Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja tak na szybko, bo Witek śpi a jak się obudzi to wiecie.. ☺️ ☺️ ☺️

w pracy nie najgorzej aczkolwiek na bank będzie źle: czas pokaże 😠 😠 😠 😠
co do Witka: odstawił go A; zrobił to bardzo prawidłowo i dzielnie posiedział z nim chwilę: mówił, że wszystko wyglądało ok: na tyle,że Witek był spokojny..

a ja po południu odebrałam znowu wyjące, tu e się do mnie, gryzące mnie w szyję, zasmarkane, zimne dziecko. Nakarmiłąm potuliła położyłam spać.
I myślę sobie, że wczorajsze siniaki wynikają z tego, że wypadł im z wózka: dzisiaj wreszcie zastałam zapięte pasy. No i panicznie boi się wkładania do wózka 🤢
i daję mu czas od piątku: jak się nie poprawi ( nie wróci moje szczęśliwe, gadające dziecko ) to weekend mam wolny i odwożę go do rodziców. Pierdolę złobek: nie będę katować dziecka ( dzisiaj spał im w trakcie 8 godzin tylko 15 minut 😮 ) trudno: wolę wiedzieć że choć jest daleko ale jest dopieszczony, dotulany, nakarmiony, i wyspany.

Matylda, walnij się w czerep: ciągle się dziecka czepiasz: a na ostanim zdjęciu ma minę która do mnie mówi: "mama dlaczego śmiejesz się ZE mnie? "
😮

ide dom ogarnąć
będę potem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jako tako nadrobiłam i tak :
Fabiana i Anielki nie wiedziałam- mam nadzieje że jeszcze będzie okazja 😉
Jestem natomiast zaskoczona skupieniem Magdowej Mai 🤪 jeju moja ogląda w taki sposób tylko trzy reklamy :reklama tesco o Wenecji , reklama Millenium Banku z takim czymś różowym i reklamę Telekomunikaji z tymi oczyma/oczami choćby nie wiem co się działo czy je czy śpi czy jest przebierana czy sie bawi czy są goście ona zawsze odwróci głowę do telewizora jak lecą te reklamy a tak to na nic nie patrzy chyba że jak są kanały muzyczne i jakaś nuta jej się spodoba to zerknie
i tak się zastanawiam co nam mamom jeszcze przyjdzie do głowy i gdzie wsadzimy dzieci 🥴 😁 moja już była w kartonie , Maja w jakimś skrzyniopodobnym pudle, Laura Wioli w koszyku i jeszcze bywały takie co i w miskach siedziały
wyobraźnia matek nie zna granic 😁
a Maja Szyszkowa to Fajowy wytrzeszcz ma na tych zdjęciach ale i tak fotki w kurtce na razie nic nie pobije - słodka jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEEEEJAAAA MISIACZKI MOJE 😘
od wczoraj nadrabiałam ☺️
śliczne dzieciaczki na Zdjęciach widziałam, filmików niestety niet 😞 hehe Matylda to swoją młodą już pakuje do wysyłki 😁

no to muszem się pochwalić, że w sobotę małej wyskoczyły dwa zębole- dolne jedynki 😁 😁 z tej okazji dostała chrupk i sama nie mogę w to uwierzyć jak sprawnie sama je zeżarła 😁 😁 😁 oprócz tego dosłownie wszędzie już (w)łazi nawet psu do miski, ściąga sumiennie wszystkie serwetki obrusy itp wszędzie już wstaje sama (a to łapiąc się za nogawki, a to za jakąs półkę czy obrus) w łóżeczku to nawet już łazi podpierając się barierką 😮 słowem szok i czasami zdarza mi sie tęsknić za czasami, kiedy jak się ją położyło to leżała i tylko mogła machać kończynami 😜 aaaa i piszczy nieziemsko, z radości albo z nudów, także od jakiegoś czasu słyszę tylko brzęczenie

aaa Mati jak Lenka Ci tyle kupsk wali dzisiaj to może właśnie przez te zębole, moja też mało waliła w pampka ale przed wyjściem kiełów miała biegunkę przez dni kilka ☺️

i w skrócie moje zycie intymne: oł je i nic więcej 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


i czekam na wiadomość od Kasi jak tam Wito w żłobie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Brechtaczu
a myślisz że Twoje życie intymne kogoś interesuje ?? 😁 😁 ( tj samo oł je mi nie wystarcza 😉 ) do kiedy American Boy będzie ?????????

