Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
linkaa napisał(a):
szyszka napisał(a):
linkaa napisał(a):
hej 🙂
wczorajszy wieczor to normalnie masakra, najpierw mnie brzuch zaczął bolec tak że mysłam ze umre, a potem R złamało cos w krzyzu i sie wogole nie mogł ruszyc juz nawet mowił zeby go na pogotowie wiesc, ale na szczescie potem sie rozruszał i dzis poszedł do pracy ...
a tak co tylko oko przymke czy w dzien czy w nocy to takie mi sie głupty snia ze masakra, chyba zaczne to spisywac :P
ja natomiast mam z Maja taki problem ze sie w nocy mi odkopuje i robi mostek i podsuwa sie do gory ze spi pokrzywiona albo cały czas sie wierci.. 🥴


linkaa, z moją Majką jest to samo. Rozkopuje się, w nocy muszę wstawać i ją obniżać, bo główką dotyka szczebelków. No i dziś obudziła się na brzuchu, z głową niemalże pod kołdrą i z nogami na poduszcze..

jakbym czytała o mojej Mai 🙂 ale znowu jak spi ze mna to lezy grzecznie, ale nie moge wykurzac R z łozka co dzien bo mamy dosc małe łózko, bo R wymyslił sobie ze sam zrobi nam łozko z tata i tak czekam isie doczekac nie moge a R w nocy sie tak wierci jak Majka :P


moja z kolei jak wyląduje u mnie, to jestem cała pokopana, bo jak się wierci do wbija mi te swoje małe piętki no i zwykle budzi się z głową np. na taty pościeli, nie wiem jak ona to robi. Jednak rzadko zdarza się, że śpi z nami.

ja czesto ulegam i biore ja do nas 🙂 bo przynjamniej wtedy juz nie musze wstawac ja przykrywac i dłuzej spi wtedy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Bry !!!!!!!!! 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃

spałam 11.5 godziny: ciuuuuurkiem !!!!! 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
ależ jestem wyspana nooo 😁 😁

Marinka
ja zapytam z innej beczki: a jak wygląda karmienie Joszki na noc? może nie dostaje wystarczającej ilości jedzenia i budzi się głodny?

( od mamy wiem, że własnie tak było kilka dni temu z Witoldem: budził się i nie spał, popłakiwał, więc zamiast 180 ml na noc, zaczęła dawać mu 220 i problem ograniczył się do jednej, 5 minutowej pobudki około 2-3 w nocy: wtedy wypija kilka łyków soczku tudzież wody i śpi dalej )

Może i Joszko przeżył ostatnio jakiś skok rozwojowy i potrzebuje więcej kalorii ?


Marta no to poczekam na opinię do świąt 😉

a Witek też tak się podsuwa pod same szczebelki 😁 😁 😁 ale mam wrażenie, że on podsuwa się pod ochraniacz na szczebelki, który lekko opadł i tworzy taki daszek 😁 😁 jakby właził pod to 😁
i też wygina się jak krewetka 😁

Ola spotkanie mnie nie znudziło 😁 😁 no gdzież tak możesz myśleć 😠
chyba miałam spore zaległości i to dlatego ☺️
aczkolwiek bardzo dziękuję za miłe spotkanie 😘 😘 😘 😘

Linka mi tam było niewygodnie leżeć na wznak już koło3 miesiąca 🤔

a ja dzisiaj do roboty na 15.30 😮 😮 żesz wrócę pewnie nocnym koło 1 w nocy: jak Bóg da ..
i łazanki sobie robię na obiad 😎
proste a kofam ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czy Wasze dzieci też tak psocą? 🤔

Moja dzisiaj po prostu mnie osłabia 🤢
Wczoraj S. po pracy przywiózł z apteki karton z Lenki mlekiem i kosmetykami a że było tego sporo to zostawił w przedpokoju żeby nie hałasować i jej nie obudzić. W środku były mi.in. patyczki kosmetyczne. No i dziś poszłam wyciągnąć pranie z pralki. Wracam a wszystkie patyczki rozsypane po przedpokoju aż po duży pokój 😮 🤪 I nie wiem kiedy i tak bezszelestnie ona to stamtąd wyciągnęła. Westchnęłam i wzięłam się za zbieranie. Obracam się a moje pranie już wywleczone z miski i rozrzucone po podłodze. No ręce opadają. Mówię do niej: Kto to tak psoci? A ona uśmiech od ucha do ucha i śmieje się tym swoim rozbrajającym uśmiechem, dwa zęby wystają, oczki się świecą, paluszki drapią po podłodze, no i weź tu nakrzycz
☺️

😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmmm Kasia byłam u lekarza! Bo jeszcze ta goraczka nie dawała mu spac...
I sie dowiedziałam tyle co Ty mi napisałaś i , ze wyłażą 2 bo są juz widoczne. Tylko wiesz ja nie wiem ile On zjada. On cyca na noc tylko chce i ciągnie aż z jednej wyciągnie a później z drugiego i zasypia później.

