Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No udało mi się - ciężko mi się było wbić w rozmowę a i czasu mam naprawdę niewiele dlatego nie było mnie tak długo.

alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Czo się stało?? 🙂

alexia_79 napisał(a):
Wioluś 🤪 🤪 🤪

😘 😘 😘 😘

No przyszłaś do nas ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A apropo jedzenia i zupek to pewnie mnie zbesztacie ale moja Laura je już WSZYSTKO i nic jej nie ma. Daję jej już produkty na bazie krowiego mleka, je jajecznicę i wszystkie zupy takie jak my i jest po prostu zachwycona chociaż chudzieńka jest 🙂 Ale ona ma już chyba taką urodę,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laura ma 2 ząbki ale chyba ida jej też z góry bo ma takie same objawy jak jej się dolne jedynki wyrzynały. Niestety nie raczkuje ale juz coś tam próbuje, kilka razy udało jej się już wstać jak się złapie mnie lub mebli ale jak już kiedyś pisałam my z osłabionym napięciem mięśniowym do tych rzeczy będziemy dochodzić powoli a neurolog powiedziała że najlepiej dla niej będzie jak zacznie stawiać pierwsze kroki koło 18 miesiąca więc ja jej nie poganiam 🙂 Sama zacznie chodzić jak będzie gotowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
A apropo jedzenia i zupek to pewnie mnie zbesztacie ale moja Laura je już WSZYSTKO i nic jej nie ma. Daję jej już produkty na bazie krowiego mleka, je jajecznicę i wszystkie zupy takie jak my i jest po prostu zachwycona chociaż chudzieńka jest 🙂 Ale ona ma już chyba taką urodę,

ja tam tez mojemu daję juz wiele rzeczy tych, co my jemy 🙂 zupy, ziemniaczki z sosem itp 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Moja tez wcina od nas czasem, nie codziennie ale okazjonalnie dostanie trochę zupy ze śmietaną albo kawalątek kotleta mielonego ale ona tak żebra że jak się jej nie da to jest histeria 🤢


Hehe - chyba wszystkie dzieci tak mają bo moja robi to samo 🙂 I jeszcze buzię rozczapierzy na całego i trzyma otwartą dopóki jej tam coś nie wpadnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Laura ma 2 ząbki ale chyba ida jej też z góry bo ma takie same objawy jak jej się dolne jedynki wyrzynały. Niestety nie raczkuje ale juz coś tam próbuje, kilka razy udało jej się już wstać jak się złapie mnie lub mebli ale jak już kiedyś pisałam my z osłabionym napięciem mięśniowym do tych rzeczy będziemy dochodzić powoli a neurolog powiedziała że najlepiej dla niej będzie jak zacznie stawiać pierwsze kroki koło 18 miesiąca więc ja jej nie poganiam 🙂 Sama zacznie chodzić jak będzie gotowa 🙂

A jeszcze ją rehabilitujesz? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Moja tez wcina od nas czasem, nie codziennie ale okazjonalnie dostanie trochę zupy ze śmietaną albo kawalątek kotleta mielonego ale ona tak żebra że jak się jej nie da to jest histeria 🤢


Hehe - chyba wszystkie dzieci tak mają bo moja robi to samo 🙂 I jeszcze buzię rozczapierzy na całego i trzyma otwartą dopóki jej tam coś nie wpadnie 🙂

Taa u mnie to samo, żerus stoi i żeruje 😁 Kasia widziała zresztą co się dzieje jak jej się pokaże jedzenie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Laura ma 2 ząbki ale chyba ida jej też z góry bo ma takie same objawy jak jej się dolne jedynki wyrzynały. Niestety nie raczkuje ale juz coś tam próbuje, kilka razy udało jej się już wstać jak się złapie mnie lub mebli ale jak już kiedyś pisałam my z osłabionym napięciem mięśniowym do tych rzeczy będziemy dochodzić powoli a neurolog powiedziała że najlepiej dla niej będzie jak zacznie stawiać pierwsze kroki koło 18 miesiąca więc ja jej nie poganiam 🙂 Sama zacznie chodzić jak będzie gotowa 🙂

