Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
ale co w tym złego ze ktos prasuje a ktos inny nie??
😮

No właśnie nie wiem.. Rozmowa nabrała jakiegoś dziwnego "tonu" 🤢


eeee tam 😜 😉
Nie przesadzajta... 😉
Przecież każdy powiedział co robi i już 😜


🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja prasuje bo min. lubie to robic
ale za to nie nawidze gotowac - i uzywam wszystkich pomocników (typu warzywko, srywko i tym podobnych) i nie wstydze sie tego ze w kuchni jestem beznadziejna i nie umiem wydobyc smaku bez tego.
ale nie lubie innych niezdrowych rzeczy - to jest - nie pije kawy, nie pije alkoholu, nie jem sosów
wiec moje stężenie toksyn w organizmie sie wyrównuje 😉 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
ale co w tym złego ze ktos prasuje a ktos inny nie??
😮

No właśnie nie wiem.. Rozmowa nabrała jakiegoś dziwnego "tonu" 🤢


eeee tam 😜 😉
Nie przesadzajta... 😉
Przecież każdy powiedział co robi i już 😜

znów się kłania ten sam "problem" co zwykle i o który ostatnim razem wywiązała się awantura tj nie co kto pisze ale w jaki sposób, post nr 1042259 - tam jest wszystko łącznie z użyciem słowa "nienormalne". Nie chce już ciągnąć tematu. Idę jeść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem o co chodzi OLI 😉
ja jakbym miała .... zł miesiecznie to bym ubrała i siebie i dzecko ale z tych lewych ma około 50zł na fajki
i tak jestem z moim dla KASY bo gdyby nie on to nie utrzymałabym siebie i dziecka
moja mama zarabia 1000zł miesiecznie i musi utrzymc dwu pietrowy dom i jescze zapłacic bilet i jeszcze kupic co trzeba
ja wytrzymam tyle ile bede mogła
P. zamiast isc do psychologa zapisał sie ta kurs opanowywania nerwów do jakiegoś Taja albo Wietnamczyka na poczatek dobre i to zobaczymy co bedzie dalej
ciekawe czy byłybyscie takie madre gdybyscie miały 5 zł na zycie tygodniowo gdzie mleko kosztuje 11zł i starcza na trzy dni
wiem to moja wina bo sama sie w to gówno wplatałam ale wiem ze w inny sposób sie nie utrzymam 😞
nara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
ale co w tym złego ze ktos prasuje a ktos inny nie??
😮

No właśnie nie wiem.. Rozmowa nabrała jakiegoś dziwnego "tonu" 🤢


eeee tam 😜 😉
Nie przesadzajta... 😉
Przecież każdy powiedział co robi i już 😜

znów się kłania ten sam "problem" co zwykle i o który ostatnim razem wywiązała się awantura tj nie co kto pisze ale w jaki sposób, post nr 1042259 - tam jest wszystko łącznie z użyciem słowa "nienormalne". Nie chce już ciągnąć tematu. Idę jeść.

Ola, ale po co doszukiwać się drugiego dna w postach?????
dajmy spokój... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
ale co w tym złego ze ktos prasuje a ktos inny nie??
😮

No właśnie nie wiem.. Rozmowa nabrała jakiegoś dziwnego "tonu" 🤢


eeee tam 😜 😉
Nie przesadzajta... 😉
Przecież każdy powiedział co robi i już 😜

znów się kłania ten sam "problem" co zwykle i o który ostatnim razem wywiązała się awantura tj nie co kto pisze ale w jaki sposób, post nr 1042259 - tam jest wszystko łącznie z użyciem słowa "nienormalne". Nie chce już ciągnąć tematu. Idę jeść.


jak ktoś chce się czegoś doszukać to zawsze znajdzie.. 😞
nie sądzę abym kogoś uraziła bo sama zaliczam się to tych osób zakręconych na punkcie sprzątania i nie uważam tego za żadna sprawę nie uporządkowanych spraw w życiu osobistym wybacz.....
a teraz też mi smutno że znów mnie ktoś posądza o coś nie miłego..... ostatni raz się wypowiedziałam już chyba nie będę wchodziła w temat 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gizelda napisał(a):
ciekawe czy byłybyscie takie madre gdybyscie ....


jezeli to do mnie to za "mądrą" - w tym momencie nie chciałam być brana
raczej chciałam być współczującą
ale chyba niepotrzebnie.... albo nie wyszło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wróciłam ze spaceru.. Zimno więc byłyśmy tylko 50 minut.. 🤢

I coś bym napisała ale się w jezyk ugryzę bo nie chcę kolejnej "afery". Piszta se co chceta, myślta se co chcta i interpretujta se to co piszę jak chceta, sprowokować się nie dam. Wczoraj też olałam przytyk odnośnie mnie a raczej mojego męża i jego kasy więc i dziś też przemilczę. Amen

🙂




Ola aż przeczytałam wczorajszy dzień i nie znalazłam przytyku 🤔 🤔 ( tak z ciekawości)

a co do zup to ja ne umiem inaczej niż bez wegety czy kostki bo jak ugotować pomidorowa bez soli? to bedzie mdła albo rosół napiszcie jakich przypraw dajecie zeby to miało smak ( różne zupy)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
gizelda napisał(a):
ciekawe czy byłybyscie takie madre gdybyscie ....


jezeli to do mnie to za "mądrą" - w tym momencie nie chciałam być brana
raczej chciałam być współczującą
ale chyba niepotrzebnie.... albo nie wyszło


ej o co chodzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wróciłam ze spaceru.. Zimno więc byłyśmy tylko 50 minut.. 🤢

I coś bym napisała ale się w jezyk ugryzę bo nie chcę kolejnej "afery". Piszta se co chceta, myślta se co chcta i interpretujta se to co piszę jak chceta, sprowokować się nie dam. Wczoraj też olałam przytyk odnośnie mnie a raczej mojego męża i jego kasy więc i dziś też przemilczę. Amen

🙂




Ola aż przeczytałam wczorajszy dzień i nie znalazłam przytyku 🤔 🤔 ( tak z ciekawości)

a co do zup to ja ne umiem inaczej niż bez wegety czy kostki bo jak ugotować pomidorowa bez soli? to bedzie mdła albo rosół napiszcie jakich przypraw dajecie zeby to miało smak ( różne zupy)


a ja zauważyłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelina - ja nie szukam drugiego dna, a post o sprzątaniu i wyjaśnieniu psychologicznym nie był do Ciebie a do Kasi, poza tym to nie moja teoria tylko mądrzejszych ode mnie, jeśli wzięłaś ja do siebie - trudno - poza tym ja nikogo tu nie obrażam a przynajmniej się staram i nie piszę tekstów typu " widocznie jestem nienormalna" - domyśl się o co mi chodzi ale wyszło na to że ja tak o Was myślę co prawdą akurat nie jest - to mnie ubodło. Tyle.

Nina - ja nie będę pisała co kto i gdzie wczoraj napisał ale przyznam że było to dość "niesmaczne",
a co do zup to używam soli kamiennej i uwierz mi że zupa jest słona 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
boze moje dziecko traktuje inhalator jako cos co trzeba zniszczyc, zmaltretować, unicestwić. kuuuuuuuuur... co on z nim wyczynia, rurki wyrywa, maseczka pizga po całym pokoju no szlag mnie juz trafia. utrzymac sie go nie da za cholere bo sie wyrywa, musze sie w jakis kaftan zaopatrzyc 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...