Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Andziucha napisał(a):
gizelda napisał(a):
Angela a gdzieś ty taki garnitur na święta wyszperała????
Ola ja tam Ciebie ani Lenki ani Sebastiana na "żywo" nie widziałam więc pisze to co widzę
Ewela a jakżeś ty takiego przystojniaka uchowała????
a w ogóle to samodzielnie wstawanie to dla mnie jakaś abstrakcja - moja nie wstaje i nawet nie zamierza
w ogóle teściowa mi powiedziała że P. zaczął chodzić jak miał dwa lata a ona po TATUSIU idzie więc mam jeszcze czas 😉
Angelika ja mam w nocy to samo więc doskonale cię rozumiem - dziś zrobiłam znowu coś strasznego ale to się samo "zrobiło" ja nad tym nie panuję jak nie śpię już 60tą noc z rzędu 😠 😠 😠 😠 😠 a w dzień nie odsypiam bo nie umiem i nie mam jak - czasem w weekend mi sie udaje

kupilam mu ten garniturek na allegro za 150 zloty do tego ma berecik,marynarke i buciki 🙂
Do tego od tych zebow nie chce jesc 🥴 probuje mu cos tam wciskac 🥴
A noce sa tak kiepskie ze od tego wszystkiego juz mnie glowa boli 🥴
tych dolnych nie dalo sie odczuc jak mu wychodzily a te gorne to porazka 🥴

ja tam nie wiem czy to zęby czy nie zęby ale wiem że to normalne nie jest
mam inne podejrzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Andziucha napisał(a):
gizelda napisał(a):
Angela a gdzieś ty taki garnitur na święta wyszperała????
Ola ja tam Ciebie ani Lenki ani Sebastiana na "żywo" nie widziałam więc pisze to co widzę
Ewela a jakżeś ty takiego przystojniaka uchowała????
a w ogóle to samodzielnie wstawanie to dla mnie jakaś abstrakcja - moja nie wstaje i nawet nie zamierza
w ogóle teściowa mi powiedziała że P. zaczął chodzić jak miał dwa lata a ona po TATUSIU idzie więc mam jeszcze czas 😉
Angelika ja mam w nocy to samo więc doskonale cię rozumiem - dziś zrobiłam znowu coś strasznego ale to się samo "zrobiło" ja nad tym nie panuję jak nie śpię już 60tą noc z rzędu 😠 😠 😠 😠 😠 a w dzień nie odsypiam bo nie umiem i nie mam jak - czasem w weekend mi sie udaje

kupilam mu ten garniturek na allegro za 150 zloty do tego ma berecik,marynarke i buciki 🙂
Do tego od tych zebow nie chce jesc 🥴 probuje mu cos tam wciskac 🥴
A noce sa tak kiepskie ze od tego wszystkiego juz mnie glowa boli 🥴
tych dolnych nie dalo sie odczuc jak mu wychodzily a te gorne to porazka 🥴

ja tam nie wiem czy to zęby czy nie zęby ale wiem że to normalne nie jest
mam inne podejrzenia

ja wiem ze to zeby bo jak mu posmaruje zelem dziasla to na dluzsza chwile jest ok 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelina - książki poszły 🙂

Marina - dziękuję w imieniu Lenki, to taki mały glupolek śmieszek jest, byle czym ją można rozśmieszyć, dzisiaj nogą tupałam i się śmiała aż czkawki dostała, a potem kichnęłam to aż tchu złapać nie mogła, nagrałam ją - potem wrzucę ja YT to zobaczycie że byle głupota ją śmieszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angelika u mnie w dzień jako tako ale nie kumam dlaczego śpi 2-3 godziny ciurkiem i nawet nie kwęknie , nie piernie a w nocy zasypia około 22.00 i pierwsze darcie jest już po godzinie i następne tak co godzinę no czasem pół , kulminacja następuje tak około 3.00 to jest porażka, noszenie, bujanie , włączanie TV wszystko trwa tak do 5.00 a potem zasypia ( nawet nie wiem kiedy bo ja już na oczy nie patrzę )
i tak od dwóch mcy
czasem wstaję dwa razy a czasem 40 razy nie ma reguły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelina - książki poszły 🙂

