Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jejku, babki - przestańcie z tym "forum umiera" przecież święta idą, niektóre z nas
mają może więcej obowiązków (nie zarzucam, że Wy nie macie) sprzątanie, gotowanie, spędzanie czasu z rodziną, itd.. To chyba normalne, że więcej czasu spędza się w kuchni, pakuje prezenty, ubiera się choinkę, czy przystraja mieszkanie, a nie mówię już o gorączkowym lataniu po sklepach. Także luzik, forum odżyje pewnie po nowym roku 😉


a powiedzcie mi jak robicie obiadki same, to ile dni trzymacie je w lodówce?
tzn. ile dni jedzą je Wasze maluszki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
Jejku, babki - przestańcie z tym "forum umiera" przecież święta idą, niektóre z nas
mają może więcej obowiązków (nie zarzucam, że Wy nie macie) sprzątanie, gotowanie, spędzanie czasu z rodziną, itd.. To chyba normalne, że więcej czasu spędza się w kuchni, pakuje prezenty, ubiera się choinkę, czy przystraja mieszkanie, a nie mówię już o gorączkowym lataniu po sklepach. Także luzik, forum odżyje pewnie po nowym roku 😉


a powiedzcie mi jak robicie obiadki same, to ile dni trzymacie je w lodówce?
tzn. ile dni jedzą je Wasze maluszki?

no nie wydaje mi się ;]
i tu nie chodzi o obowiązki, bo obowiązki są cały czas, a cisza zaczęła się robić już duuuużo wcześniej, a nie przed świętami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry,
ciekawi mnie kto kradnie oklaski bo nie tylko Marinka ma ich mniej. Wczoraj chcialam zrobic sledztwo ale mi nie wyszło 😠 😁
Nina na razie topokazac Wam mogę puste ściany 😆 No w sumie juz nie puste bo sufity podwieszone sa, elektryka i hydraulika juz jest 😉 jak forum sie nie wykruszy do konca stycznia to pokażę urządzone mieszkanko ☺️
kurcze dzis Nikola nie spała od 1 do 5 🤢 wychodzą jej zęby ewidentnie a mi idzie czwarta ósemka, 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szyszka , ja codziennie gotuje Józkowi. Dla mnie to żaden problem. Dla Anielki tez codziennie gotuje inna zupę 🙂 Ale czasami jak mi sie uda zrobic za dużo to na 2 dzień zje bez problemu. ale staram sie mu urozmaicic.

Ola
, ale Ci fajnie! Tez bym chciała sie spotkać 🙂 Pozdrów ja na żywo 🙂
He he ja tez własnie ogaranełam mieszkanko

I u mnie dzis ogórkowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marina - to pakuj ferajnę i dawaj do nas 😉

Nina - ja nie jadę sama do mamy, S. jedzie też 🙂 Sama w życiu bym się nie zapakowała z wózkiem walizkami i dzieckiem pod pachą 🙂

Marta - ja się oklaskami nie denerwuję, śmieszy mnie to, już mówiłam że może siedzieć 24h/dobę aż zabierze wszystkie no ale musiałaby ponad 1,5 miesiąca siedzieć 😁 Co do obiadków to ja raz gotuję a raz słoik daję, albo po prostu je to co my, ale nie solone i już 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szyszka ja gotuje raz w tygodniu, przeważnie w sobotę lub niedziele na cały tydzień dla Liwuli
żeby miała urozmaicone jedzonko, to trochę się muszę na babrać, robię tak że gotuje jakąś podstawę typu marchew, ziemniak lub dynia a potem w osobnych garnuszkach dogotowuje buraczki, brokuły, kalafior lub inne warzywka i robię różne obiadki, od niedawana staram się podawać 2 razy z rybką, no i jajko wprowadziłam, tzn. żółtko 😉 😉 a nooo i wszystko wekuje w słoiczkach po musztardzie, przecierze itp. żeby wytrzymało tydzień, nigdy mi nic się nie popsuło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka ja gotuje na 2 lub 3 dni zazwyczaj, zalezy ile mi wyjdzie tego. wrzucam do litrowego słoika i stoi w lodówce 🙂

BTW siedze w domu na mej sofie.. 😁 😁 😁 😁 i zastanawiam sie co tak do cholery wali. a tu sie okazalo ze ryby chyba zglodnialy i napieprzaja w pokrywe od akwarium od spodu 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
szyszka ja gotuje na 2 lub 3 dni zazwyczaj, zalezy ile mi wyjdzie tego. wrzucam do litrowego słoika i stoi w lodówce 🙂

BTW siedze w domu na mej sofie.. 😁 😁 😁 😁 i zastanawiam sie co tak do cholery wali. a tu sie okazalo ze ryby chyba zglodnialy i napieprzaja w pokrywe od akwarium od spodu 😁 😁 😁

myślałam że walą (śmierdzą) bo zdechły z głodu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
niksssa napisał(a):
szyszka ja gotuje na 2 lub 3 dni zazwyczaj, zalezy ile mi wyjdzie tego. wrzucam do litrowego słoika i stoi w lodówce 🙂

BTW siedze w domu na mej sofie.. 😁 😁 😁 😁 i zastanawiam sie co tak do cholery wali. a tu sie okazalo ze ryby chyba zglodnialy i napieprzaja w pokrywe od akwarium od spodu 😁 😁 😁

myślałam że walą (śmierdzą) bo zdechły z głodu 😁


co ty jakby mialuy zdechnac to by sie zawzajem pożerały 😉

aisak ja po trochu sprzatam ale mi sie nie chce masakrycznie, przez to slonce co sie wściekło dzisiaj 🙂 i jeszcze w planie mam drugi spacerek ale to ok.15 jak bede po jule szła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...