Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Katarzyno, w ciąży nie jestem, bo właśnie mam zaszczyt mieć okres 🤢 Współczuję Ci sytuacji z Witem, ale najważniejsze, że u rodziców jest mu dobrze i na pewno się nie nudzi 🙂 jeszcze kilka dni i będziecie razem. A powiedz mi, o ile oczywiście masz ochotę, co z A.?
Wiola, wiem doskonale, jak praca z klientem jest irytująca. Nigdy wszystkim nie dogodzisz, chociażbyś się starała jak nie wiem. Ręce opadają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A mój młodzieniaszek dopełzł dzisiaj do misek psa i zaczął się nimi bawić, tj. wysypał karmę, wylał wodę i zaczął je lizać.. matko święta 😁 A ja w tym czasie w kuchni farsz na pierogi robiłam (nie świąteczne) i mój biedny piesek do mnie przyszedł, warknął (jeszcze go zjebałam, bo myślałam, że przyszedł żebrać o jakiś kawałek szamy 😁) i wrócił do pokoju. Ja za nim, no i ukazał mi się wyżej opisany obrazek 😁 dobrze, że młody nie zaczął wcinać tej karmy 😁 (chociaż cholera wie, może coś dziabnął). Ale jaki był podekscytowany, jak piszczał z radości 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie! Moje dziecko od rana grzecznie się bawi 🙂
Kasia b.b.b. Ci współczuję, nie znajduję słów nawet. Pocieszający jest jednak fakt, że Witek jest w najlepszych rękach 🙂 Powolutku jakoś Wam się wszystko wyklaruje, u mnie też może już na początku przyszłego roku. 🙂 Są szanse, chociaż dotychczas wydawałoby się, że to było zupełnie niemożliwe.
Wiola mniej więcej wiem o czym mówisz ileż się nasłucham od męża o podobnych sytuacjach... 🥴 Zresztą jak jeszcze pracowałam też były dni, że miałam DOŚĆ, serdecznie.
Cóż jest naszej Polencji???
Mój synek uwielbia ogranicznik w podłodze, co w nim tak fascynującego? 🥴
Ledwie żyję po wczorajszych porządkach, prawa dłoń spuchła mi jak balon, nadciągnęłam mięsień i plecy znowu bolą, bo źle Szkraba złapałam 😞
U mnie mróz jak jasna cholera drzewa całe białe, zero śniegu. Zmykam, bo łóżeczko zaraz w połowie pokoju będzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie!
No, zabiegana jestem jak czort!
Wczoraj njuz robiłam kapuste z grzybami. Ciekawa jestem czy cos z tego wyjdzie... 1 raz w zyciu robię 😮
Śledzie w 3 cebulkach też zrobione 🙂
Dzis idę susz pokupować, bo nigdzie w tej dziurze nie ma... i co ja zrobię??
Jutro barszcz zrobię.
Ratunku kiedy ja to wszystko ogarne.
Wczoraj jednak kupilismy wielka , żywa , pachnącą choinkę. Tylko ona mnie zwym zapachem trzyma 🙂
Zrobiłam dekoracje na świeczki, hmmm no nie wiem ale wydaje mi sie nawet ok.
Na dodatek zwatpiłam w siebie . Nie dam rady z 2 dzieci zrobic wszystkiego na czas 🥴
Józek zapierdziela na czworaka , że nie moge go dogonić.
Chlip... i równo za miesiąc będę leciała do KZ. Jakoś nie wyobrażam sobie tego 😮 😞 😞

Józkowi te 2 cały czas wyłażą... więc maruda i nocki same pewnie wiecie jakie 😞
Szkoda mi go ale co ja poradze mu 🤔
Wiola, Kasia dacie rade ze wszystkim i niczym sie nie przejmujcie.
Frytus ,Pola cudna na tym nocniczku.


