Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja Wam wszystkim bez wyjątku życzę spełnienia w macierzyństwie, radości, dni bez zmartwień, tęsknot i zawirowań emocjonalnych i finansowych.

Matylda - Tobie życzę wiary w siebie i innych, stabilizacji emocjonalnej i finansowej, radości, optymizmu, samorealizacji i sił w dążeniu do celów jakie sobie wyznaczyłaś 😘

Kasia - Tobie radości i miłości i stabilizacji w każdej dziedzinie życia - nie będę wymieniać w jakich bo to nie miejsce na to 🙂 Niech te dni bez synka miną tak szybko jak to tylko możliwe i życzę Ci najbardziej mnóstwa czasu dla Wita i cudownych z nim chwil bez rozstań i bez trudnych wyborów 😘

Klaudia
- Tobie radości z zumby i samozaparcia co by Ci się chodzić nie odechciało 😁

szyszka - Tobie radości i szczęścia rodzinnego \\\\\\\\\"na swoim\\\\\\\\\", niech chwile tam spędzone będą szczęśliwe

Marina
- szybkiego powrotu z Kazachstanu i jak najmniejszej tęsknoty za dziećmi

Nikola - Tobie życzę żeby Cię mąż nie wkurwiał i nie marudził 😁

Asia - Tobie życzę jak najmniejszej ilości rozstań z M.

Ania
- Tobie w szczególności częstych spotkań z B. a najlepiej to rychłego ślubu i jego tu przylotu na stałe

Angelika
- Tobie sił i zdrowia dla mamy i niech Cię już kręgosłup nie boli 😉

Gosia
- Tobie życzę powrotu do PL i szczęśliwego tu życia

linkaa - Tobie bezproblemowej ciąży, szczęśliwego rozwiązania i zdrowego dzieciątka, no i siły w wychowaniu dwóch maleństw 🙂

Magda z P. - Tobie życzę szczęścia na nowym M-3 i samych radosnych tam chwil 🙂

Wiola
- Tobie życzę samych cudownych momentów z Laurą i tyle czasu ile tyle tylko pragniesz jej poświęcić

Kasia aisak - Tobie życzę żeby cały Twój trud związany z wychowaniem Liwki i jej rehabilitacją został Ci wynagrodzony jej szybkim powrotem do zdrowia i szczęśliwym uśmiechem

Ewelina A. - niech Ci się poukłada wszystko wedle Twego życzenia

Tysia
- Tobie życzę chęci z nami rozmowy i powrotu na forum 😉

Dorota - Tobie życzę rozwiązania wszelkim kłopotów i zmartwień i szybkiego powrotu do nas

Nina tyminka
- Tobie życzę szczęśliwego zakończenia studiów i \\\\\\\\\"naprawienia się\\\\\\\\\" (bo ostatnio nas olewasz 😜 )

Kama
- Tobie również szczęśliwych chwil na nowym M

Całej reszcie której nie wymieniłam i tym które wymieniłam też: miłości, ciepła rodzinnego, spokoju, radości i dumy z pociech, zdrowia, pieniędzy i SZCZĘŚCIA w każdym momencie życia!!!
Oby nadchodzący rok był lepszy pod każdym względem niż obecny 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wy co każda sie szykuje na bal że taka pustka??? 😮
a tak apropo kto ma przepis na ciastko ?mniej wiecej żeby było takie:
Ciemne ciasto fajnie nasączone do tego np wiśnie w żelu w środku jako masa z bitą śmietanką takie sobie wymyśliłam że bym zjadła ale brak przepisu serniki do prefekci opanowane to mogę uczyć się następnego 😉
A może takie jak na w-z???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
20 postow powiadacie, to znajac moje gadulstwo zaraz bedzie :P
Chociaz niewiem czy przy marudzacym dziecku w dzien bede tak aktywna. Najczesciej przesiaduje na komputerze po 20 jak mal spi 🙂
Na ciasto przepis takiego nie znam. Ja lubie piernika z mega wielka iloscia bakali, serniki w kazdej postaci, wiec z przepisami nie pomoge 😞
A dzis na sylwestra nie ide nigdzie . Tzn. ide pietro wyzej do rodzicow 🙂 a teraz maz na mnie tu krzyczy ze juz dawno powinnam byc gotowa do wyjscia poki jasno chce isc na spacer 🙂
takze chyba sie bede zbierac....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Linki Alice

