Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dobry

i tak po tygodniowych przygotowaniach, sprzataniu, pieczeniu, gtowaniu.. już po swiętach. my zaliczylismy 2 wigilie, wczoraj nawet nosa z domu nie wychylilismy leniąc sie, wieczorem znajomi wpadli to troche posiedzielismy, a dzis kac, spacer i obiad u teściowej.

nie objadłam sie zbytnio, jakos weny do świątecznego obżarstwa nie miałam w tym roku. tylko dzisiaj na kacu pochłonęłam na śniadanie 6 pierogów 😉 i pyszny sernik upiekłam, mój 1szy w życiu i miód malina, w ustach sie rozpływa 😜

młody mi włazi wszedzie sie pakuje, zaczął kombinowac jak tu sie podniesc samemu do siadania, ale z lezenia na brzuchu jedna noge podwija a z druga nie wie za bardzo co zrobic i najczesciej na nosie ląduje z płaczem 😉

aa Julka zgarnęła rózge od mikołaja ale mówi że za mała ta rózga i ją połamie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boszzzz bez strony kwietniówek ani rusz 🤢 (Klaudia - dostaniesz rózgę od świętego Mikołaja za niedotrzymywanie obietnic 😁 )

Wiem że mała Laura i Dawidek obchodzą swoje miesięcznice i chyba Maja Magdy z Ł. 🤔 Ale ręki uciąć nie dam, w każdym razie buziaczki dzieciaczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laurka: cudowności, wesołości i samych dobroci 🙂 😘 😘 😘 wiosną wyściskam 🙂

Zaległe: wesołych świąt dla wszystkich.

nie mam siły pisać, bo mi wena literacka z żarciem gdzieś na dno mnie samej opadła i się podnieść nie może.
Któraś chrzciła? chyba Frytuś? jak tam, co tam?
Matylda, Ty ślub miałaś brać i cooooo?

a mój Witosław jest cudownym kochanym matko kochana rozbieganym tak żywym dzieckiem, że zmiana pampersa odbywa się w dwie osoby 😮
nie wiem czy mnie poznał: to było na zasadzie: zaraz zaraaaz ja ją znam, ale skąąąd? w każdym razie nie boi się, lgnął tylko Bosz jak go mama utuczyła 😮 😮 😮 jak nie moje dziecko: wysoki chłop, barczysty się zrobił..jeju jeju no.
i z njusów: został u mamy na jeszcze styczeń. O powodach nie piszę bo ciężkie do wytłumaczenia, szczególnie forum. Ale konieczność nastała. Z tym, że i jakoś łatwiej mi było go zostawić, kiedy widzę to co widzę i kiedy wiem, że tak będzie najlepiej dla niego..
i gówno: bo właściwie już nie wiedziałam jak Go obsługiwać: on płacze a ja nie wiem czemu: wie za to moja mama 😮 🤢
i od tygodnia przesypia całe noce, odzwyczaił się już na maksa i totalnie od smoczka i w ogóle...
co ja będę tutaj..
będę jeździć co tydzień, bo może luźniej w pracy się zrobi?
chujnia z grzybnią i tyle.
ale zabiorę go jak tylko moja sytuacja się wyklaruje.
na razie zostaje mi ogromna tęsknota i nadzieja, że gówniarz jest, zapomni mi to?