spadam dalej molestować kuchnię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
a ja sie nudze dzis kolejny dzien, sama w domu jestem z Maja bo wszyscy w pracy.
za porzadki biore sie dopiero od jutra bo mam do posprzatania tylko salon sypialnie i korytarz bo reszta w remoncie i jutro R bedzie w domu i mi pomoze 😉

Kasiu wyobrazam sobie jak Ci ciezko bez Witolda, gdy pojechałam na wakcjach do Zakopanego na 2 dni to mysłam ze ja udusze tak ja wyprzytulałam jak wrociłam.. ale tyle dni to na prwde Cie podziwiam ..
Oj nie wiem moze bedzie ten syn bo nie ma ani jeden krostki na buzi a z Majka miałam, cycki sa inne niz były i nie zygałam, no nie wiem pytałam sie ginekolog mowiła ze to sa raczej wierzenia ludowe niz rzeczy udowodnione przez medycyne.
a co do imienia każdy inne chce :P i narazie nie mozemy dojsc do porozumienia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, haj, heloł 🙃

Ale mi dobrze u mamy ☺️ Kilogramy przybywają 😁 Lenka broi, raczkuje po całej chałupie aż się za nią kurzy. Dzisiaj postanowiła sobie popłakać od 1-wszej do 2-ej 😮 i nie wiem dlaczego, domyślam się tylko że to ilość wrażeń z wczoraj bo była u nas moja koleżanka z dwójką dzieci które latały jak przeciąg i piszczały a ona aż się rwała i krzyczała - tak jej się dzieci podobały 😁
do tego została z moją mamą na 2 godziny wczoraj i odwiedziła je ciocia no i dziecko w histerię wpadło aż się zaniosło 😮

Kasia - odzwyczaić Lenkę od smoczka będzie ciężko i to chyba bardziej ja niż ona nie jestem gotowa 😁
Co do Witolina to jeszcze tylko kilka dni i już go wycałujesz wyściskasz i z rąk nie wypuścisz, ja bym się chyba nie odważyła na taki krok 🤔

Marina - Ciebie to już w ogóle podziwiam za odwagę 😲

Ania - where are you? 🤨

Nina - gratuluję, osiągnęłaś wagę którą ja zawsze miałam - teraz to musiałabym się zawziąć mocno żeby te 3-4 kg zrzucić jeszcze a u mamy to impossible 😁

Linkaa - ja też jestem pewna na 99% że to będzie synuś, zwłaszcza że postaraliście się o niego w dzień owulacji 😉


AMELKO - buziaczki dla Ciebie z okazji ukończenia 8 miesiąca 😘





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry 😁


ale zaraz pierdolnę posta 😁


wlazłam wczoraj na chwilę z nudów po 10 dniach i doznałam szoku 😮 gdzie wyśta SO ????
a swoją drogą wiedziałam że jak zajrzę to już nie wyjrzę 😁

najpierw w wielkim skrócie napiszę co tam u nas
a no nic
z P. jak było tak i jest
LENA to złote dziecko w dzień 😮- przesypia tak od 9.00 do 13.00 od 14.00 do 17.00 i od 21.00 do 23.00 a potem się drze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 miałam jechać do wylewania ale stwierdziłam że jej chyba znowu dzień pomieszał się z nocą więc od jutra po 30 minutach drzemki będzie pobudka w dzien i zobaczymy co z tego wyjdzie - ja przez te noce jestem wrakiem człowieka w dzień jadę na 5 kawach i 5 red bullach bo inaczej by się nie dało
ma dwa zęby ( dwie dolne jedynki) z czego jeden już prawie cały a drugi mniej niż pół i już mi sie wydaje że krzywe
jest radosna roześmiana i w ogóle super , włosy jej rosną ( niestety KASIA zakola są i chyba tak zostanie )
od poniedziałku jesteśmy na wsi , spędzam cały wolny czas z LEONEM ( tj tak od 17.00 kiedy mam wraca z pracy) biegamy sobie po śniegu , polujemy na sarny i takie tam