A co do Witka to ja wszystko rozumiem, upadek, zgrzyt z innym dzieciakiem albo coś podobnego ale wypadnięcia z wózka nie kumam

A ja wcale nie zaprzeczam że to zęby ba nawet wiem że to one połowę tych "szkód" powodują no ale smarki i bolące gardło to jednak jakiś dodatek

Aniucha Leni nigdzie nie wysyłam 😜 😜 😜 to jej nowe tymczasowe pudło na zabawki bo nie wiem skąd ona tyle tego nazbierała - ja kupiłam jej jedną i P. dwie a wyszło już tego całe pudło 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
cześć Brechtaczu
a myślisz że Twoje życie intymne kogoś interesuje ?? 😁 😁 ( tj samo oł je mi nie wystarcza 😉 ) do kiedy American Boy będzie ?????????

A co do Witka to ja wszystko rozumiem, upadek, zgrzyt z innym dzieciakiem albo coś podobnego ale wypadnięcia z wózka nie kumam

A ja wcale nie zaprzeczam że to zęby ba nawet wiem że to one połowę tych "szkód" powodują no ale smarki i bolące gardło to jednak jakiś dodatek

Aniucha Leni nigdzie nie wysyłam 😜 😜 😜 to jej nowe tymczasowe pudło na zabawki bo nie wiem skąd ona tyle tego nazbierała - ja kupiłam jej jedną i P. dwie a wyszło już tego całe pudło 🥴

to jakie Wy jej zabawki kupujecie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia - łapy mnie swędziały żeby do Ciebie zadzwonić, ale stwierdziłam, że nie będę Ci chwil z dzieckiem odbierać.. Zobaczysz jak to będzie i zrobisz jak Ci intuicja podpowiada.. Oby jak najlepiej Witkowi było, Ty musisz "przeżyć"

Ania - to się cieszę że jesteś szczęśliwa, korzystaj ile możesz, tylko chłopa nie zatrzyj 😁

I ja też się pochwalę jeśli mogę - Lenka też ma już swojego pierwszego ząbka, jeszcze go nie widzę ale dziś dawałam jej łyżką swojej zupy i mi zastukało więc pewnie jutro pojutrze będzie widoczny 🙂 No i całkiem bezobjawowo jakoś poszło 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
ale jak w ogóle Wito mógł z wózka wypaść????? 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮

eee i takie pytanie do Was: czy obraziłybyście się na faceta za to, że ma kartę VIPa do stripclubu?????


no ja bym pewnie lekkim fochem strzeliła, tak dla zasady żeby sie kurde nie rozochocił za bardzo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
ale jak w ogóle Wito mógł z wózka wypaść????? 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮

eee i takie pytanie do Was: czy obraziłybyście się na faceta za to, że ma kartę VIPa do stripclubu?????

Kurwa - też mi pytanie, a co to za oglądanie gołych cyców i cip obcych? 😮 Czasy kawalerskie już się skończyły 😁 Oj ja bym mu dała stripclub 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania ja bym swojego wydziedziczyła za takie akcje 😁
Moja mała już śpi ide zaraz ćwiczyć biegać skakac 😁 muszę sie wbić w wybrana kreacje 😉
a cus Wam powiem zwłaszcza do Matyldy która mi przycinała ze nie zostawiam dziecka z mama tylko wszędzie ja wloke ze sobą 😁 (z sympatia to pisze oczywiście) idziemy na sylwestra a mała idzie na noc do rodziców moich, czyli pierwszy raz w swoim życiu nie będzie spać z nami!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
o jejjjj jakie ta sa kutaski ☺️
Ola pogratulowac zabka 🤪 🤪 a moj szczerbol nie ma zabkow i zazdroszcze Wam (oczywiscie pozytywnie zazdroszcze 😜) tych ozebionych dzieci 😜

nie takie znów "kutaski" - ten trzeci to ma sprzęt po kolana 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
o jejjjj jakie ta sa kutaski ☺️
Ola pogratulowac zabka 🤪 🤪 a moj szczerbol nie ma zabkow i zazdroszcze Wam (oczywiscie pozytywnie zazdroszcze 😜) tych ozebionych dzieci 😜

nie takie znów "kutaski" - ten trzeci to ma sprzęt po kolana 😁 😁 😁 😁


🤪 🤪 🤪 🤪


Nina podziwiam i gratuluję odwagi
tylko ciekawe ile razy będziesz tam zaglądać albo dzwonić 😉
moja właśnie wstała mokra jak szczur 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
o jejjjj jakie ta sa kutaski ☺️
Ola pogratulowac zabka 🤪 🤪 a moj szczerbol nie ma zabkow i zazdroszcze Wam (oczywiscie pozytywnie zazdroszcze 😜) tych ozebionych dzieci 😜

nie takie znów "kutaski" - ten trzeci to ma sprzęt po kolana 😁 😁 😁 😁


🤪 🤪 🤪 🤪


Nina podziwiam i gratuluję odwagi
tylko ciekawe ile razy będziesz tam zaglądać albo dzwonić 😉
moja właśnie wstała mokra jak szczur 😮


hehe dzwonić pewnie ciągle a zaglądać wcale bo chyba zapiszemy sie na bal do Mikołajek a to ok 100km:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...