Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć kochane 🙂
Przepraszam że nie złożyłam Wam zyczeń brzydko z mojej strony ale miałam to zrobić w wigilie ale nie miałam juz jak...
Podczytałam wczoraj troche że wszyscy mieli radosne święta... 🙂 i my też!
Vanesia dostała mnóstwo prezentów hehe nawet chodzik! pchacz taki sam jak Neliczek dostała i ubranek sporo.
Gdzie na sylwestra wybywacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i gleba zaliczona
Ola Asia chyba pisała o twoich fotkach bo moje były tu do późna
aha moja od wczoraj kłóci się inaczej - matko jak ja się wieczorem ośmiałam - ja się śmiałam a ona jeszcze bardziej się kłóciła , miałam to nagrać ale ciemno było i dziś od rana to samo , może później mi się uda to nagrać
i jeszcze dziś polała się krew z buzi 😮 nie wiem dlaczego bo nie płakała ale bawiła się książką więc chyba se gdzieś wsadziła
ja oczywiście mam co robić ale nie robię NIC i się nudzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
Cześć kochane 🙂
Przepraszam że nie złożyłam Wam zyczeń brzydko z mojej strony ale miałam to zrobić w wigilie ale nie miałam juz jak...
Podczytałam wczoraj troche że wszyscy mieli radosne święta... 🙂 i my też!
Vanesia dostała mnóstwo prezentów hehe nawet chodzik! pchacz taki sam jak Neliczek dostała i ubranek sporo.
Gdzie na sylwestra wybywacie?

NIE WSZYSCY MIELI RADOSNE ŚWIĘTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😞
no i faktycznie brzydko że życzeń nie złożyłaś , nawet ja to zrobiłam ( chyba 🥴 )
na sylwestra nigdzie nie idę , spędzam go sama z LENĄ mam nadzieję że żadna jebana petarda nas nie obudzi tzn JEJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
tyminka napisał(a):
Cześć kochane 🙂
Przepraszam że nie złożyłam Wam zyczeń brzydko z mojej strony ale miałam to zrobić w wigilie ale nie miałam juz jak...
Podczytałam wczoraj troche że wszyscy mieli radosne święta... 🙂 i my też!
Vanesia dostała mnóstwo prezentów hehe nawet chodzik! pchacz taki sam jak Neliczek dostała i ubranek sporo.
Gdzie na sylwestra wybywacie?

NIE WSZYSCY MIELI RADOSNE ŚWIĘTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😞
no i faktycznie brzydko że życzeń nie złożyłaś , nawet ja to zrobiłam ( chyba 🥴 )
na sylwestra nigdzie nie idę , spędzam go sama z LENĄ mam nadzieję że żadna jebana petarda nas nie obudzi tzn JEJ

My też w domku, S. zrobi sushi, nażrę się i pójdę spać oooo 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Matylda - piękny suwaczek 😁 O Dorce zapomniałaś 😜

zara dopiszę przeciez pisałam z pamięci bo tabelki NIET 😁
ale Dorka to mnie wkurza 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
albo inaczej napiszę - DORKA WKURZASZ MNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pomimo tych wszystkich życiowych zawirowań i problemów to na fbka masz czas a tu to co???? raz w tygodniu chóć się zamelduj
a i jeszcze ktoś 😉
zara uzupełnię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Ola jak Wy sobie we dwoje takie romantyczne wieczorki fundujecie to po co Wam cos wiecej! 🙂
Matylda przepraszam ale ja tak czytam pobieżnie 😞

To był tylko ten jeden, jak mojego męża coś napadło, bez dziecka, teraz to już rutyna od dawna 😜


aż Ci zazdroszczę dobry i jeden taki! 🙂 moj ostatnio to sie odsadza jak Vanesia od karmienia haha mama moje ma w styczniu ferie mówi żebyśmy zostawili mała jej a sami w góry pojechali ale sama nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
no i coś się zjebało z suwaczkiem 😠

Po przecinku wpisz bo podejrzewam że tu o to chodzi 🙂

nie nie czyta polskich znaków
pisałam EWELINA Z Ł i mi zatrzymywało na tym więc napisałam o profesji 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Ola jak Wy sobie we dwoje takie romantyczne wieczorki fundujecie to po co Wam cos wiecej! 🙂
Matylda przepraszam ale ja tak czytam pobieżnie 😞

To był tylko ten jeden, jak mojego męża coś napadło, bez dziecka, teraz to już rutyna od dawna 😜


aż Ci zazdroszczę dobry i jeden taki! 🙂 moj ostatnio to sie odsadza jak Vanesia od karmienia haha mama moje ma w styczniu ferie mówi żebyśmy zostawili mała jej a sami w góry pojechali ale sama nie wiem

JEDŹTA MÓWIĘ CI
ja jak dożyję przyszłego roku to obojętnie z kim i z czym muszę uzbierać trochę kasy i na święta gdzies spadam bo już mam na prawdę dość tego wszystkiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to widzę że wasze dzieci obdarowane na święta
u nas nic nie było oprócz kasy to może meble jej kupię, miałam kupić fotelik ale dostaniemy coś co niby używane a nie używane i muszę obczaić co to - jak się nada to bierzemy a jak nie to jej kupię
my dostaliśmy łącznie około 4tyś 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
to widzę że wasze dzieci obdarowane na święta
u nas nic nie było oprócz kasy to może meble jej kupię, miałam kupić fotelik ale dostaniemy coś co niby używane a nie używane i muszę obczaić co to - jak się nada to bierzemy a jak nie to jej kupię
my dostaliśmy łącznie około 4tyś 🤨


cooo??? dostaliście na świeta tyle kasy?!wooow nie no to my tylko prezenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
gizelda napisał(a):
to widzę że wasze dzieci obdarowane na święta
u nas nic nie było oprócz kasy to może meble jej kupię, miałam kupić fotelik ale dostaniemy coś co niby używane a nie używane i muszę obczaić co to - jak się nada to bierzemy a jak nie to jej kupię
my dostaliśmy łącznie około 4tyś 🤨


cooo??? dostaliście na świeta tyle kasy?!wooow nie no to my tylko prezenty

nooooooooooooo ☺️
tzn ja dostałam coś tam od P. to sobie kupiłam dwie rzeczy i byłam u fryzjera a i od niego dostałam oficjalny kubek do kawy na EURO 2012 😁 kosztował całe 24.99 ale podoba mi się 😉 i dostałam koszulę od jego siostry
LENA dostała kurtkę , sanki, nocnik i jakieś tam drobiazgi typu pieluchy ( takie fajne tetry z nadrukami ale nie taka lipa), jakieś ciuchy z USA w tym tą sukienkę GAP\'a co miała na wigilii, grzechotkę, książkę, mnóstwo rajstop i skarpetek i jeszcze ja ją obkupiłam w H&M za całe 120 zł
a kasa to jakieś 2/3 od moich dziadków, reszta od mojej mamy i od teściowej ( która dawała mi kasę w tajemnicy przed P. bo jak twierdzi facet nie musi o wszystkim wiedzieć i powiedziała że to kasa dla mnie mogę sobie kupić co chce a jak nie chcę sobie to dziecku , ogólnie mogę z tą kasą zrobić co chcę 😮 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
Ola pisałam o Twojej Lence, jak możesz to wstaw zdjęcia jeszcze raz 🙂 😘
Vanesska i Julek wszystkiego najlepszego maluszki ! 😘

chyba JÓZEK 😮
albo ja już nie wiem
pamiętam około 80% dat urodzin dzieci ale czasem coś mi umknie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...