Matylda, gratuluję zębów.
Wiola, gratuluję opkania 😁

idę jeść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry
Kasia nie wiem co Ci napisać - ja już raz pisałam że swoją bym chętnie na dwa dni gdzieś/ z kimś zostawiła - ale wiem łatwo mi pisać kiedy się tego nie przeżywa a pamiętam jak ją pierwszy raz w lipcu zostawiłam na cały dzień i już po przejechaniu 5 km ryczałam i chciałam wracać
no i tak jak napisałaś zęby mamy 4 , te na dole są krzywe dziwne nie???? nie wiedziałam że mleczaki mogą być krzywe no ale takie ma 😮 górne za to zapowiadają się na niezłe łopaty ale czemu tu się dziwić jak obydwoje takie mamy
a ślub...................................................... jaki ślub KASIA spoważniej w końcu 😁 😁 😁 😁 - ja tam świąt nie obchodzę ale trochę mi przykro było jak w święta z Leną widziałyśmy P. łącznie 2 godziny dziennie 🥴 , takie nam święta tatuś zafundował a na koniec powiedział jeszcze coś takiego czego długo mu nie wybacze i se pojechał do roboty i jeszcze zabrał mi chuj auto i jestem uziemiona 😠 😠 😠 😠 😠
co by tu jeszcze
no pisałam że LENA raczkuje ale do takiego właściwego raczkowania dużo jej brakuje , robi jeden "krok" w przód a 10 do tyłu, perfekcyjnie obraca się w kółko i dzięki temu się przemieszcza i jeszcze świetnie "suwa" na brzuchu
znalazłam ją też już w kącie za kanapą, w sypialni , w kuchni i przy otwartej szufladzie a pozostawiona wtedy była na dywaniku w pokoju także jakoś sobie radzi
co by tu jeszcze
ja jestem na wymyślonej przez siebie diecie więc w święta nie pojadłam i nawet nie miałam na to ochoty
od czwartku nawet nie wylazłam z domu , no chyba że do daszku po drzewo albo na fajkę z psem
oglądałam jakies fotki świąteczne na fbku i Nk i dotarło do mnie że w święta nie zrobiliśmy ani jednego zdjecia 😮 tzn mam ze dwa zrobione telefonem ale mnie tam ni ma 😁
Ania Bałon w TV 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Ola to mam nadzieje że teraz będziesz aktywna 😁 bo ja jeszcze do piątku tu posiedzę 😉
matko nie wiem chciałabym tyle napisać a e teraz nie wiem co to miało być
w sumie to nic nie wiem
aha Kasia u mnie też zmiana pieluchy to nie lada wyczyn
tera ide rozpalać w piecu bo nam zimno i jak młoda zaśnie idem nosić drzewo bo to moje jedyne zadanie tutaj
o tyle moich wypocin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

Matylda ja będę podglądać ale nie wiem ile dam radę napisać bo moja łobuziara zasuwa już wszędzie i wstaje gdzie może więc cały dzień schodzi na pilnowaniu jej bo często zdarza jej się rąbnąć z wielkim hukiem i takim samym płaczem. 🤢

Potem napiszę może coś więcej jak spać pójdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Laseczki:*
Świeta,swieta i po swietach...na szczescie 🙂
U Nas oki Karol przyjechal i od czwattrku siedzial u nas ,tylko na wigilie pojechal do mamusi(ja z nia nie gadam).
W niedziele były chrzciny,było chrzczonych az 13scioro dziciaszkow::0
Poluska przed rozpoczeciem mszczy szalala,piszczała i wyla zapowiadalo sie kiepsko....Msza sie zaczela i mala padla i cala msze spala ,nawety jak jej glowe woda polewal ksiadz...Msza sie skonczyla i Pola sie obudzila 🙂Takze było dobrze 🙂Tylko musialam cala msze klocka na rekach trzymac;/

Potem obiad,Karola rodzicow nie bylo (dluga historia)
Wieczorem ja,moja sis,jej chlpopak ,Karol i kuzynka pojechalismy do miasta na balety(pierwszy raz poszlam z Karolem na impreze) oczywiscie dalam Karolowi instrukcje jak ma sie zachowychwac co by mi wstydu nie narobic....i zeby nie tanczyl przypadkiem bo nie umie 🙂
No i było zajebicie!!! Nie sadzilam ze moge sie tak dobrze bawic z Karolem,tancowalismy razem,obczailam ze co drugi chlopak tanczyc nie umie....A tanczylismy sobie razem i bylo spoko (tylko on biodra za bardzo przodu wypycha )hahaha 😁
No i dwie flaszeczki pekły,kuzynka zaniemogla zaginela w akcji;D Po 3 sie zaczelismy zwijac zgarnelismy kuzynke ,krota sie orzygała;p hehehe zwala byla z niej a ona nas przepraszala 😁 Ja czulam sie oki dojechalismy do domu i Anetka zgon!!!A Polunia spala caly czas jak aniolek 🙂
Wczoraj caly dzien w lozku spedzilam 🙂
Takze swieta mineły calkiem,calkiem.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć po Świętach 🙂
Fajnie było, ale już się skończyło 😞 u nas była wielka wigilia. Moja rodzina z mamą i bratem Michała. Baaardzo sympatycznie.
Kasia, ważne, że Witek w dobrych rękach, choć wiem, że jest Ci strasznie ciężko. Ja tak jak Matylda, młodego bym gdzieś na dzień lub dwa oddała (w sensie do rodziców np 😁), ale nie więcej...
Ola, wiem, że nawaliłam z tabelką, ale na dniach będzie, bo jakoś zapominałam cały czas, a temu mojemu to trzeba przypominać, bo sam też zapomina (heh co za składnia 😁).. no i wyszło jak wyszło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dobra, młoda śpi, zdążyłam zjeść śniadanie i może jeszcze zdążę coś napisać. 🙂

