Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
linkaa napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
linkaa napisał(a):
hejoo 🙂

hej, jak tam się czujesz dzisiaj? 🙂[/

całkiem dobrze, ide w tym tygodniu na badnia toksoplazmozy itd a 23 mam wizyte juz sie nie moge doczekac 🙂

synek rośnie 😉 trzymaj się ciepło


oby sie sprawdziło 🙂 bo chyba nie na tej ale na nastepnej wizycie bedzie juz wiadomo kto to jest 🙂 i sama nie wiem co zrobic, moze lepiej sie nie pytac i nie wiedziec ? 🤨 bo widze jak bardzo R chce miec syna..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
linkaa napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
linkaa napisał(a):
hejoo 🙂

hej, jak tam się czujesz dzisiaj? 🙂


całkiem dobrze, ide w tym tygodniu na badnia toksoplazmozy itd a 23 mam wizyte juz sie nie moge doczekac 🙂

synek rośnie 😉 trzymaj się ciepło


oby sie sprawdziło 🙂 bo chyba nie na tej ale na nastepnej wizycie bedzie juz wiadomo kto to jest 🙂 i sama nie wiem co zrobic, moze lepiej sie nie pytac i nie wiedziec ? 🤨 bo widze jak bardzo R chce miec syna..

oj tam, oby tylko zdrowe było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
A to jeszcze jedno pytanie, prasujecie dzieciaczkom jeszcze ubranka?

Ja już nie, tzn zależy które, sukienki tak ale body i pajace i pieluchy już nie 🙂


ja prasuje, bo od kiedy dostałam w prezencie slubnym zleasko z generatorem pary, strasznie polubiałam prasowanie 🙂 zreszta ja nie mam duzo prasowania bo R swoje ciuchy wozi do prania do swojej mamusi:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszemy z lena razem więc sory nie wiem co z tego wyjdzie
dziewczyny ja tylko wyrażam swoje zdanie nikogo nie chce urazić ;


ale jakby nie patrzeć to teraz wszystko to jest trucizna
jeśli komuś coś nie smakuje to rozumiem ale jakieś przesadne dbanie o zdrowie to już nie dla mnie
nie można się uchronić przed wszystkim - na coś trzeba umrzeć i tyle 😉
ja np zup nie lubię ale to dlatego że moja mama nie umie gotować tak jak i ja i tak jak marinka napisała wszystko smakuje tak samo do dziś mam uraz z dzieciństwa
a buraczkowej czy niby barszczu ukrainskiego to nie cierpię
a zupek vifona ( tylko vifona innej nie zjem) jem około 3- 4 tygodniowo 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
linkaa napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
linkaa napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
linkaa napisał(a):
hejoo 🙂

hej, jak tam się czujesz dzisiaj? 🙂


całkiem dobrze, ide w tym tygodniu na badnia toksoplazmozy itd a 23 mam wizyte juz sie nie moge doczekac 🙂

synek rośnie 😉 trzymaj się ciepło


oby sie sprawdziło 🙂 bo chyba nie na tej ale na nastepnej wizycie bedzie juz wiadomo kto to jest 🙂 i sama nie wiem co zrobic, moze lepiej sie nie pytac i nie wiedziec ? 🤨 bo widze jak bardzo R chce miec syna..

oj tam, oby tylko zdrowe było 🙂


no wizdomo ze zdrowie najwazniejsze 🙂 mi to w sumie lotto moze i byc dziewczynka druga a chłopaka zostawie sobie na pozniejszy czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinka napisał(a):
A to jeszcze jedno pytanie, prasujecie dzieciaczkom jeszcze ubranka?

tia właśnie skończyłam - sobie nie prasuję P. tylko jakieś koszulki albo koszule na imprezę a jej tak chociaż nie wiem dlaczego położna mnie za to zjebała 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tam nie prasuję, tylko ewentualnie jakąś koszulę (choć leżą już kilka tygodni wciśnięte w szufladzie, bo mi się nie chce 😁).
Kiedyś używałam dużo chemii, tzn rzadko kiedy gotowałam, ale jak już to z ulepszaczami.. ale teraz wzbraniam się od tego. Poza tym nauczyłam się gotować rosół, który wychodzi mi pyszny i to bez tego gówna 🙂 a dzisiaj robię fasolkę po bretońsku, a jutro (Matylda uważaj! 😁 ) barszcz ukraiński 😁 pierwsza raz w życiu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sypialni mam błysk: 😎 😎 😎 w każdym kąciku 😁 😎