http://brzuszek.net/forum,odp_moja_ciaza_tydzien_16,270,328963.html,str=156#508346

http://brzuszek.net/forum,odp_witam_wroclawskie_mamusie,116,112081.html,str=828#510916



a ja tam bym chciała zdjęcie co bym mogła sobie wizualizować z kim piszę ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry 🙂
Wszystkiego Najlepszego Dla Wojtusia 🙂
Witam nowa kolezanke!
Niech nam ten Nowy Rok przyniesie same dobre chwile,duzo szczescia,radosci pociechy z tych naszych babelkow 🙂i zeby nam nie chorowaly 🙂 a to tak juz na zas gdybym zaginela w akcji 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelina u nas tez jakies prywatne przedszkole organizuje taka nocna opieke ale mi to sie nie widzi na noc zostawiac dziecka z obcymi 🤨

Ola spanie to nie z moimi dziećmi - z Julką to jeszcze byś dobrze poimprezowała - tańce, śpiewy i libacja ( z szampanem Piccollo w tle) 😁 😁

Alice witamy w naszym miłym gronie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
Ewelina u nas tez jakies prywatne przedszkole organizuje taka nocna opieke ale mi to sie nie widzi na noc zostawiac dziecka z obcymi 🤨

Ola spanie to nie z moimi dziećmi - z Julką to jeszcze byś dobrze poimprezowała - tańce, śpiewy i libacja ( z szampanem Piccollo w tle) 😁 😁

Alice witamy w naszym miłym gronie 🙂

to przyjeżdżać do mnie zrobimy sobie bal z dziećmi 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
niksssa napisał(a):
Ewelina u nas tez jakies prywatne przedszkole organizuje taka nocna opieke ale mi to sie nie widzi na noc zostawiac dziecka z obcymi 🤨

Ola spanie to nie z moimi dziećmi - z Julką to jeszcze byś dobrze poimprezowała - tańce, śpiewy i libacja ( z szampanem Piccollo w tle) 😁 😁

Alice witamy w naszym miłym gronie 🙂

to przyjeżdżać do mnie zrobimy sobie bal z dziećmi 😁 😁 😁

ile masz metrów? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobra uciekam narazie dziewczyny bo jakoś tak nie mrawo idzie nam pisanie a mnie dziecko dziś meczy jak nie wiem co marudzi krzyczy wszystko rozwala po całym pokoju chyba tak specjalnie abym nie mogła powiedzieć w pracy że w domu odpoczęłam.....
o już chusteczki powyciągał mokre zwariuje....... 😠 😠 😠 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
niksssa napisał(a):
Ewelina u nas tez jakies prywatne przedszkole organizuje taka nocna opieke ale mi to sie nie widzi na noc zostawiac dziecka z obcymi 🤨

Ola spanie to nie z moimi dziećmi - z Julką to jeszcze byś dobrze poimprezowała - tańce, śpiewy i libacja ( z szampanem Piccollo w tle) 😁 😁

Alice witamy w naszym miłym gronie 🙂

to przyjeżdżać do mnie zrobimy sobie bal z dziećmi 😁 😁 😁

ile masz metrów? 😁

oj tam oj tam 40 ale mam super widoki bo mieszkamy na poddaszu na 8 piętrze i całe centrum widzimy z dachu gdzie można wyjść przez okno w mieszkaniu 😉 jeśli tylko nie bedzie mgły to bedzie widać wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 😉 😉 😉
Wojtusiu 😘 😘 😘 😘 naj naj dla Ciebie
Ola, Ewelina dziękujemy za gratulacje, Liwulka coraz pewniej siedzi 🤪 🤪
Coraz mocniej podnosi się na rękach 🤪
I staje się małą złośnicą, o wszystko bek, nie dasz skórki z chleba, bek, nie dasz komórki, bek, przewijasz pampa, bek 😠 😠 😠 😠
Kochane ja Wam wszystkim życzę aby Nowy Rok przyniósł radość z tego co jest, nadzieję na to co przed Wami, pieniążków tym którym brakuje 😁 spokoju tym które potrzebują 😁 cierpliwości tym którym się kończy 😁, miłości, ciepła, uśmiechu 😉 😉 😉 😘 😘
Dziękujemy Wam za życzenia 😉
Witam nową koleżankę 😉

acha Ewelina powodzenia w pracy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...