ogólnie wiecie że świąt nie trawię i kurwica mnie bierze zwłaszcza jak patrzę na choinki które muszę ubrać ( albo inaczej - mama oczekuje że to zrobię a ja nie moge jej zawieść) , wigilia u mnie ale ja oczywiście nawet palcem nie kiwam , będziemy my we troje , mama i moi dziadkowie czyli 5 osób
mieliśmy zaproszenie do ciotki ( mamy siostry) i pawła siostry ale że my nie lubimy takiego udawania i sztucznego uśmiechania się to jednak zostajemy w domu i będziemy się dzielić opłatkiem 😮 i jeść śledzia mojej mamy ( co akurat w tych całych świętach jest najlepsze)
JA tego w ogóle nie czuję i drażni mnie ta cała komercja ( i uwaga to tylko moje zdanie- kiedyś święta były inne i zapach pomaranczy również z resztą kiedys pomaranczy nie było więc w dzieciństwie w święta to i one nadawały klimatu jak je mama przed nami chowała)
a teraz to wszystko dostępne wszystko na co dzień można dostać to co to za święta 😮 i jeszcze to przystrajanie wszystkiego - ja wiem że tradycja tradycją ale JEZUS rodził się w stajence a nie w blasku choinkowych świeczek i tych wszystkich pierdół ( sory ale jakoś mnie to wszystko drażni )
ja nie robię nic- pomogę tylko mamie jesli będzie trzeba i skoro już tu jestem to może sobie trochę posprzątam
co by tu jeszcze???
a u nas śniegu po kolana
P. "pod choinkę" dał mi trochę kasy więc kupiłam sobie sweterek, buty i jutro idę do fryzjera ( i to będzie totalna metamorfoza bo ja lubię zaskakiwać 😁 ) , młoda tez obkupiona
teściowa wróciła i jeszcze mi nie działa na nerwy i już mnie przekupiła dając mi 200 zł ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ a ja się dałam 😠
ehhhh nie wiem co jeszcze 🥴

