Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
MrsTuliPanna napisał(a):
( i zaczynam żreć cukierki czekoladowe co je już na choinkę kupiłam w promocji 😁 😁 ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ )


He he 🙂
Dziewczyny ja szukam przepis na makowiec. niestety czeka mnie w tym roku. Jakis dobry przepis??

Moja mama robi pyszny i zawsze cała rodzina ja prosi o upieczenie i siedzi biedna po nocach.. Jak chcesz to ją poproszę i mi prześle.. Ale ona robi ciasto drożdżowe... Nie wiem czy taki chcesz 🙂


Będę baaaaaaaaaaaaardzop wdzięczna, bo sernik , który podałaś był rewelacyjny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marinka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
MrsTuliPanna napisał(a):
( i zaczynam żreć cukierki czekoladowe co je już na choinkę kupiłam w promocji 😁 😁 ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ )


He he 🙂
Dziewczyny ja szukam przepis na makowiec. niestety czeka mnie w tym roku. Jakis dobry przepis??

Moja mama robi pyszny i zawsze cała rodzina ja prosi o upieczenie i siedzi biedna po nocach.. Jak chcesz to ją poproszę i mi prześle.. Ale ona robi ciasto drożdżowe... Nie wiem czy taki chcesz 🙂


Będę baaaaaaaaaaaaardzop wdzięczna, bo sernik , który podałaś był rewelacyjny!

już załatwione, zaraz mi mama napisze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja pierdole nosiłam drzewo ale mi w ucho nawiało normalnie szok ale boli teraz
za rady co do woła dziękuje- gotować będę w czwartek wiec jeszcze w środę czegoś poszukam i poproszę o kolejne rady
niestety mój piekarnik a nawet dwa jeszcze nie podłączone i wolałabym na pierwszy raz nie piec żeby nie ryzykować że np chałupę spalę 😮
a no w czwartek niestety jadę do miasta i nie tyle że do P. ale ze względów oszczędności i moje korkowe dzieci na mnie czekają a jest ich coraz więcej 🤢

Ja świąt nie lubię bo są dla mnie przereklamowane, komercyjne i sztuczne ale też dlatego że nigdy nie miałam prawdziwych swiąt i nie potrafię tego przeżywać , zawsze jest kupa nerwów bo mama to z tym nie może zdążyć , to z tamtym , to kasy nie ma - i po co to wszystko - dla dwóch dni świątecznych - bez sensu
ja zapewne dostanę rękawiczki i rajtuzy od mamy ( z czego zawsze się cieszę) niestety mama ode mnie nic 😞
Kasia co do tego dokumentu to mi dwa przyszły na myśl ale mogę się mylić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
MrsTuliPanna napisał(a):
Tyśka, no właśnie w cielęcych dla dzieci tą folię znalazła kobita 😮

ja dzisiaj założyłam kurtkę zimową, a tak to nie: ma cieplutki śpiworek więc tylko rajtki, spodnie, a na górę: bodziak, sweterek i taką jesionkę na polarze: zawsze był cieplutki jak go po spacerze wyjmowałam 🙂

Marinka, ja nie tylko wszystko prasuję 😁 ale posiadam inne schizy: paruję A skarpety i zwijam w kłębuszek, bo mnie to uspokaja, segreguję jedzenie w lodówce kategoriami 😁 np nabiał przy nabiale i na jednej półce, warzywa z warzywami itd 😁 segreguję szklanki w rządkach w szafce: od najniższych do najwyższych.. oj mogłabym opowiadać 😁 😁 😁 😁

Już kiedyś o tym Matyldzie pisałam, w psychologii takie zachowanie świadczy o tym, że w życiu nad czymś nie panujesz ,czegoś nie ogarniasz i robisz to tam gdzie jest to możliwe 😉


