Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze jestem nie moge sie zabrac do auta ze wszystkim 😠 😠 😠 😠 😠
Marinka ludki super
Boże drogi co moje dziecko zrobiło a ja jej to umożliwiłam już na sekundę nie mogę jej zostawić NIGDZIE myślałam że "w tym" bedzie bezpieczna i wiecie co wywróciła sie razem z leżaczkiem na podłogei ja tego nie widziałam poszłam pakować wózek do auta przychoche a ta leży zapięta z tym na panelach 😮 😮 i o dziwo się szerzyła no normalnie serce w gardle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Marinka, jedno ma śliczniejsze oczy od drugiego 😘

Milenko: buziaki choć nie wiem czy Twoja mama nas czyta czy nie: pewnia nas zleeewa 😉


obejrzałam w internercie m jak miłość, wczorajszą śmierć Hanki i nie wiem nad czym tu płakać dziewczyny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinka napisał(a):
Milenka samych radosnych dni!

Kasia, Magda, Matylda dziekuje 🙂

Kasia, trzymam mocno kciuki!

Matylda ale nic jej nie jest?

mhm nie wiem widocznych oznak nie ma ani guza ani krwi a teraz już odpływa bo drzemka pół godzinna więc wygląda na normę
ona niby taka leniwa nieruchliwa a te jej wyczyny czasem mnie przerażają
przeciez dywan mam nie taki najmniejszy kładę ją zawsze na skraju bo ona się wjedną stronę tylko obraca - to ostatnio jak bierze zamach to koziołkuje trzy razy i tak przekoziołkowała w niedzielę że sie dywan skończył i zawaliła głową o podłogę 😮
z kanapy już spadła, głową o stół walnęła , z leżaczkiem się przewróciła mamie z wózka prawie a beton wypadła ( o czym się dowiedziałam przez po fakcie- to było jak w Krakowie byliśmy)
normalnie muszę jej jakąś uprząż kupić i będę w w łóżeczku przywiązywać


Kasia mnie śmierć Hanki też nie wzruszyła ale przez to rozdmuchanie tej sprawy na pewno oglądalność wczoraj w TVP2 była rekordowa
ja to oglądałam a teraz nie będę- nie przez to że tak ją kochałam i jej nie ma ale dlatego że jej nie ma to teraz prez pół roku wszyscy będą cierpieć i rozpamiętywać- ehh no ale cóż takie uroki seriali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh dziewczyny tu nie o samą śmierć Hanki mi chodziło. Tylko roczuliło mnie to jak smierć może zepsuć wszystko.... i ile odejście bliskiej osoby może sprawić bólu itp. ehh ale zostawmy to/
Ale tak jak mówiłam wczoraj miałam mega dołujący dzień
Frytek a Tobie co tam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dobrze.
Bździnka śpi, idę sobie zrobić śniadanko, a potem umyć głowę.

Matylda - uważaj tam na siebie i Lenę.

Marinka
- dzieciaczk masz cudne, taką słowiańską urodę mają ☺️

Kasia - myślami jestem z Tobą, dacie radę, wierzę w to i Ty też musisz uwierzyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja już ostatnie pakowania ( laptopa spakuję jako ostatniego ) ale ja jadę tylko na 3 dni a i tak w chuj rzeczy muszę zabrać 😠 też idę łeba umyć żeby mieszczuchów nie wystraszyć
jeszcze tu zajrzę
Kasia a Tobie coś napiszę - kiedyś jak to ładnie będę umiała ubrać w słowa i znajdę więcej czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...