Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
dla mnie najlepszy ten drugi i trzeci tj tak na pierwszy rzut OKA 😁 😁 😁 😁

oj no śmieję się bo mnie obrzydzają wąsiska i na małym i na twarzy 😁 😁 😁
ten trzeci chyba miał największy sprzęt 😁 😁 😁 😁 😁

i to w stanie spoczynku??????????????????
jeju mój P. ma takiego w akcji 😁
( nie cytować please bo będę to edytować 😁 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HejDziewczyny!
Nadrobiłam!

Wszystkie dzieciaczki są słodkie... nie wszystkie zdjęcia widziałam 🤢

Ech a ja mam zły humor!! 😠 😠 😠
Wrócilismy o 24. weeekend ogólnie super, zadowolona jestem. I rodzina P. szczęśliwi , że odwiedzilismy wszystkich. Nasłuchałam sie jakie te dzieci fajne i , że do P. sa podobne.
Anielka oczywiscie popisówe strzeliła(pioseneczki , wierszyki, policzyła do 10 )
Józek przemieszczał sie i sie cieszył do wszystkich. Obejrzałam, BURLESKĘ i bardzo mi sie podobała.
Anielka od chrzestnej dostała taka lalkę , co miny robi (dziwna) ja sie jej boje normalnie...
Pogode mielismy super! Zimno było ale słonko świeciło 🙂
No cóż ale czas powrócić do obowiązków rodzinnych itd...
Prania mam , że w koszu sie nie mieszcza, ble
A Najgorsze w tym całym wyjezdzie jest to, ze zgubilismy Anielkowego buta zimowego 😮 🤢 😞 🤪 🤪 Jak wkładał ja P. do samochodu to zdejmował buciki i rzucał pod fotel i pewnie tak rzucił, że wypadł z samochodu... No Ku....wa jestem wściekła. Bo nawet nie mam jak z nia iść po bułki, po nic. A Ile kasy poszło się bujać....
No nic, musimy kupic jej nowe


Dziewczyny z tego Domka to wszyscy mieli ubaw 🙂
I hmm coż ale Anielka walnela takim tekstem, że mnie zatkało...
Józek chciał jej zabrac lalkę na podłodzę a ta do niego, że (UWAGA) Jestes DUPA oddaj lalkę ... a ja do niej mówie, że nie wolno tak mówić a Ona do mnie , że tez jesteś Dupą... Dobrze, że P. był to z nia rozmowę przeprowadził... przyszła przeprosiła mnie i Joszkę. Ale zastanawia mnie skad ona mogła to wziąć?? No przeciez my w domy nie używamy takich słów... W ogóle nie przeklinamy...

No i jak mam iść po buraczki bez tych butów dla niej??!! 🤢 🤨 😞 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry, nie bry.
zostawiłam Witolda w żłobku 🤪 🤪 🤪 😞 😞 😞 😞 i chodzę z telefonem przy dupie, że MOŻE zadzwonią po mnie szybciutko?? tęsknię już za nim..

na razie nie nadrabiam, biorę się za robotę:
choć sił brak bo sobotnią noc spędziłam na dialogu z sedesem i przypomniały mi się czasy ciąży i myśl, że to rzyganie kiedyś mnie jeszcze czeka 😁 😁

i w ogóle, że będę dzisiaj smutna i smęcąca to mało mnie tu będzie 😞
ale wiecie, jutro do pracy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój zakuty łeb mnie boli więc też spadam żeby nie zamulać
Marinka ja i moja też butów nie mamy i dlatego nigdzie nie wychodzimy
dla małej coś kupię ale ja to całą zimę w balerinach będę śmigać 🤢
Kasia życzę powodzenia i nie stresuj się, Witek da sobie radę, pomyśl ilu nowych rzeczy się tam nauczy ohh ja to Ci zazdroszczę tylko nie wiem czego bardziej czy żłobka czy pracy 🥴

moja śpi tj drzemie ( zawsze po śniadaniu około pół godziny) także idę prasować tylko nie wiem jak dam radę na stojąco skoro teraz leżę z łebem do góry i mnie napierdziela
łącznie od 23.00 do 7.00 przespałam może ze dwie godziny 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uhm my din din dong 😁 😁 😁 😁 Aneta gracias od razu mam mazaka na japie 😁 😁

i niechże to szlag trafi mój SYN przez te choroby i nocne antybiotyki sie rozregulował, w nocy 2 razy DOMAGA się mleka, a rano jak mu daje śniadanie to wypije 30ml i się śmieje do mnie zalotnie. 🥴 🥴 i w ogóle zaczął se bardzo intensywnie przemeszczać, "krokiem" czołgajaco-pełzającym (dupki jeszcze nie unosi), tak że wczoraj miał starcie face-to-face z rowerkiem treningowym 😁 😁

Marinka heheh dzieciaki to nie wiadomo skąd podłapują takie rzeczy, moja pierwsze słowo jakie sie nauczyła głoskować to DUPA, a ostatnio była zachwycoona wręcz tym, że kolega z przedszkola umie napisac KURWA 😁 😁

Kasia trzymam kciuki za Witka 🙂

Kurcze chyba powinnam się w końcu wybrac do lekarza po jakis antybiot ale nie chce mi się ubierac 🤨 🤨 Na razie mąż mi przyniósł dostawe Tabcinu, może to mnie ruszy troche.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...