Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
szyszka a nie rozmawialas z nim nigdy na ten temat? Ja sobie nie wyobrazam, zeby moj M. nic nie robil przy dziecku, zawsze mu mowilam, ze ja tez caly dzien pracowalam i tez jestem zmeczona, potrzebuje odpoczynku.. poza tym on jakos sam jak wracał z pracy i do końca dnia sam zajmował się WOJtusiem.. o tyle mialam z nim dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

szyszka - u nas Ł. jak wraca wczesniej z pracy to sie bawi z małą około 30-40min potem kąpie. A jak wraca koło 19 to już tylko kąpie. Ja mojemu Ł. zapowiedzialam ze jezeli on jej nie wykapie to ja na pewno tego nie zrobie i pojdzie po prostu brudna spac. A że mój Ł. to pedancik to jej brudnej nie położy. Zreszta on lubi ją kapac.
A w weekend to juz we wszystkim mi pomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widzisz, u nas jak przychodziła pora kąpieli, to M. wsadził ją do wody i umył. Nic nawet nie pogadał, nie pobawił się. Tylko namydlił, zmył i podał mi żebym wycierała i ubierała..
Mówię mu, że to wspólny czas, który spędzacie, więź między Wami itd..
Tym bardziej, że długo go nie ma.
A potem się dziwi, że co do niego idzie na ręce, to płacze 🤔

Mam nadzieje, że to się zmieni jak zamieszkamy sami.. na sylwestra już mamy taki plan.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
U mnie sajgon więc mnie nie będzie dziś raczej.

Ola ja mam to konto właśnie co poleciłaś 🙂

Mój mi pomaga i to bardzo. Zawsze kepie Anielkę i się z nia bawi na całego. Józka tezzabawi i sie pobawi i go wykapie. Tez wraca późno i wcześnie zaczyna ale widze, ze woli być zmeczony ale czas dziecku poświęci. W ogóle kochany jest i nie moge a nawet nie chce narzekać. Sprząta , gotuje , pranie wstawi. No dla mnie właśnie taki powinien byc.
A ja musze bardziej chatke ogarnąć. Goście będą na weekend 🙂
Matylda, wracaj 🙂
Magda z P. tez o Tobie pamietałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszka napisał(a):
uważa, że go ganiam jak poproszę go, by zrobił mleko małej jak jest po pracy, bo ja w tym czasie np. zmieniam jej pieluszkę.. 😞


Marta moim zdaniem powinnaś z nim porozmawiać.
A nie jest mu przykro że Maja płacze jak ją bierze? Bo u mnie jak Ł. był na wyjeździe służbowym niecały tydzień to po powrocie Nikola się rozwyła jak ją chciał wziąć na ręce. Jemu było mega przykro... i potem każdą chwilę z nią spędzał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
uważa, że go ganiam jak poproszę go, by zrobił mleko małej jak jest po pracy, bo ja w tym czasie np. zmieniam jej pieluszkę.. 😞

Nie no tak to nie ma u mnie, jak proszę żeby zrobił mleko to robi, przebiera też, koło dziecka wszystko umie zrobić, tylko nie gotuje i prania nie nastawia ale i poodkurza i po zakupy pojedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
szyszka napisał(a):
uważa, że go ganiam jak poproszę go, by zrobił mleko małej jak jest po pracy, bo ja w tym czasie np. zmieniam jej pieluszkę.. 😞

Nie no tak to nie ma u mnie, jak proszę żeby zrobił mleko to robi, przebiera też, koło dziecka wszystko umie zrobić, tylko nie gotuje i prania nie nastawia ale i poodkurza i po zakupy pojedzie 🙂


a u mnie po zakupy nie pojedzie (chyba że po wodę) , ale za to pranie nastawi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
może dlatego, że popadliśmy w taką rutynę.. remont.. wracał z budowy po 18, kolacja i do komputera.. jak już miał Maję, żeby się pobawić, to trzymał ją na kolanach a drugą ręką klepał w klawiaturę.. allegro, wrzuta itd.. no szlag jasny mnie trafiał jak to widziałam. Teraz jak wróci pod koniec grudnia to liczę na to, że będzie inaczej. Bo remont skończony. 🤢

jak np. małej mija kolejny miesiac to podchodze do niego z mała zeby złozył jej zyczenia, tak ze śmiechem, to odpowiada "przeciez to nie urodziny. zyczenia co miesiac?"

