Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Frytus150 napisał(a):
Jak dobrze ze Ania Bałon nie wygrala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ej poważnie ????????????????????????? 🤪
ja nie wiem bo zasnęłam na reklamach przed ogłoszeniem wyników a obudziłam się po połnocy
w ogóle ten finał nudny był
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej dziewczyny a co miałyście na myśli pisząc że LENA się zmieniła???
tylko pytam serio nie obrażę się
bo dla mnie to taki mały trolik teraz - zwłaszcza z tym jednym już prawie całym zębem 😁
a włosy tak ma zajebiście długie 😁 tylko rzadzizna jak i u nas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natka85 napisał(a):
Witam! Jedna kupa za nami w miarę normalna.
Lena to super laska 🙂
Pięknie siedzi, mój nie znosi siedzieć. Siedzi tylko w wannie i na kocu pod warunkiem, że dam mu aparat.

aparat w wannie???? 😁
to dobrze że tylko jedna kupsko
u nas na razie bez zmian jedna rano i to wszystko
a Lena siedzi tak tylko na potrzeby nagrywania , łącznie może z 10 minut dziennie- bo przeciez sama nie usiądzie wiec nie przesadzamy z tym sadzaniem ale lubi to
a jak już nic nie pomaga i ma kiepski humor to sadzamy ją na łóżku, P. kładziemy i ona się bawi jego paskiem od spodni ☺️ i tak by mogła siedzieć cały dzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja cały czas zastanawiam się nad prezentem dla męża i teściów i za nic nie mogę na nic wpaść 😠
Mój syn ma robaki w dupie normalnie, przebrać go nie mogę bo w gównie prawie zawsze jestem , nawet jak je to musi mnie pacać łapkami albo coś miętolić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natka85 napisał(a):
A ja cały czas zastanawiam się nad prezentem dla męża i teściów i za nic nie mogę na nic wpaść 😠
Mój syn ma robaki w dupie normalnie, przebrać go nie mogę bo w gównie prawie zawsze jestem , nawet jak je to musi mnie pacać łapkami albo coś miętolić.

ja z prezentami mam spokój ( jak zawsze 😁 )
moja też czasem przy butli albo łyżeczce dziwnie sie zachowuje ale nie zawsze i nie ma reguły
czasem przy jednej butli odwraca mi się sto razy na brzuch albo jednocześnie zjada pieluche i ją miętoli
a jak ją karmię czymś innym to macha kończynami wszystkimi i już nie raz żarcie wylądowało na podłodze , ale jedyny sposób na to to podawanie łyżki jedna za drugą wtedy ma mniej czasu na machanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...