Kasia ka Ciebie również podziwiam ale wiem że to było najlepsze rozwiązanie , dajesz sobie świetnie radę i aż boję się pomyśleć co będzie jak ujrzysz WITOLDA 🙂 ale tak jak Aneta napisała - JA BYM CHCIAŁA ODDAĆ DZIECKO CHOCIAŻ NA DWA DNI ( no może na dwie noce ) bo mam już serdecznie dosyć - po prostu chciałabym się zresetować 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 jakimś ŻYWCEM
LINKA ja tam nie wiem co będzie - ale ciągle zazdroszczę - ważne żeby było zdrowe i abyście byli wszyscy szczęśliwi 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
Ola ciesze się że na wyjeździe SUPER wszyscy zregenerujecie siły i nabierzecie energii , a zobaczyć i spędzić z mamą czas po dłuższej nieobecności BEZCENNE ( tylko czemu wracacie już w święta to nie kumam- ponoć mają być problemy z pociągami więc uważajcie)
WIOLA fajnie że się odezwałaś ( chociaż widzę że na fbku bywasz częściej 😁 😉 )
ja z niezadowolonymi klientami nie miałam do czynienia ale z rodzicami owszem 😉 ) i nie chcę do tego wracać
a LAURA jaka jest to jest - no po prostu to już "starszyzna" jest i pokazuje swoje humory 9 ja wiedzę jak LENA się zachowuje jak mnie nie widzi 2 godz ) a co dopiero jak mała nie widzi Ciebie cały dzień ( dacie radę - ja oddałabym prawie wszystko żeby iść do pracy 😞 )
Marina - ja nie kumam po co ty jedziesz tam za miesiąc na miesiąc- masz tam jakieś załatwienia /sprawy rodzinne czy co???? bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam ale TWOI rodzice albo przynajmniej mama chyba w Polsce są , więc w jakim celu ten wyjazd?????
Magda z Prusz. jak tam remontowanie ?????? ja się cieszę że robiłam wszystko tak na "odwal" bo to i tak kiedyś pójdzie pod wynajem a o własnym domu/ mieszkaniu ciągle marzę
NINA- NATKA jak tam JASIEK ZDRÓW ??????? nie wiem dlaczego ale do WAS mam szczególny sentyment , może przez te "okołoporodowe" problemy
NIKOLINA ja tam jasełek nie lubię - nuda jak cholera więc nie wiem jak Szymek to zniesie 😁
Frystus jak tam z K.???????????????? - NIĘ BĘDĘ UKRYWAĆ POLENCJA taka śmieszna mi się wydaje ( i nie wiem dlaczego ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️:blush 🙂 ale ma teraz coś z Ciebie i tatusia 😉 😉 😉 😉 OCZY ma niesamowite i jakaś taka wielka mi się wydaje i bądź cierpliwa z tym nocnikiem - ja swojej sama kupię za kilka dni i będę nieugięta - będzie tam siedzieć dopóki, dopóty nie NASIKA 😉 😉 😉 😉
KLAUDIA psia karma nie jest zła ( sama raz wcinałam ☺️ ) Kacper niby taki LENIWY był a tu proszę do psiej miski dopełzał 😁
ASIA może faktycznie MAX dotrze na te niby święta i zrobi memu zięciowi surpsrise 🤪
SZYSZKA to się tam starajta o jakiegoś braciszka dla tej małej śmieszki 😁 😁 😁 😁 😁
jeju nie wiem co jeszcze mam napisać
może tyle że moje oburzenie wynikało stąd :
że ja rozumiem że "któraś" może być zajęta bo to praca zawodowa, dziecko, studia remonty , święta itp, itd ale nie rozummiem jeśli któraś się nie odzywa bo " nie chce" ( a i tak nas podczytuje- bo przecież to widać 😉 )
nie wiem jak pozostałe ale jak się martwię o INNE a bardziej jestem Ciekawa co u NICH słychać tak tzn u BEATY, KMATUS, TYNKI, TYSKI, KAMILI, EWELINY ( KAŻDEJ) , RACZKA, AISAK I PEWNIE U JESZCZE KTÓREJŚ O KTÓREJ ZAPOMNIAŁAM
jeju ja rozumiem wszystko ( tak jak napisałam wyżej ) ale żeny nie napisać chociaż co słychać to już chamstwo ☺️ jeśli coś wam nie odpowiada na forum to napiszcie i pożegnajcie się - bo tak to jest do DUPY 🤨
mhm nie wiem co jeszcze
miałam swoje życie zmieniać od grudnia ale nie udało się więc zaczynam od stycznia
będę miała kilka ważnych egzaminów wię znikam teraz na jakiś czas i odezwę się jak będę wolniejsza i trzymajcie kciuki za to żebym w końcu była tym/kim chciałam być a moje problemy w końcu sie skończą
jeśli-i dla którejś ma to znaczenie to ŻYCZĘ WAM WESOŁYCH ŚWIĄT ( nie wiem jakie one mają być ale życzę WAM takich wymarzonych- po prostu spokojnych)

no to chyba tyle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KURWA Tutli
jestem nowym użytkownikiem i nie mogę cytować TWOJEGO posta z linkiem więc napiszę tylko że ten opis to jakby o mnie ale dobrze że P. nie wie kto to J. DEPP ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam kurwa mać depresję.
O.
mam dość tego pierdolenia o świętach, magicznym czasie i bla bla blaaa...
nie chce choinki, nie chce pieczenia, gotowania i sprzątania na błysk ( tylko takiego które pozwala przeżyć w godnych warunkach 😁 )
a w przyszłym roku pierdolę zupełnie i na święta se na narty pojadę 😠

Matylda, popieram Cię w temacie nieodwiedzających nas osób.. głupio tak po takim czasie zwyczajnie nas zostawić, olać i nie zajrzeć.
A Kasia/Aisak mimo braku czasu czasami tu jest 😉

Wiola, Kaśka: ja uprzedzam, że jak tylko się cieplej zrobi to pcham się z synem moim Witoldem w pociąg i do Was w odwiedziny !!!

