Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Lena w końcu wykazuje zainteresowanie kablem
już nie wiem gdzie mam się przesunąć z tym laptopem 😮
zaraz z łóżka spadnę
ej no gdzie je reszta ??????
zara poszukam jakieś forum dla bezrobotnych, nic nie robiących mam bo to coraz większe pustki 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kasjalena2 napisał(a):
moze ktos sie orientuje:
jaki kolor płytek podłogowych pasuje do biało-czarnej kuchni?

Ola jezeli to nadal aktualne bede pewnie we wtorrek prosiła o Twoje dane 😉

nie białe i nie czarne
albo szachownica biało czarna ostatnio bardzo modne
a nawet na podłodze widziałam takie małe 10cm na 10 cm właśnie w szachownice
Magda zobaczysz że jak się urządzisz albo nawet w trakcie będziesz już wiedziała co jest nie tak i gdzie popełniłaś błędy
ale na naprawę niektórych rzeczy będzie już za późno
zawsze parzymy na to co modne i ładne ale niestety niepraktyczne
ja już mam kuchenkę stalowa i szybę a teraz wybrałabym zwykłą białą tak jak z resztą doaradzał mi chłop w sklepie
w ogóle teraz wszystko zrobiłabym inaczej
ale niestety do tego wniosku doszłam jak już wszystko było zrobione i zaczęło się normalne użytkowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
hej.. my znowu wstaliśmy o 10.30 😮
Dopiero położyłam go spać.. ależ on marudny jest ;/ masakra, siedzieć nie, leżeć nie, sam nie wie czego chce. A ja nawet kanapki nie mogę zrobić

mojej też dziś coś nie pasi
ale ona spać będzie dopiero po południu ( chyba że wcześniej coś ją zmorzy )
a ja też jeszcze nie jadłam 🤢 i zastanawiam się dlaczego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Matylda - może i Kasia wraca w piątek - nie wiem bo nie doczytałam 🤨

Mój komar na gałęzi już się wyspał, pół godziny - katastrofa noooo 🤢

Magda
- pewnie że aktualne 🙃

ha a ja myślałam że moja śpi i poszłam się kąpać a potem nie mogłam jej znaleźć 🤢 a dodam że położyłam ją w łóżeczku 😮
nie wiem ile spała ale też z pół godz
kurwa oszaleję nie mam co robić nie mam co jeść pogoda do dupyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Matylda - może i Kasia wraca w piątek - nie wiem bo nie doczytałam 🤨

Mój komar na gałęzi już się wyspał, pół godziny - katastrofa noooo 🤢

Magda
- pewnie że aktualne 🙃

ha a ja myślałam że moja śpi i poszłam się kąpać a potem nie mogłam jej znaleźć 🤢 a dodam że położyłam ją w łóżeczku 😮
nie wiem ile spała ale też z pół godz
kurwa oszaleję nie mam co robić nie mam co jeść pogoda do dupyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

A dlaczego kończysz karierę z gotowaniem? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Matylda,
myślałam o szachownicy biało czarnej ale obawiam sie że będzie tak jakos dziwnie pstrokato. kuchnia jest mała.
Myslalam tez o szarych płytlach...
🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola kariera skończona bo
1. za drogo wychodzi
2. P. dostaje dania od babci w słoikach i sobie odgrzewa
3. biorąc pod uwagę pkt 1. i 2. Nie mam dla kogo gotować więc i dla siebie nie będę 😞
jak będę bardzo głodna to pójdę do jadłodajni na przeciwko ( tam gotuję całkiem nieźle a zupa i drugie danie kosztuje 10 zł a porcje całkiem spore)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mam pytanie: OLa i Matylda (bo Wy sie ostatnio urządzałyście) jakie macie plytki na podlodze w kuchni, chodzi o rozmiar/ te duze 60na60 czy standardowe czy jakies inne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
dzięki Matylda,
myślałam o szachownicy biało czarnej ale obawiam sie że będzie tak jakos dziwnie pstrokato. kuchnia jest mała.
Myslalam tez o szarych płytlach...
🤢

ja też mam czarno białą kuchnię, ściany tylko śliwkowe a podłogę mam w graficie, takie mieniące się płytki, chropowate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasjalena2 napisał(a):
i mam pytanie: OLa i Matylda (bo Wy sie ostatnio urządzałyście) jakie macie plytki na podlodze w kuchni, chodzi o rozmiar/ te duze 60na60 czy standardowe czy jakies inne?