Matylda - dziecko Ci się zmieniło, urosła, widać że radosna taka 🙂 Pierwsze zdjęcie z Tobą wymiata - super 🙂 A to trzecie takie smutne, ona zapatrzona w szarą dal a za oknem kraty 🥴

U mnie po świętach też ok, dziecko mi się bardzo u babci rozwinęło, rozgadało i rozbiegało 🙂
Ogólnie miałam wakacje, bo po tym zabiegu mam 11 szwów i nosić niczego nie mogę, więc noszenie i lulanie spadło na S. 🙃

W ogóle ten wyjazd to odskocznia od rzeczywistości. Poszłam sobie w końcu do kosmetyczki chyba pierwszy raz od 2 lat 🤔 Zafundowałam sobie godzinny masaż twarzy, szyi i dekoltu, potem 3 maseczki, regulacja brwi i henna i 2 godziny błogiego leżenia ☺️
Oczywiście szanowny mąż nie omieszkał mnie opierdolić bo jak śmiałam wyjść o 18-tej i nie zameldować że nie wrócę na kąpiel dziecka, a on czekał i czekał 😁 Ale co tam, pogadał pogadał i mu przeszło, zresztą ja byłam w takim błogostanie że jednym uchem mi wleciało a drugim wyleciało ooo 🙂

Poza tym w końcu zafundowaliśmy sobie kolację przy świecach tylko we dwoje, bez dziecka.. Oj jak miło było a potem mnie mój mąż na ulicy tak całował, że aż stanąć musiałam bo inaczej nie szło 😁 Czułam się jak małolata 😁 😁 😁 😁

Co to ja jeszcze miałam? 🤨 Hmm nie pamiętam.
Aha - pierścionka nadal nie mam ale zamówiony, ma być po Nowym Roku.
Jutro jadę na ściągnięcie szwów i co? Znów back to reality, znów gotowanie, pranie, sprzątanie i całe przydomowe sranie 🤢

Dobrze chociaż, że od stycznia zumba 2 razy w tygodniu to spalę to co zgromadziłam u mamy 🙃

Aha 2 pary szpilek se kupiłam takich na koturnie z 12 cm obcasem, jedne czarne drugie nude (cieliste) tylko kurwa mać nie wiem gdzie ja w nich chodzić będę i kiedy 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola, dziękujemy 😘 a co do czucia, to czuję, że mam dziecko, bo taki się łobuz zrobił.. fakt, że jeszcze nie raczkuje, ale pełza i wszystko zwala, rzuca z całej siły i co najgorsze, chce wymuszać cwaniak jeden.. Jak czegoś nie dostanie to się rzuca jak oszalały 🤢 Ale ja się nie dam! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
ja też sobie buty kupiłam.. tzn mój Michał mi kupił, ale oddałam mu 2,50 zł 😁 żeby nie było, że ucieknę 😁

😁 😁 😁 to i tak dużo mu oddałaś 😁

Poka poka - jakie? 🙃

znaleźć nie mogę.. ale botki Lasockiego.. poczeka, to postaram się znaleźć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Ola, dziękujemy 😘 a co do czucia, to czuję, że mam dziecko, bo taki się łobuz zrobił.. fakt, że jeszcze nie raczkuje, ale pełza i wszystko zwala, rzuca z całej siły i co najgorsze, chce wymuszać cwaniak jeden.. Jak czegoś nie dostanie to się rzuca jak oszalały 🤢 Ale ja się nie dam! 😁

No to ja Ci powiem że najgorsze przed Tobą dopiero, poczekaj jak zacznie raczkować i włazić wszędzie tam gdzie nie wolno i stawać przy czym się da, ja już się trzęsę co to będzie jak młoda chodzić zacznie 🤪

Widzę że Helenka brechti chyba już próbuje chodzenia a przynajmniej tak na zdjęciach wygląda 🤔
BTW - mogłaby tu zajrzeć na minutkę zameldować co tam u nich, też rózgę dostanie za absencję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...