A jeszcze ją rehabilitujesz? 🤔


Raz w tygodniu i to tylko dlatego że Tomek ma czas to jeździ - lekarka powiedziała że nie jest to już konieczne ale jak mamy okazję to żeby ją wzmacniać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Moja tez wcina od nas czasem, nie codziennie ale okazjonalnie dostanie trochę zupy ze śmietaną albo kawalątek kotleta mielonego ale ona tak żebra że jak się jej nie da to jest histeria 🤢


Hehe - chyba wszystkie dzieci tak mają bo moja robi to samo 🙂 I jeszcze buzię rozczapierzy na całego i trzyma otwartą dopóki jej tam coś nie wpadnie 🙂

Taa u mnie to samo, żerus stoi i żeruje 😁 Kasia widziała zresztą co się dzieje jak jej się pokaże jedzenie 🤪


A ile waży?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Moja tez wcina od nas czasem, nie codziennie ale okazjonalnie dostanie trochę zupy ze śmietaną albo kawalątek kotleta mielonego ale ona tak żebra że jak się jej nie da to jest histeria 🤢


Hehe - chyba wszystkie dzieci tak mają bo moja robi to samo 🙂 I jeszcze buzię rozczapierzy na całego i trzyma otwartą dopóki jej tam coś nie wpadnie 🙂

Taa u mnie to samo, żerus stoi i żeruje 😁 Kasia widziała zresztą co się dzieje jak jej się pokaże jedzenie 🤪


A ile waży?

Nie wiem, nie ważyłam jej dawno ale pewnie z 9 kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Moja tez wcina od nas czasem, nie codziennie ale okazjonalnie dostanie trochę zupy ze śmietaną albo kawalątek kotleta mielonego ale ona tak żebra że jak się jej nie da to jest histeria 🤢


Hehe - chyba wszystkie dzieci tak mają bo moja robi to samo 🙂 I jeszcze buzię rozczapierzy na całego i trzyma otwartą dopóki jej tam coś nie wpadnie 🙂

Taa u mnie to samo, żerus stoi i żeruje 😁 Kasia widziała zresztą co się dzieje jak jej się pokaże jedzenie 🤪


A ile waży?

Nie wiem, nie ważyłam jej dawno ale pewnie z 9 kg


to tak jak moja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczor dziewczyny

wreszcie i ja odwazylam sie odezwac.

Olu, pytalas ostatnio, co sie dzieje z Nela....
z Nela to samo co zawsze, i to samo co w lipcu....
nie chciala jesc przez okolo tydzien W OGOLE, ani mleka ani piciu, o jedzeniu pokarmow stalych juz nie wspomne, bo te odrzucila okolo miesiac temu i od tamtej pory zadnego jedzonka stalego w ustach nie miala i nie chce miec.
w zeszlym tygodniu bylismy z nia w szpitalu bo sie odwodnila.....
nie chce sie za bardzo rozpisywac na ten temat. Moze tylko tyle ze nikt nie wie o co chodzi, wydaje sie zdrowa, i podobno taka jej uroda.... stracila na wadze... duzo.....

przy tym jest MEGA RADOSNA!!!! i zaczyna chwilami sie zapominac ze nie potrafi jeszcze chodzic i puszcza sie na moment tego, przy czyms stoi. np stolik, i czasem ustoi sama nawet 2 sekuny 🙂 jest wspanialym, niemowlaczkiem, tylko niejadkiem. I mnie poprostu sie serce kroi, jak czytam ile i co zjadaja wasze maluszki... dlatego chyba wlasnie tu ostatnio nie zagladalam... zrozumcie.....

ale juz jest odrobinke lepiej 🙂 od jakichs 4 dni nie krzyczy na widok butelki 🙂
wiec i ja postaram sie czesciej tu zagladac 🙂
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boże, co za pogoda 🤢 ciemno na dworze, wichur wieje, leje.. nic jak spać.
Dziś siedzimy w domu, mam zamiar wziąć się trochę za porządki.

Ola, trzymam kciuki - no worries 😘

Dagi - trzymam również kciuki za Neliczka 😘

a czy Matylda usunęła już na dobre konto?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem, mam 11 szwów, boli no ale cóż, przecierpię. 2 zmiany poszły do badania histopatologicznego 🤢

Co do Matyldy - to jak mawia moja babcia - obiad zjedz kolacji nie czekaj - tj z nią nigdy nic nie wiadomo - ale podejrzewam że nas podgląda bo jak ona bez forum żyć będzie? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...