897965647.html
http://allegro.pl/tiny-love-interaktywna-mata-gigant-150x100cm-9086-i1917537441.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...