i Tyśki mi brakuje: jej: KILIM 😁 😁 😁

Matylda, H&M szuka kierownika sklepu do Przemyśla 😉
może aplikujesz?
ja Ci taaakie referencje napiszę, że HO HOOO 😁

idę ogarnąć syf.
aby dało się choć przejść po mieszkaniu białą skarpetą 😁
newer majnd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola dzięki za oklaska zara zablokuję i będę miała chóć jednego 😉 😉
Kasia
aisak wiem ze bywa ( sory ) ogólnie napisałam 😉 KASIA AISAK wiem że bywasz i to ty jako jedna z najbardziej zapracowanych i zatroskanych MAM- DOCENIAM I KOCHAM I TĘSKNIĘ

Kasia Tutli wiem o tej posadzie w Przemyślu ale tam pracuje P. kolego żona i jakoś tak nie wypada startować od razu na kierownika 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
czytam o tym ogłoszeniu stor razy i w sklepie już byłam ale jakos tak się bojam nie mam takich kwalifikacji ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry

Moje dziecko jakies 3dni temu zalapalo jak sie poruszac do przodu, a nie tylko do tylu i po okręgu, a najbardziej motywujace jest dla niego jak mu sie kapcia polozu w oddali, pełza do niego a raczej podskakuje czy nie wiem juz jak to nazwac, takie ruchy ma jak foczka mała 😁 😁

Matylda łelkam bek zara ci 2giego strzele oklaska jak sie odblokujesz 🙂

Ja sie w miare ogarnełam ze sprzataniem, święta lubie i chociaż już parę lat nie czuje tej "magii" to staram sie chociaz dla dzieci stworzyc jako taką atmosferę, żeby miały piękne wspomnienia z dzieciństwa 😉

Na jasełka jednak młodego nie zabieram ze wzgledu na to, z po 1. to nie w przedszkolu tylko na takiej malej salce obok i obawiam sie przeciągów. po 2. i tak by gówno zobaczył bo ludzie to buraki i pchaja sie i cisną i kurwa ostatnio na wystepach siedzialam w 2gim rzędzie a i tak nie widzialam nawet kawałka swojej córki 😠 😠 bo pierdolnięte mamusie chociaz jest 50 wolnych miejsc to beda staly w przejsciu i wlazily sobie na leb po to, zeby pyknac jedno zdjecie swojemu dziecku 😮 🤢 🤢 a moja anielica uwielbia występy, recytowanie, śpiewanie 🙂

spadam cake popsy nadziewac 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Nikolina czekam na oklaska 😁
łeb mi pęka , dziecko sprzedane więc spadam w pole ze synem LEONEM 😉
no i Tutli jeszcze Asia zpstała z jednym postem dziennie
aj w ogóle CHUJNIA Z GRZYBNIĄ
wypadałby podziękować po prostu TOBIE , OLI , NIKOLINIE, KLAUDII, ANECIE, i o nie wiem jeszcze komu za chociaż jednego posta dziennie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny,

zajrzalam, znadrobilam, ale nie wiem co napisac... bylys,y przed chwila na wazeniu w przychodni i okazalo sie ze nela od miesiaca nie przytyla ani grama, a w ciagu ostatnich kilku tygodni wrecz traci na wadze

jak wrocilam, to sie dowiedzialam, ze S. stracil prace.... a ja nie moge wrocic do pracy do 1 marca. a ostatnia pensje dostaje 1 stycznia.... nie wiem co jeszcze napisac......
to chyba na tyle...