😞 😞

echh, duzo by mówić 😞


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
Lena całuski dla ciebie

Szyszka ja mam dowód dla Dawidka. za samo wyrobienie nie płaci się nic wyrabiany jest na 5 lat i my zdjęcie robiliśmy w urzędzie u fotografa koszt to 18 za 8szt zdjęć do dowodu dajesz 2 szt.
mój Piotrek też mi pomaga przebiera małego rano robi mleko zanim wyjdzie do pracy bawi się z nim w weekend jak ma wolne wiadomo musi odespać ale później zabiera młodego na spacer i cały dzień wariują. pomaga mi sprzątać gotować ale ma inne wady 😞 no cóż nie ma osób idealnych.

Magda jak rozmowa o pracę?????? u mnie mafia no coś ty........ 😜 😎

a co do konta to nie zakładam bo narazie mnie nie stać może jak wrócę do pracy lub wyjedziemy bede mogla sobie na to pozwolić ale chyba preferuje książeczkę oszczędnościową.

Ola ja też ostatnio nie miałam prądu 4 godz i tragedia dobrze że świeczki były w domu ale u nas to się okazało że pół osiedla nie miało sklepy w mieszkaniach no awaria na całego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola to co proponujesz z tym oszczędzaniem?

Szyszka u mnie Michał też potrafi wszystko zrobić, ale nie było tak kolorowo na początku. Też musiałam go ganiać, na szczęście zrozumiał, że każdy czas spędzony z młodym jest na wagę złota 🙂 i teraz pierwsze co robi, to leci do małego po powrocie z pracy 🙂 czasami próbuje się wymigać, jak jest kupsko śmierdzące w pampersie, ale ja się nie daję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Ola to co proponujesz z tym oszczędzaniem?

Szyszka u mnie Michał też potrafi wszystko zrobić, ale nie było tak kolorowo na początku. Też musiałam go ganiać, na szczęście zrozumiał, że każdy czas spędzony z młodym jest na wagę złota 🙂 i teraz pierwsze co robi, to leci do małego po powrocie z pracy 🙂 czasami próbuje się wymigać, jak jest kupsko śmierdzące w pampersie, ale ja się nie daję 😁



widzisz.. mój pieluchę małej ostatnio zmienił jak miała może miesiąc.
Często łapie doła jak myślę o tym wszystkim..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
Ola to co proponujesz z tym oszczędzaniem?

Szyszka u mnie Michał też potrafi wszystko zrobić, ale nie było tak kolorowo na początku. Też musiałam go ganiać, na szczęście zrozumiał, że każdy czas spędzony z młodym jest na wagę złota 🙂 i teraz pierwsze co robi, to leci do małego po powrocie z pracy 🙂 czasami próbuje się wymigać, jak jest kupsko śmierdzące w pampersie, ale ja się nie daję 😁



widzisz.. mój pieluchę małej ostatnio zmienił jak miała może miesiąc.
Często łapie doła jak myślę o tym wszystkim..


TY SIĘ WOGÓLE TYM NIE PRZEJMUJ!!!!!!!!
nie ma sensu po co się dołujesz??
powiedz mu że ci przykro i poczekaj zobaczysz jak się to rozwiąże 😉 napewno będzie dobrze zobaczysz pozatym jak mała będzie starsza to jej tatuś już nie ucieknie i będzie musiał sie kenem bawić 😜

a tak bardziej serio ja od początku tępiłam to i teraz mnie nie interesuje że jest kupa i on nie przebierze pffff tak samo moje jak i jego dzicko także nawet odpuścił sobie protesty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka mam podobnie... chociaz tak jak Ola pisala Vanesska ma to samo jak widzi Marcina mało co nie odleci taka jest szczesliwa i musi sie nia zajac... zawsze rano jak wracaz pracy i sie kladzie na lozko a ona juz nie spi to sie z nia bawi 🙂 ale jak juz ryczy i marudzi tto wole zeby wyszedl z domu bo mnie wkurza bo on jest nerwowy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
Ola to co proponujesz z tym oszczędzaniem?

Szyszka u mnie Michał też potrafi wszystko zrobić, ale nie było tak kolorowo na początku. Też musiałam go ganiać, na szczęście zrozumiał, że każdy czas spędzony z młodym jest na wagę złota 🙂 i teraz pierwsze co robi, to leci do małego po powrocie z pracy 🙂 czasami próbuje się wymigać, jak jest kupsko śmierdzące w pampersie, ale ja się nie daję 😁



widzisz.. mój pieluchę małej ostatnio zmienił jak miała może miesiąc.
Często łapie doła jak myślę o tym wszystkim..

nie dziwię się.. mam nadzieję, że po skończonym remoncie miło Cię zaskoczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...