Marina - dziękuję w imieniu Lenki, to taki mały glupolek śmieszek jest, byle czym ją można rozśmieszyć, dzisiaj nogą tupałam i się śmiała aż czkawki dostała, a potem kichnęłam to aż tchu złapać nie mogła, nagrałam ją - potem wrzucę ja YT to zobaczycie że byle głupota ją śmieszy 🙂

dziękuje zaraz luknę walczyłam z młodym poszedł spać bo tak łobuzuje że wszędzie pełno go tylko się 2 razy wywalił i już humor sobie popsuł z uśmiechów nici i maruda przyszła wiec już śpi

Tak marinka cwaniaczek z niego chyba po tacie ☺️ 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Angelika u mnie w dzień jako tako ale nie kumam dlaczego śpi 2-3 godziny ciurkiem i nawet nie kwęknie , nie piernie a w nocy zasypia około 22.00 i pierwsze darcie jest już po godzinie i następne tak co godzinę no czasem pół , kulminacja następuje tak około 3.00 to jest porażka, noszenie, bujanie , włączanie TV wszystko trwa tak do 5.00 a potem zasypia ( nawet nie wiem kiedy bo ja już na oczy nie patrzę )
i tak od dwóch mcy
czasem wstaję dwa razy a czasem 40 razy nie ma reguły

A dalam dziecku jesc 🥴
moze powinnas zrobic jakies czary babcine 🥴 moze w iinej rzeczy tkwi problem 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u mnie leje, szaro i ciemno na dworze 🤢 Matko kiedy się ta wstrętna zima skończy i znów będzie wiosna i zrobi się zielono i pachnąco echhhh 🤔 🥴

Dziecię zasnęło, wrzucam ten film na YT jak mój mały śmieszek się cieszy (to i tak lajtowa wersja bo chichrać się może bez końca, a tu wlazła na mnie bo aparat ją interesował więc i śmiać się czasu nie miała 😁 )

Idę se schaba zagrzeję bo wczoraj od teściowej dostaliśmy i obiad mam z głowy dzisiaj 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angelika czary mary będą tylko moja czarownica w okresie świątecznym nie przyjmuje
Ola mam nadzieję ze filmik będę mogła zobaczyć kiedyś taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam bo tu na wichurze mam taki net że nawet farmy na fbku nie mogę otworzyć więc o filmiku nie ma mowy
a ja na obiad NIC jak zwykle a do tego jeszcze DIETA 😁
młoda śpi idem na podwórze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂

ufff, na szczescie juz po swietach 🙂
w wigilie bylismy u znajomych, w niedziele u znajomych a wczoraj znajomi u nas z rowiesnikiem Neli, bawili sie swietnie razem i nawet kilka razy ich przylapalismy jaks ie za raczki trzymali 🙂 🙂

u nas spore zmiany, 20 stycznia bierzemy slub, i z tej okazji przylatuja moi rodzice i moja siostra 🙂 🙂!!! Zadnej imprezy nie organizujemy,t ylku kilku znajomych na kolacje zaprosimy i wsio 🙂 jutro ide szukac kapelusza 🙂 zawsze mi sie marzylo aby wziac slub w kapeluszu, to bedzie jedynie cywilny, ale i tak jutro ide na poszukiwania 🙂!!!!

Neliczek zjadl troszke mleczka i poszedl spac, a ja musze ogarniac naczynia!! 🙂

Lena i Lenka obie sliczne i radosne dziewczynki/ 🙂 🙂 slicznotki dwie 🙂
Fabian w tym garniturze wymiata, nei ma co, to ja juz nie wiem co on na pierwsza komunie zalozy skkoro juz teraz w takim superowym garniturze 🙂
A Dawidek urosl chyba duzo, czy mi sie wydaje?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
dziekuje Ewelina 🙂
dluga historia, ogolnie byl planowany na kiedys tam w przyszlosci, ale w koncu stwierdzilismy ze nie ma na co czekac 🙂

nie bede dopytywać ale pewnie sytuacje ostatniego czasu was zmusiły to przyśpieszyć?! ale i tak gratuluje i czekam na foteczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Mama i Lenka smieszki hehe 😁 😁 😁
Lenka jest cudowna 😘

Widze ze tez prezenty z Fisher Price 🙂

dziękuję, tak dostała od cioci i babci, mimo że byłam przeciwna no ale są 🙂

moj maly duzo z tej firmy dostal zabawek ale dla niego to na 5 min.sa zabawki:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...