1. ja zawsze do zup używam ziela ang i liścia, tylko do rosołu nie: ale zawsze mam pomrożoną zieleninę od mamy z działki, i tego pcham wszędzie.
2. kostek ani ulepszaczy nie używam: gotuję na warzywach i kawałku kurczaka ( ale to po kryjomu i szybko muszę przed A chować bo on jak zobaczy że zupę na "zwłokach" gotuję to koniec 😁 😁 )
i używam maggie ale tylko do pomidorowej, bo tylko tam mi jakoś smakuje.
3. Prasuję wszystko, nawet pieluchy 😁 i piorę nadal w proszku dla dzieci bo po naszym ma wysypkę.

aaa.. a najbardziej lubię prasować koszule A i potem sama dla własnej dzikiej satysfakcji otwieram mu szafę i podziwiam rząd wyprasowanych z bez-kantami 😁 na rękawach koszul ☺️

Marinka, nie czuj się urażona prezentem od teścia: jak ktoś jest przyzwyczajony do smaku takiego a nie innego, to ciężko mu będzie dogodzić. Zobacz, nam nie smakują zupki ze słoiczków bo niesolone, a dzieci wpieprzają jak dzikie 😁 a nauczą się smaku soli, to i słoczki przestaną im smakować.


a
słyszałyście, że w parówkach dla dzieci Gerbera znaleziono folię?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
w sypialni mam błysk: 😎 😎 😎 w każdym kąciku 😁 😎

1. ja zawsze do zup używam ziela ang i liścia, tylko do rosołu nie: ale zawsze mam pomrożoną zieleninę od mamy z działki, i tego pcham wszędzie.
2. kostek ani ulepszaczy nie używam: gotuję na warzywach i kawałku kurczaka ( ale to po kryjomu i szybko muszę przed A chować bo on jak zobaczy że zupę na "zwłokach" gotuję to koniec 😁 😁 )
i używam maggie ale tylko do pomidorowej, bo tylko tam mi jakoś smakuje.
3. Prasuję wszystko, nawet pieluchy 😁 i piorę nadal w proszku dla dzieci bo po naszym ma wysypkę.

aaa.. a najbardziej lubię prasować koszule A i potem sama dla własnej dzikiej satysfakcji otwieram mu szafę i podziwiam rząd wyprasowanych z bez-kantami 😁 na rękawach koszul ☺️

Marinka, nie czuj się urażona prezentem od teścia: jak ktoś jest przyzwyczajony do smaku takiego a nie innego, to ciężko mu będzie dogodzić. Zobacz, nam nie smakują zupki ze słoiczków bo niesolone, a dzieci wpieprzają jak dzikie 😁 a nauczą się smaku soli, to i słoczki przestaną im smakować.


a
słyszałyście, że w parówkach dla dzieci Gerbera znaleziono folię?

w ogóle parówki są obrzydliwe 😁 nawet bez folii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
marinka napisał(a):
Wiesz co Linka, tak czytam Twój suwaczek i tam napisane, że 9 tydzień i cały opis tego tygodnia to jakos mi serce scisnęło.... Bardzo Ci gratuluje! W sumie chciałabym przechodzić jeszcze raz to 🙂


dziekuje 🙂

Linka, ja też Ci bardzo gratuluję 🙂 my z M. chyba niedługo zaczniemy pracować nad rodzeństwem dla Kacpra 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
linkaa napisał(a):
marinka napisał(a):
Wiesz co Linka, tak czytam Twój suwaczek i tam napisane, że 9 tydzień i cały opis tego tygodnia to jakos mi serce scisnęło.... Bardzo Ci gratuluje! W sumie chciałabym przechodzić jeszcze raz to 🙂


dziekuje 🙂

Linka, ja też Ci bardzo gratuluję 🙂 my z M. chyba niedługo zaczniemy pracować nad rodzeństwem dla Kacpra 😁


o prosze 🙂 nie bede juz przynjamniej osamotniona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...