Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
kuruj się 😉

jezu, jakie to obrzydliwe 🤪

Ale jakie prawdziwe 😁

W związku z ilością szwów i tym, że dużo trzeba było wyciąć tkanki mam wolne od noszenia, bujania, przewijania, generalnie od dziecka 😁 😁 😁 Tatuś zajmuje się Lenką a ja tylko się pobawię i przytulam i całuję ooo i to mnie się podoba 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
szyszka napisał(a):
kuruj się 😉

jezu, jakie to obrzydliwe 🤪

Ale jakie prawdziwe 😁

W związku z ilością szwów i tym, że dużo trzeba było wyciąć tkanki mam wolne od noszenia, bujania, przewijania, generalnie od dziecka 😁 😁 😁 Tatuś zajmuje się Lenką a ja tylko się pobawię i przytulam i całuję ooo i to mnie się podoba 🙃


ech.. zazdroszczę Ci Ola.. nie szwów.. ale tego, że S. potrafi zająć się Lenką..
Ty sobie wyjdziesz na zumbę itd.. U mnie jest tak, że nie mogę wyjść nawet do głupiej kosmetyczki, bo M. boi sie zostać z nią.. A jak już będę musiała, to pewnie młoda pójdzie do babci 🤢


😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
szyszka napisał(a):
kuruj się 😉

jezu, jakie to obrzydliwe 🤪

Ale jakie prawdziwe 😁

W związku z ilością szwów i tym, że dużo trzeba było wyciąć tkanki mam wolne od noszenia, bujania, przewijania, generalnie od dziecka 😁 😁 😁 Tatuś zajmuje się Lenką a ja tylko się pobawię i przytulam i całuję ooo i to mnie się podoba 🙃


ech.. zazdroszczę Ci Ola.. nie szwów.. ale tego, że S. potrafi zająć się Lenką..
Ty sobie wyjdziesz na zumbę itd.. U mnie jest tak, że nie mogę wyjść nawet do głupiej kosmetyczki, bo M. boi sie zostać z nią.. A jak już będę musiała, to pewnie młoda pójdzie do babci 🤢


😞

Ale czego on się boi? 🤔 Dla mnie to zwykła wymówka, przecież jest tak samo rodzicem jak i Ty, Dlaczego Ty masz brać wszystko na siebie? 🤔 🤨 Tatą nie jest się tylko z nazwy 🤨 Nie masz argumentu na niego? Ja na początku jak S. kupy nie chciał przebierać też się buntowałam i mówiłam "Trudno - dziecko będzie w gównie leżało jak nie przebierzesz, a jak się odparzy i będzie cierpieć to będzie to Twoja wina" i zadziałało, małymi krokami dał radę, zresztą ja po cesarce wiele sama nie mogłam więc był też niejako zmuszony... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobryyy 😉
Leno i Szymonku sto lat 😘
Wioluś 🤪 😘 😘 tak bym chciała się z tobą spotkać i oczywiście z Laurą 🙂ale kurcze czasu brak, sama wiesz, teraz przed świętami to już w ogóle czasu człowiek nie ma 🤢
Ola pakuj, pakuj 😜, spokojnej podróży i miłego pobytu bo chyba do mamy jedziesz, tak? kuruj się 😉
Szyszka może twój się boi zostać sam z Majeczką bo za mało z nią przebywa i nie wie jak to wszystko ogarnąć przy dziecku 🥴
Ja też nie mam problemów, mąż bez problemu zostaję z Liwią, jak idę do pracy a ona drugą zmianę to jest z nią pól dnia sam, nakarmi, przewinie, pobawi się, na spacer pójdzie 🙂
Neliczko, skarbie apetytu ci życzę, Dagi trzymaj się dzielnie 😘
ja nie wiem co ty możesz czuć,nigdy takiej sytuacji nie miałam, bo Liwka to nigdy niczym nie pogardziła, ona wszystko zje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uffff
wrocilysmy ze spaceru 🙂

4 godziny na mrozie dziecko wytrzymalam!!! 🙂 ale zjadla 2 razy po 120 mleka!! 🙂 🙂 jupi!!!! 🙂 🙂 🙂
Aisak, pytasz, co czuje?? bezsilnosc....... brzucha jej nie otworze, a tlumaczenie, ze nie jedzenie nie picie do niczego dobrego nie prowdzi, tez nie pomaga.... bezsilnosc poprostu....

Nelinia padla po tym maratonie na dworze, ale sie wyspiewala koled na swiatecznym kiermaszu, ze ho ho!! 🙂 🙂 mam nadzieje, ze pospi chpciaz jeszcze ze 30 minut, bo herbatke pyszna z sokiem malinowym sobie zaparzylam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niestety nie przylatuje do nas nikt..... tak wyszlo niestety ze ani S. rodzina ani moja nie byli na tyle wydolni finansowo.... z tego powodu sie modle zeby swieta jak najszybciej nadeszly i sobie j uz poszly.... setrce mi peka z tego powodu ze spedzimy te swieta tylko we trojke. Jedynym pozytywem jest Nela.... to beda jej pierwsze swieta i mimo wszystko mam nadzieje ze beda wyjatkowo udane 🙂
powodzenia w podrozy jutro Olciu 🙂

najlepsze zyczenia dla Szymusia i Leny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dooobry 🙂

dziekujemy za pamięc, wczoraj ze 3 razy sie zbierałam zeby coś napisać ale zawsze coś 🥴

moje dzieci właśnie sobie siedzą koło mnie, Julka ma Szymka na kolanach i "czyta" mu książke - jeeeej oni mnie rozczulają czasami ☺️ ☺️ 🙂 kochane dziabągi 😉

wczoraj już ubrałysmy jedną choinkę, na szczęście tylko taką malutką u Juli w pokoju, jakoś się wymigałam na razie od tej dużej 😁 😁

w ogóle miałam cały dzień taki zalatany, ze nawet jak film sobie włączyłam to po 30min gdzies padłam. a jak o 20.30 już łóżko chciałam rozkładac to R. się na mnie dziwnie popatrzył i nazwał emerytką 😁 😁

dzisiaj może po południu przejedziemy sie do krainy mikołaja, zobaczymy jeszcze jak się pogoda spisze 😉