ja mam te duże z połyskiem nie wiem jak to się fachowo nazywa
jedne mam chińskie za 39.90 a drugie polskie za 130zł 😮
wizualnie nie ma różnicy , w użytkowaniu też nie jak na razie ale na wsi mam w nich fuge 2mm i do o 2 mm za dużo , to w mieszkaniu nie mam fugi kest tylko minimalnie łączenie i jest lepiej
w ogóle te płytki to jedne z niewielu rzeczy których jeszcze nie załuje ale może to kwestia czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
dzięki Matylda,
myślałam o szachownicy biało czarnej ale obawiam sie że będzie tak jakos dziwnie pstrokato. kuchnia jest mała.
Myslalam tez o szarych płytlach...
🤢

ja też mam czarno białą kuchnię, ściany tylko śliwkowe a podłogę mam w graficie, takie mieniące się płytki, chropowate

ja mam takie w korytarzu ale słabo świeca
a w ogóle to jeszcze ich nie doczyściłam po remoncie bo mi w te chropowania coś białego wlazło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak Wy przeżyłyście te wykończenia mieszkania, bo jeszcze na dobre nie zaczęłam a już mam kompletnie dość.
Nie wiem na co się decydować, problem z rozmairami, kolorami, strukturami. O matko. Nie myślałam że to aż tak trudne/
jeszcze ekipa wykańczająca pyta co gdzie i jak a ja nie wiem.... i dziś mówię tak jutro inaczej. I chyba już mają mnie dosyć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Magda - ja mam takie ale tu ich nie widać dobrze, w rzeczywistości są ładniejsze no i mają taki brokat, jak jest światło włączone to się mienią 🙂
http://www.e-budujemy.pl/?p=25024


Ola a czy Ty na necie zamawiałaś płytki? Czy w castoramie czy jeszcze gdzie indziej? Ja też chcę mieniące ale chyba jaśniejsze, bo kuchnie mam małą i zamknietą więc muszę ją rozjaśnić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasjalena2 napisał(a):
nie wiem jak Wy przeżyłyście te wykończenia mieszkania, bo jeszcze na dobre nie zaczęłam a już mam kompletnie dość.
Nie wiem na co się decydować, problem z rozmairami, kolorami, strukturami. O matko. Nie myślałam że to aż tak trudne/
jeszcze ekipa wykańczająca pyta co gdzie i jak a ja nie wiem.... i dziś mówię tak jutro inaczej. I chyba już mają mnie dosyć 😁

ja tam tak tego nie odczuwałam
owszem miałam dość ale byłam sporo ograniczona finansowo to czasem tylko patrzyłam na cene i pytałam w sklepie czy nie szajs i brałam
zdanie zmieniałam ze trzy razy w związku z półką w sypialni ale ekipa tego nie odczuła bardziej P.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Magda - ja mam takie ale tu ich nie widać dobrze, w rzeczywistości są ładniejsze no i mają taki brokat, jak jest światło włączone to się mienią 🙂
http://www.e-budujemy.pl/?p=25024


Ola a czy Ty na necie zamawiałaś płytki? Czy w castoramie czy jeszcze gdzie indziej? Ja też chcę mieniące ale chyba jaśniejsze, bo kuchnie mam małą i zamknietą więc muszę ją rozjaśnić.

przez net zamawiałam, ja też mam mały aneks ale meble są białe więc jest ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasjalena2 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Magda - ja mam takie ale tu ich nie widać dobrze, w rzeczywistości są ładniejsze no i mają taki brokat, jak jest światło włączone to się mienią 🙂
http://www.e-budujemy.pl/?p=25024


Ola a czy Ty na necie zamawiałaś płytki? Czy w castoramie czy jeszcze gdzie indziej? Ja też chcę mieniące ale chyba jaśniejsze, bo kuchnie mam małą i zamknietą więc muszę ją rozjaśnić.

OLA tez ma mały aneks
zawsze można kuchnię inaczej rozświetlić
my na wsi tez mamy małe okienko od północy i tam zawsze ciemno ale mamy mnóstwo świateł ( tylko jeszcze nie działają i chyba szybko nie będą ) 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej Ola na tej stronie co mi dałaś są dużo tańsze płytki niż te co ja kupiłam do łazienki. KURDE NOOOO a jeździłam po sklepach i szukałam tej kolekcji jak najtaniej a tu jeszcze są tańsze 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Magda - ja mam takie ale tu ich nie widać dobrze, w rzeczywistości są ładniejsze no i mają taki brokat, jak jest światło włączone to się mienią 🙂
http://www.e-budujemy.pl/?p=25024


Ola a czy Ty na necie zamawiałaś płytki? Czy w castoramie czy jeszcze gdzie indziej? Ja też chcę mieniące ale chyba jaśniejsze, bo kuchnie mam małą i zamknietą więc muszę ją rozjaśnić.

przez net zamawiałam, ja też mam mały aneks ale meble są białe więc jest ok

nawet płytki w necie???
a widziałaś je wcześniej na żywo
bo ja to musiałam dotknąć , palcem przejechać a czasem nawet napluć ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasjalena2 napisał(a):
ej Ola na tej stronie co mi dałaś są dużo tańsze płytki niż te co ja kupiłam do łazienki. KURDE NOOOO a jeździłam po sklepach i szukałam tej kolekcji jak najtaniej a tu jeszcze są tańsze 😠

jak już masz to pokaż tą kolekcję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...