Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
http://bzwbkaviva.pl/_items/bzwbkcu.pl/pdf/tabela_in_plus_internet.pdf chyba sie zmienilo bo jeszcze niedawno bylo po roku 4%.

Tabela obowiązuje od 4.04.2011 więc mogło się coś zmienić 🙂

dzieki bede nad tym myslec i sie skontaktuje z doradca jak to dokladnie wyglada 🙂 bo bez sensu takie zarabianie w miejscu

"Takie coś" nie służy zarabianiu - dlatego pisałam że na tym trzeba się znać, w fundusze lokuje się środki minimum na 3-5 lat i dlatego trzeba mieć na uwadze, że z tych pieniędzy nie będzie się przez ten czas korzystać, inaczej inwestycja nie ma sensu. Jak chcesz zarabiać (a czas ku temu dobry bo banki szukają środków i dają wysoki procent na lokatach) to odsprzedaj te jednostki, idź do jakiegoś banku i załóż lokatę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
http://bzwbkaviva.pl/_items/bzwbkcu.pl/pdf/tabela_in_plus_internet.pdf chyba sie zmienilo bo jeszcze niedawno bylo po roku 4%.

Tabela obowiązuje od 4.04.2011 więc mogło się coś zmienić 🙂

dzieki bede nad tym myslec i sie skontaktuje z doradca jak to dokladnie wyglada 🙂 bo bez sensu takie zarabianie w miejscu

"Takie coś" nie służy zarabianiu - dlatego pisałam że na tym trzeba się znać, w fundusze lokuje się środki minimum na 3-5 lat i dlatego trzeba mieć na uwadze, że z tych pieniędzy nie będzie się przez ten czas korzystać, inaczej inwestycja nie ma sensu. Jak chcesz zarabiać (a czas ku temu dobry bo banki szukają środków i dają wysoki procent na lokatach) to odsprzedaj te jednostki, idź do jakiegoś banku i załóż lokatę 🙂

generalnie taki byl zamysl,ze te pieniadze mialy tam byc kolo3-5 lat bo one nie sa mi potrzebne, tylko zastanawiam sie jak to wszystko tak stoi czy to jest sens. jesli nie bedzie spadac to ok bo narazie przetrzymam sobie na bezpiecznych a potem zrobie alokacje, ale jesli bedzie tak dalej to to bez sensu. Generalnie to zaluje, ze tak je zainwestowalismy ( w chwili kiedy to robilismy nie bylo kryzysu i wszystko szlo w gore) a teraz nie jest juz tak kolorowo i faktycznie trzeba sie juz na tym dobrze znac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):

generalnie taki byl zamysl,ze te pieniadze mialy tam byc kolo3-5 lat bo one nie sa mi potrzebne, tylko zastanawiam sie jak to wszystko tak stoi czy to jest sens. jesli nie bedzie spadac to ok bo narazie przetrzymam sobie na bezpiecznych a potem zrobie alokacje, ale jesli bedzie tak dalej to to bez sensu. Generalnie to zaluje, ze tak je zainwestowalismy ( w chwili kiedy to robilismy nie bylo kryzysu i wszystko szlo w gore) a teraz nie jest juz tak kolorowo i faktycznie trzeba sie juz na tym dobrze znac


Ja już napisałam jak ja uważam, decyzja należy do Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
raczek88 napisał(a):

generalnie taki byl zamysl,ze te pieniadze mialy tam byc kolo3-5 lat bo one nie sa mi potrzebne, tylko zastanawiam sie jak to wszystko tak stoi czy to jest sens. jesli nie bedzie spadac to ok bo narazie przetrzymam sobie na bezpiecznych a potem zrobie alokacje, ale jesli bedzie tak dalej to to bez sensu. Generalnie to zaluje, ze tak je zainwestowalismy ( w chwili kiedy to robilismy nie bylo kryzysu i wszystko szlo w gore) a teraz nie jest juz tak kolorowo i faktycznie trzeba sie juz na tym dobrze znac


Ja już napisałam jak ja uważam, decyzja należy do Ciebie 🙂

mam chyba podobne zdanie, bo to co strace na wyplacie to uda mi sie odbic na lokacie a nie bede sie musiala zastanawiac 🙂 dzieki za wyrazenie wlasneij opinii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
matylda nie widziała mojego postu 🥴 🥴
Kamila gdzie ty na tej saskiej kępie to ja do ciebie podjadę albo się w parku umówimy przecież to nie tak daleko ode mnie z miłą chęcią się z wami zobaczę