Dagi współczuje strasznie tych jedzeniowych problemów z Neliczką, oby jej to jak najszybciej minęło. Koleżanka miała podobny problem ze swoją córcią, teraz ma 3 lata już i przeszło jej, wcina normalnie 😉

Ola powodzenia w podróży, oby Lenka nie rozniosła pociągu 🙂

Szyszka mi też się wydaje, że twój szuka wymówek. Ja to jestem jędza i ja bym go rzuciła od razu na gęłboką wodę, zostawiła bez zapowiedzi z dzieckiem na kilka godzin i niech sobie radzi 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry 🙂
😠 😠 😠 raczej ale to później..

Marta, nie wymyślaj i nie szukaj problemu na siłę 😁 😁 widziałaś kiedyś człowieka z połową wyrośniętego zęba ? 😁 😁 ciesz się tylko, że nie wybijają od razu na gwałt bo to bardziej boli 😉

a Witoldowi wyrżnęły się wczoraj od razu dwie górne jedynki, no w każdym razie mama wczoraj je dopiero wyczuła jak ją ugryzł w policzek 😁
czyli mamy: dwie dolne jedynki, dwie górne i pół prawej dolnej dwójki.
nieźle 😉
I w ogóle dooobrze jest mu tam: podobno przytył, nauczył się wreszcie sam trzymać butelkę leń jeden, oduczył się ssać smoczka ( od 3 dni nie ssie w ogóle !!! ani tyci tyci !! 🙃 🙃 🙃 )i jeszcze mama mu zagęszczacz odstawiła..
a wszystko w tydzień 😮 😮 😮 😮

Dagi, no niedobrze, że Nela nie je, choć podziwiam ją za nieustającą radość: przynajmniej to jest znakiem, że to nie kwestia choroby, a takiej jej urody.. tylko bidulka jeszcze nie wie, że potrzebuje jeść żeby rosnąć.. hieh te dzieci..

Ola, miłej podróży, udanego pobytu, baw się i szalej

Wiola, fajnie, że znalazłaś czas, żeby do nas choć na chwilkę wpaść 🙂

a ja się teraz pożalę, i poprzeklinam dosadnie, ale....
wczoraj wróciłam z pracy o 2 w nocy !!!!! 😠 😠 😠
bo do chuja pana ludzie nie wiedzą, że co ROKU święta są o tej samej porze i do kurwy nędzy ciężko przewidzieć i zaplanować sobie prezenty wcześniej: nieeeee wszyscy kurwa lecą na ostatni moment i grzebią w tym pierdolniku, i kuźwa zawracają dupę o byle pierdołę ( uprzedzam, ja patrzę na to z innej strony 😉 )
dosz kurwa mać: wczoraj nie wytrzymałam jak mnie baba po raz kolejny zapytała o to czy nie znajdę 122 z tej bluzki przecenionej. Nie wytrzymałam i zapytałam: a zgubiła Pani?
😠 😠
luuudzie, przecena zaczęła się tydzień temu a w sobotę wieczorem ktoś mnie pyta o rozmiar bluzki przecenionej !!!
rozpacz, rozpacz rozpacz...
i jeszcze ten syf: kurwa mać, jak jakieś ******************.. zostawiają burdel w kabinach, na działąch.. matko, Wam ( w sensie Ludzie ) na serio lepiej się robi zakupy w takim burdelu ???
i rozwalają mnie tacy, którzy stoją w 40 osobowej kolejce do kasy z błyszczykiem na przykład..

nienawidzę grudnia 😠 😠 😠 😠 😠

jeszcze kurwa mać dzisiaj na popołudniowo-nocną zmianę i kurwa na rano..a w wigilię to chyba usnę z nosem w barszczu i od stołu na bank nie wstanę bo tak mi kolana napierdalają.

chwilowy koniec żali.

nie, jeszcze nie:
klimatyzacja na sklepie wysiadła i do chuja pana chyba w kostiumie kąpielowym dzisiaj pójdę 😠 😠 😠

Nikolina, mojemu to nawet puste koperty po rachunkach są potrzebne, więc wiem o czym mówisz: 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Się spłakałam ☺️

[youtube]uSMlIM9zLio[/youtube]

podpatrzyłam cos u was i mam pytanko dziewczyny
powiedzcie no jak sie wrzuca filmik w ten sposob zeby mozna bylo go odpalic w takim okienku??, ja chyba tempa jestem probowalam znalezc w necie i nie znalazlam ☺️ ☺️
dzieki za pomoc z góry

aaa co to u Was sie znow porobilo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny 🙂
Nie mam czasu tu wchodzić,ani Was nadrabiac,ale z tego co sie zorientowałam to coraz mniej piszecie 🙂
U Nas wszystko oki.Pola raczkuje,teraz troszke mi sie podziebila idziemy dzisiaj do Lekarza...
LINKA-jak tam Twoj brzuszek???
Pozdrawiam 😁


A tu prosze
Polcia z Mikołajem:

[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/97859388619000507206.jpg[/IMG][/URL]

A i juz sadzam Polke na nocniczek,bardzo jej sie podoba 🙂

[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/09734214176244259934.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...