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi sluchaj a czy Nela miala robione wszystkie badania? Bo zastanawia mnie to... kurde w zasadzie u tak małego dziecka to pewnie trudno cokolwiek zdiagnozowac i oczywiście lepiej zeby to było tylko jej "widzimisie" z tym niejedzeniem ale czy lekarze ci czegos nie podpowiedzieli? Czym to może byc spowodowane? Kurcze wspolczuje ci strasznie, wiem co przechodzila moja koleżanka, u niej kazdy dzien praktycznie krecil sie wokół tego czy mala zjadła i ile i kazde wepchniecie w nia czegokolwiek to był sukces 🤢 trzymajcie sie cieplutko dziewczynki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem Nikolina nawet jakie ona miala badania robione, bo tutehsza sluzba zdrowia jest do dupy, za kazdym razem jak idziemy do lekarza czy jedziemy do szpitala to pobieraja jej krew, prawdopodobnie na morfologie i ogolne badania i zawsze wszystko jest ok. Hmmmm, Nela jest radosna, szczesliwa, rwie sie juz do chodzenia, wagowo spadla z 75 na 50 centyl i zobaczymy co potem, A moj dzien jak wyglada?? czekam az zasnie, wtedy ja karmie, bo jak nei spi to wiem ze nie wypije wiecej niz 60ml mleka. O jedzeniu jedzenia stalego moge zapomniec. Mam nadzieje, ze moja malutka tez sie odmieni jak twojej przyjaciolki dziecko 🙂 trzymajmy kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 🙂
ale ja mam szczęście,
pojechałam do Smyka w końcu po fotelik który miałam już dawno kupić no ale jak zawsze u mnie przedłużyło się to w czasie.
I fotelik Maxi Cosi który kosztował 999zł kupiłam za 700zł: 🙂 a tylko dla tego że współczułam dziewczynie sprzedającej go tej pracy przed świetami (bo kolejki po same drzwi) no i tym sposobem wbiła mi jakiś rabat 🤪 i mrygnęła okiem 🙃 ☺️
a moje włosy w chwili obecnej są żółte, bo wcześniej były pomarańczowe. Uzyłam płukanki. Ale za radą Kasi w piątek kupię raz jeszcze farbę.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo 😞

Laura ma zapalenie gardła i antybiotyki bierze - wiedziałam kurwa że się na święta pochoruje: 😞 😞 😞 😞 Ehhh i jeszcze ma gorączkę biedaczka - całą noc mi się męczyła. Ale jest pogodna.
Poza tym najgorsze jest to że ona ostatnio strasznie wystraszona jest i boi się byle czego a jak już zaczyna płakać to się zanosi i mamy takiego stracha że szok. Dzisiaj się z nią bawiłam i posadziłam ją do wanienki a ta się przewinęła przez bok i w locie ją złapałam żeby nie upadła na buzie (wanienka stała na podłodze). Ta ze strachu tak zaczęła płakać że się zaniosła i z tego wszystkiego krew jej poszła z nosa. Biedaczka strasznie płakała ( a ja z nią) - chyba się na matkę nie nadaję. Mam doła 😞 😞 😞 😞 😞 😞

Kasia - zapraszamy z całą serdecznością - miejsca jest w brud więc na weekend wpadajcie z Witkiem 🙂
Dagi - przykro mi kochana że takie smutne wieści dostaliście na święta. Mam nadzieję że wszystko się ułoży. Moja Laura waży niecałe 9 kg. i też nie przybiera wiele na wadze,
Matylda - ucałuj Leniuszka od nas i trochę więcej pozytywnego nastawienia na te święta ci życzę.

Nie wiem co jeszcze napisać bo mam milion myśli na sekundę i martwię się jak nam nocka minie.

Postaram się jutro coś więcej napisać ale nie wiem co wyjdzie z mojego starania bo ostatnio wszystkie plany biorą w łeb.

Dobrej nocki dla was i maluszków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
biedna Laureczka!!! 😞 mam nadzieje, ze wydobrzeje szybciutko i bedzie miala mnostwo energii zeby odpakowywac prezenty pod choinka!! 🙂 male biedactwo 😞 😞 😘

no mam nadzieje, ze sie ulozy, musi sie ulozyc, nie ma innej opcji....

Asia, trzymam i za ciebie kciuki, oby sie wszystko ulozylo dobrze i problemy same rozwiazaly 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...