cześć widziałam ale nie wiem o co chodzi 😮
fotkę na fbku udostępniłam a co do wagi to też czytałam tylko nie mogę się odnieść bo nie wiem ile moja waży
3 tygodnie temu miała 7600
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejho! i spadam! Nie wytrzymam 😞 Bylismy u lekarza wczoraj i dostalismy clemastinum... Ale mój mąż juz go obsłuchał i twierdzi, że jednak skończy sie na czymś poważniejszym. Bo cos mu zalega i kaszel dzis w nocy. I dziwi sie lekarzowi, że tego nie słyszał.
Dzis było jeszcze gorzej, tzn noc 😞
Od 1 do 5 był płacz 😞 nie wiem jak się nazywam 😞
Ewelina , udostepniłam zdjęcie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Hejho! i spadam! Nie wytrzymam 😞 Bylismy u lekarza wczoraj i dostalismy clemastinum... Ale mój mąż juz go obsłuchał i twierdzi, że jednak skończy sie na czymś poważniejszym. Bo cos mu zalega i kaszel dzis w nocy. I dziwi sie lekarzowi, że tego nie słyszał.
Dzis było jeszcze gorzej, tzn noc 😞
Od 1 do 5 był płacz 😞 nie wiem jak się nazywam 😞
Ewelina , udostepniłam zdjęcie .
Hej:0
Marinka ja też mialam dzsiaj straszna od 2 do 5 ryk,darciea papy,bawienie masakra myslałąm ze wyjde z siebie i stane obok;/;/ 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
marinka napisał(a):
Hejho! i spadam! Nie wytrzymam 😞 Bylismy u lekarza wczoraj i dostalismy clemastinum... Ale mój mąż juz go obsłuchał i twierdzi, że jednak skończy sie na czymś poważniejszym. Bo cos mu zalega i kaszel dzis w nocy. I dziwi sie lekarzowi, że tego nie słyszał.
Dzis było jeszcze gorzej, tzn noc 😞
Od 1 do 5 był płacz 😞 nie wiem jak się nazywam 😞
Ewelina , udostepniłam zdjęcie .
Hej:0
Marinka ja też mialam dzsiaj straszna od 2 do 5 ryk,darciea papy,bawienie masakra myslałąm ze wyjde z siebie i stane obok;/;/ 😠 😠 😠


No to nie jestem sama! 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marinka, ja też dołączam, choć z innych względów: mam wrażenie, że lekarz pomylił się co do anginy i leczenie powinno odbywać się w zupełnie innym kierunku.. nosz niemożliwe, żeby po 3 dniach brania antybiotyku gorączka nadal w nocy utrzymywała się na poziomie 39.5 🤢 do tego katar zrobił się tak gęsty, że żadne leki nie pomagają, żadne gruszki sruszki, dziecko nie może się najeść, nassać smokiem i oddychać. A, i jeszcze doszedł nam mokry kaszel.
co za konował z tego lekarza nooo
aczkolwiek dzisiaj w nocy mieliśmy ( 🤪 🤪 🤪 🤪 A. pomagał mi dzielnie 😎 ) tylko 3 pobudki , jedna godzinna z darciem japy, ale mój Boże, jaka jestem wyspana !!!
toż to 3 a nie 20 !!
☺️
☺️
☺️
ale co to ja chciałam jeszcze dodać..
aa
przez zaprzestanie podawania antybiotyku na pleśniawki te rozpanoszyły się strasznie:
kto zna jakie domowe sposoby na nie?

no i jedna chyba dobra rzecz: przez ten katar Witek nie może się zassać smoczkiem i zaczynam mu go dyskretnie zabierać. Zasypia i tak bez, bo jest tak zmęczony walką ze mną i lekami..


ooo
obudził się właśnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurwa P. znowu był niespodziewanie z pracy 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
a my dziś też tylko 3 pobudki a nie 20 ale za to jak wstała o 6.00 to już myślałam że po spaniu ale wzięłam ją o siebie zapakowałam butlę i spała w moim łożu do 9.00
ja pleśniawek się pozbyłam tak że od 3 miesięcy ani nic nie gotuję ani nie wyparzam i nic się nie pojawiło
ale za to od miesiąca znowu pokochała swojego smoka i go chyba w nocy nie wypuszcza i efekt jest taki że ma odparzenie po smoczku w okolicach ust, nie odgniecenie tylko ewidentne odparzenie i nie wiem czym to posmarować żeby tego nie wylizała

aha miałam zapytać gotowała któraś dziecku brukselkę ??? bo ja już nie mam pomysłu dla niej i się zastanawiam czy to można 😮 tj tak z jedną dodać 😉
aha i ma która jeszcze pocztę na WP oprócz Oli bo mam problema
i Dagi linka ci nie wstawię do filmiku samousypiającej LENY bo nie mam - OLA mi to załadowała i wysłała linka ale ja go nie mam 🤢
no i co tam jeszcze u WAS ????
aha moja dziś od rana kichnęła z 50 razy 🥴 😮 🥴 😮 nie wiem co to może oznaczać 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
kurde, laski, gdzie Wasze dzieciaczki tak się załatwiły?! Witek to wiem, w żłobku, a reszta? Przez tą paskudną pogodę?

jaką ??????
u mnie paskudnej pogody nie było chyba od wiosny
w ogóle to u mnie deszczu od sierpnia nie było 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny

u nas w miare ok, noc z racji braku apetytu mojego dziecka calkowicie przespana, tzn od 20 do 8 rano...............rano wypilam 120 mleka a po godzinie ugotowalam jej kisiel i zjadla ze smakiem................... 3 lyzeczki...........................
teraz slysze ze moje dziecie cos kombinuje w swojej czesci kuchni 🙂 ale zaraz szykuje butle, ktora mam nadzieje oprozni i idziemy sie zdrzemnac... 🙂

zdrowia dla Witka i Jozia!! a co z Jasiem? lepiej juz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...