Ola, mój to samo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dooobry 🙂

dziś w końcu sprzatam światecznie, wyrzucam niepotrzebne graty i oczywiście nie obyło sie bez stać z moim. jezuu jaki z niego jest graciarz, nic kurwa nie pozwoli wyrzucic bo "może sie przyda". ja pierrrrdole uwierzcie mi ze zycie z takim czlowiekiem jest takie uciążliwe, że rece mi opadają. ile ja czasu mu tłumaczyłam że ciuchy, których nie miał na sobie co najmniej 2 lata może spokojnie dac na PCK bo już i tak ich nie założy. Dzisiaj już wybuchły zamieszki o jego pamiątkę od komunii (obrazek). Ostatnio przy porządkach teściowa się jej pozbyła od siebie, dała synusiowi i teraz się kurzy u nas. Mówie mu że wywalam, to myślałam że mnie zagryzie. No nic, wyniose do komórki, w której już i tak nie ma gdzie nogi postawić 😮 🤢

Marinka cieszę sie, że to jednak "tylko" zęby 😉

Ej dziewczyny, może ja na głupa wyjde w tym momencie, ale co to łazanki? 🤔 Tzn mi sie kojarzą z makaronem łazanki, takim prostokątnym, ale chyba nie o tym do konca mowa.. jakoś specjalnie sie to je czy cos? Bo ja nieobyta w tym temacie 🤨 🤨

Ola mój też broi, chociaz jeszcze nie jest tak ruchliwy jak Lenka wiec mniej uciążliwy 😉 Ale dzisiaj sie doczołgał do firanek - makaronów i tak w nie zaplątał że nie mogłam tego doprowadzić do porządku 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikola dobrze kombinujesz z łazankami, tylko do tego jeszcze szatkujesz kapustę białą, obgotowujesz, osobno smażysz boczek z cebulą i wrzucasz wsio do jednego gara z makaronem, mieszasz, doprawiasz i finito 😉

Co do firanek makaronów to ja byłam zmuszona zdjąć bo Lenka tak je ciągała że się bałam 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asik wracam do pracy 2 stycznia.
dziś mam dylemat muszę wybrać nianię z dwóch Pań które mi się podobają i za nic w świecie nie wiem którą wybrać..... ☺️
Byłam dziś na zajęciach sensorycznych z małym i wszystko jest ok ma super napięcie i wogóle cały zdrowiutki tylko muszę go hamować z jego chęcią chodzenia i chodzeniem przy meblach i wogóle bo jeszcze za wcześnie za szybko chce chodzić. Tylko weź dziecko zahamuj a już szczególnie moje 🤢
Jutro jadę z Dawidem na gwiazdkę pracowniczą do Mikołaja.
Serdecznie was pozdrawiam buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczor 🙂
mniaaaam, łazanki 😜 już mi narobiły smaka o tej porze 😉 po weekendzie chyba też zrobię, bo jutro jade do Gdanska do szkoły 🙂
Ola nie tylko Lenka tak broi.. moj jest straszny, w ogóle nie ma strachu, nie dziala na niego \'\'nie wolno\'\' itp.. w domu mamy taki schodek, stopień, to ciągle tam mi ucieka.. a patyczki kilka razy też mi powyrzucał i jeszcze w buzi trzymał kilka na raz 😮 strasznie broi 🙂
linka i szyszka- piękne zdjęcia Majeczek 🙂
i udało mi się poklaskac Oli 🤪 nareszcie 😉 i lince 🙂 reszta zajęta 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór.
Pojawiam się i ja na chwilkę. Mam taki zapierdziel w pracy, że nawet jakbym siedziała 24 godziny na dobę to bym miała co robić.
U nas bez zmian, mija tydzień za tygodniem. Ani się nie obejrzałam a już święta. Czasu nie mam nawet na sprzątanie a w dodatku pochorowałam się jeszcze 😞 Ehhhh. Szkoda gadać.
Mam nadzieję, że u was wszystko ok i dzieciaczki są zdrowe.
Przesyłam dla każdej z was gorące pozdrowienia. 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...