Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wrzucam filmik, nie patrzeć że dziecko ubrane jak sierota, ale tak "leciała" za mną do kuchni, że zarzygała podłogę i w to wlazła, więc ubrałam ją w pajaca z zeszłej nocy bo już "nie opłaca mi się" jej w świeże ciuchy ubierać. A na filmie nowa szajba Lenki pierdzenie z pluciem, chyba Krzyś TYśki też tak robił 😁 A przy końcu atak na paproszka. Ściszyć kompy !!! 😁

......................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ola ale ci sie dziecko zmieniło od ostatniego filmiku
no szok
jaka ona teraz "napakowana" i jak dla mnie w ogóle do Vanessy nie podobna - bardziej podobieństwo do Helenki widzę
niestety nie mogłam posłuchać ale widze ze kołowrotek z niej niezły to tu , to tam, to to, to tamto 🙃
ona pluje a moja klika językiem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki

Ola Lenka to swietny gangryniec 😁 a to plucie to wymiata

Ja mam newsa, moje dziecko raczkuje !! !! 🤪 🤪 🤪 wyglata przy tym jak paralityk bo mu sie wszystko chwieje i strasznie chce to szybko robic ale juz nie ma prob i błędów tylko mknie juz zdrowo za kazdym razem do przodu 🙂 ale na to sie swietnie patrzy

Nagram Wam filmik jutro bo mi bateria padla w kamerze jak chcialam nagrac

A wlasnie dorwal sie do mojej walizki i ja sobie WYCIAGNAL i wysunal na srodek sypialni 🙂 teraz zmierza do lozka 🙂 i zerka na mnie co chwile spod lozka i sie chichra 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mój nie pierdzi ustami. Nie pluje. Nie klika językiem.
🤢 🤢 🤢

Lenka faktycznie zmieniła się bardzo i nie jest już do Vanesski podobna: jest do siebie podobna 🙂


która rzuciła hasło do bigosu ??!!!
😁 😁
w całym domu śmierdzi kapustą !!!!


Ewelina, podasz mi swój przepis na bigos? ☺️ ☺️ ☺️ bo chyba zapomniałam jak to się robi ☺️ ☺️ 😁 😁 😁

Tyśka, czekam na film koniecznie i pilnie i w ogóle dawaj go szyyybko !!!
no i gratulacje dla Krzyśka 😁 😁

świat przed nim !!

Szyszka, no jakoś tak w życiu mam ☺️ ☺️




idę kąpać synka 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja robię tak w wielkim skrócie.
Namaczam grzybki chyba że mam mrożone
kapustkę kupuję w moim sprawdzonym warzywniaku jeśli mocno jest zakwaszona to ją lekko płukam i kroje na mniejsze kawałki..

Do garnka na początku wkładam kapustkę ziele angielskie listek laurowy grzybki razem z wodą w której się moczyły,
ja akurat nie lubie ale jeśli ktoś preferuje to śliwki suszone można dodać będzie bigosik słodszy i specyficzną nutkę smaku złapie.
Ja robiłam na żeberkach więc umyłam pokroiłam i w kapustkę.
Gotowałam do miękkości- na samym końcu wyciągnęłam i ściągnęłam kostki a mięso wyskubałam i tak do garnka z powrotem.
Do tego daje podsmażoną cebulkę w kosteczkę, kiełbaskę , boczuś wędzony( jeśli jest dużo mięska to boczuś sobie odpuszczam)i co?!
Całość gotuje na małym ogniu z niewielką ilością wody i na koniec jak kto lubi można dodać troszkę koncentratu pomidorowego albo i nie.
Sól pieprz i smacznego u mnie już połowy garnka nie ma ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej widzialam filmik lenki swietna dziewczyna i chyba mojemu Julkowi sie podoba bo patrzyl an nia jak w obrazek 🙂
a teraz mam do was pytanie napiszcie mi jakie macie zabawki dla dziecka bo mojego juz grzechotki nudza a jestem nie bardzo w temacie co moze byc nastepne 🙂 jakby ktos cos podpowiedzial to bede wdzieczna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
hej widzialam filmik lenki swietna dziewczyna i chyba mojemu Julkowi sie podoba bo patrzyl an nia jak w obrazek 🙂
a teraz mam do was pytanie napiszcie mi jakie macie zabawki dla dziecka bo mojego juz grzechotki nudza a jestem nie bardzo w temacie co moze byc nastepne 🙂 jakby ktos cos podpowiedzial to bede wdzieczna

moja bawi się najlepiej i najdłużej:
- kapciami
- klamerkami do prania zamkniętymi w woreczku z materiału albo takiej saszetce którą mam w "zestawie" do suszarki
- rybkami które ma do kąpieli

😁 😁 😁

aha wczoraj też bawiła się taty "wczorajszymi" skarpetkami zwiniętymi w kłębek (które znalazła u niego pod biurkiem, no i wszystkim tym co do zabawy nie służy a co znajdzie na podłodze

ooo 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tysia - gratuluję 😉

Dzięki dziewczynki - ja też mam newsa - Lenka ma 2 ząbka 🙃
uuuu gratulujemy zebola 🙂 !! coraz lepiej 🙂 druga dolna jedynka?

dzięki, no tak - jak patrzysz na suwaczek 😜 jak tak we wszystkim będzie Krzysia naśladować to niedługo pewnie pójdzie w długą sama 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
http://allegro.pl/nocnik-nocniczek-krzeselko-z-sedesem-6kol-2w1-i1930458689.html widzislyscie kiedys taki nocniczek?

tu masz ten sam ale tańszy

http://allegro.pl/wielofunkcyjny-nocnik-krzeselko-wyprzedaz-i1924622044.html 🙂

trzeba bedzie sie powoli zaopatrzyc w takie cuda 🙂
a no wlasnei co myslicie o wczesnym wysadzaniu moja kuzynka zaczela uczyc swoje dziecko kolo pol roku i jak mial roczej to siusial do nocniczka jak marzenie ( oczywiscie w dzien)mam nadzieje ze tez mi sie to uda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
http://allegro.pl/nocnik-nocniczek-krzeselko-z-sedesem-6kol-2w1-i1930458689.html widzislyscie kiedys taki nocniczek?

tu masz ten sam ale tańszy

http://allegro.pl/wielofunkcyjny-nocnik-krzeselko-wyprzedaz-i1924622044.html 🙂

trzeba bedzie sie powoli zaopatrzyc w takie cuda 🙂
a no wlasnei co myslicie o wczesnym wysadzaniu moja kuzynka zaczela uczyc swoje dziecko kolo pol roku i jak mial roczej to siusial do nocniczka jak marzenie ( oczywiscie w dzien)mam nadzieje ze tez mi sie to uda

już dziś i wczoraj był ten temat, cofnij się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...