😮 😮 😮
ja też wszystko prasuje zawsze wszystko majtki ręczniki no wszystko, później wszystko układam równiutko w szafce posegregowane pod względem kolorów wielkości itp,
Piotr też ma poprasowane koszule wszystkie i wiem co masz na Myśli Kasiu z tym widokiem wyprasowanych rzeczy mam to samo ☺️ uwielbiam te uczucie gdy patrze na nie 😁
piorę młodego rzeczy w dziecięcym proszku i wszystko pieluszki też prasuje i będę robiła to zawsze( nie ze względu na bakterie tylko estetykę wyglądu) co tam jeszcze miałam napisać? 🤔
skarpetki paruje układam kolorami majtki też ręcznik, kubeczki w kuchni i talerzyki to wielkościami ułożone papiery posegregowane w segregatory datami kategoriami też....
kurwa to ja jakaś jestem nie normalna....???? 😮 ☺️uwielbiam jak jest czysto i pachnąco świeżością wiec dlatego idę sprzątać korzystając że mały usnął 🙂 a na dworze ziąb w sklepie byłam z Dawidem to do domu pędem wracaliśmy

a Matylda ja też nie solę wołowiny w marynacie i ja ostatnio robiłam gulasz ale może zrazy zrób łatwo i pycha


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
MrsTuliPanna napisał(a):
Tyśka, no właśnie w cielęcych dla dzieci tą folię znalazła kobita 😮

ja dzisiaj założyłam kurtkę zimową, a tak to nie: ma cieplutki śpiworek więc tylko rajtki, spodnie, a na górę: bodziak, sweterek i taką jesionkę na polarze: zawsze był cieplutki jak go po spacerze wyjmowałam 🙂

Marinka, ja nie tylko wszystko prasuję 😁 ale posiadam inne schizy: paruję A skarpety i zwijam w kłębuszek, bo mnie to uspokaja, segreguję jedzenie w lodówce kategoriami 😁 np nabiał przy nabiale i na jednej półce, warzywa z warzywami itd 😁 segreguję szklanki w rządkach w szafce: od najniższych do najwyższych.. oj mogłabym opowiadać 😁 😁 😁 😁

Już kiedyś o tym Matyldzie pisałam, w psychologii takie zachowanie świadczy o tym, że w życiu nad czymś nie panujesz ,czegoś nie ogarniasz i robisz to tam gdzie jest to możliwe 😉


😮 😮 😮
ja też wszystko prasuje zawsze wszystko majtki ręczniki no wszystko, później wszystko układam równiutko w szafce posegregowane pod względem kolorów wielkości itp,
Piotr też ma poprasowane koszule wszystkie i wiem co masz na Myśli Kasiu z tym widokiem wyprasowanych rzeczy mam to samo ☺️ uwielbiam te uczucie gdy patrze na nie 😁
piorę młodego rzeczy w dziecięcym proszku i wszystko pieluszki też prasuje i będę robiła to zawsze( nie ze względu na bakterie tylko estetykę wyglądu) co tam jeszcze miałam napisać? 🤔
skarpetki paruje układam kolorami majtki też ręcznik, kubeczki w kuchni i talerzyki to wielkościami ułożone papiery posegregowane w segregatory datami kategoriami też....
kurwa to ja jakaś jestem nie normalna....???? 😮 ☺️uwielbiam jak jest czysto i pachnąco świeżością wiec dlatego idę sprzątać korzystając że mały usnął 🙂 a na dworze ziąb w sklepie byłam z Dawidem to do domu pędem wracaliśmy

a Matylda ja też nie solę wołowiny w marynacie i ja ostatnio robiłam gulasz ale może zrazy zrób łatwo i pycha

ja tak samo 🙂
Tez widocznie jestem nienormalna 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
MrsTuliPanna napisał(a):
Tyśka, no właśnie w cielęcych dla dzieci tą folię znalazła kobita 😮

ja dzisiaj założyłam kurtkę zimową, a tak to nie: ma cieplutki śpiworek więc tylko rajtki, spodnie, a na górę: bodziak, sweterek i taką jesionkę na polarze: zawsze był cieplutki jak go po spacerze wyjmowałam 🙂

Marinka, ja nie tylko wszystko prasuję 😁 ale posiadam inne schizy: paruję A skarpety i zwijam w kłębuszek, bo mnie to uspokaja, segreguję jedzenie w lodówce kategoriami 😁 np nabiał przy nabiale i na jednej półce, warzywa z warzywami itd 😁 segreguję szklanki w rządkach w szafce: od najniższych do najwyższych.. oj mogłabym opowiadać 😁 😁 😁 😁

Już kiedyś o tym Matyldzie pisałam, w psychologii takie zachowanie świadczy o tym, że w życiu nad czymś nie panujesz ,czegoś nie ogarniasz i robisz to tam gdzie jest to możliwe 😉


😮 😮 😮
ja też wszystko prasuje zawsze wszystko majtki ręczniki no wszystko, później wszystko układam równiutko w szafce posegregowane pod względem kolorów wielkości itp,
Piotr też ma poprasowane koszule wszystkie i wiem co masz na Myśli Kasiu z tym widokiem wyprasowanych rzeczy mam to samo ☺️ uwielbiam te uczucie gdy patrze na nie 😁
piorę młodego rzeczy w dziecięcym proszku i wszystko pieluszki też prasuje i będę robiła to zawsze( nie ze względu na bakterie tylko estetykę wyglądu) co tam jeszcze miałam napisać? 🤔
skarpetki paruje układam kolorami majtki też ręcznik, kubeczki w kuchni i talerzyki to wielkościami ułożone papiery posegregowane w segregatory datami kategoriami też....
kurwa to ja jakaś jestem nie normalna....???? 😮 ☺️uwielbiam jak jest czysto i pachnąco świeżością wiec dlatego idę sprzątać korzystając że mały usnął 🙂 a na dworze ziąb w sklepie byłam z Dawidem to do domu pędem wracaliśmy

a Matylda ja też nie solę wołowiny w marynacie i ja ostatnio robiłam gulasz ale może zrazy zrób łatwo i pycha

ja tak samo 🙂
Tez widocznie jestem nienormalna 🙂





a najlepsze ze mnie cieszy jak tak posprzątam usiądę i napajam się widokiem czystości ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i se powspominałam 😁
wiecie że urodziłam na stronie 7777 toż to jakiś znak
dobrze że nie na 666 😮
oooooooo i jakiś deszcz się przypałętał idę schować Leonowi koc do budy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
.

nie kropkuj, tylko mów co się stało...
No chyba, że nie chcesz... 🥴

Nie chce tu nikomu humoru psuc swoim smetnym gadaniem 🥴
ale zycie mi sie pierd***

Angela mi też
ale co to kogo obchodzi że mąż podnosi na mnie ręke
że jestem na długu
że nie mam na chleb
przecież to normalne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
.

nie kropkuj, tylko mów co się stało...
No chyba, że nie chcesz... 🥴

Nie chce tu nikomu humoru psuc swoim smetnym gadaniem 🥴
ale zycie mi sie pierd***

Chodzi o mamę, czy o męża, czy o coś jeszcze innego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Andziucha napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
.

nie kropkuj, tylko mów co się stało...
No chyba, że nie chcesz... 🥴

Nie chce tu nikomu humoru psuc swoim smetnym gadaniem 🥴
ale zycie mi sie pierd***

Angela mi też
ale co to kogo obchodzi że mąż podnosi na mnie ręke
że jestem na długu
że nie mam na chleb
przecież to normalne 😉

Matylda, jak to podnosi na Ciebie rękę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
.

nie kropkuj, tylko mów co się stało...
No chyba, że nie chcesz... 🥴

Nie chce tu nikomu humoru psuc swoim smetnym gadaniem 🥴
ale zycie mi sie pierd***

Chodzi o mamę, czy o męża, czy o coś jeszcze innego?

Meza 🥴,tesciowa 🥴
i o moje malzenstwo 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gizelda napisał(a):
Andziucha napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
.

nie kropkuj, tylko mów co się stało...
No chyba, że nie chcesz... 🥴

Nie chce tu nikomu humoru psuc swoim smetnym gadaniem 🥴
ale zycie mi sie pierd***

Angela mi też
ale co to kogo obchodzi że mąż podnosi na mnie ręke
że jestem na długu
że nie mam na chleb
przecież to normalne 😉


Matylda 🤢 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Andziucha napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
.

nie kropkuj, tylko mów co się stało...
No chyba, że nie chcesz... 🥴

Nie chce tu nikomu humoru psuc swoim smetnym gadaniem 🥴
ale zycie mi sie pierd***

Angela mi też
ale co to kogo obchodzi że mąż podnosi na mnie ręke
że jestem na długu
że nie mam na chleb
przecież to normalne 😉

Matylda, jak to podnosi na Ciebie rękę?

phi
norma
podnosi
ale jeszcze nie wie co z nią zrobić
ostatnio jak podniósł to otworzyłam drzwi na klatkę to się opanował ale nie wiem co będzie jak nie zdążę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...