Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja dzisiaj pieke meeeeeeeeega pizze, mam resztki 3 rodzajow serow, jakies skrawki wędlin i ogolnie lodówkowy śmietnik sobie opróżnie w sylwka. Mam super przepis na puszyste ciasto jak z PizzaHut wiec zaszaleje 🙂 Mąż zakupił łiskacza, szampana mam swojego ulubionego- czarne martini asti i tyleee.... obym nie usnęła przed północą 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
ja dzisiaj pieke meeeeeeeeega pizze, mam resztki 3 rodzajow serow, jakies skrawki wędlin i ogolnie lodówkowy śmietnik sobie opróżnie w sylwka. Mam super przepis na puszyste ciasto jak z PizzaHut wiec zaszaleje 🙂 Mąż zakupił łiskacza, szampana mam swojego ulubionego- czarne martini asti i tyleee.... obym nie usnęła przed północą 😁 😁 😁


daj przepis na ciasto ☺️
ja mam szmapana za 13zł 😁 😁
cytrynówkę mam ale amciu nie ma 😞 dobra idę do sklepu mały raczył wstać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Alice i Ewelina nie widziałam Waszych dzieciaczków 😞 wrzucicie jeszcze raz fotki ? 🙂
a moj własnie zasnął, dzisiaj jest wyjatkowo grzeczny i kochany 🙃 a podobno jaki Sylwester taki cały rok 😁

yhmmmm 😁 😁 😁

oby nie bo mój mąż dziś na pogrzebie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Alice i Ewelina nie widziałam Waszych dzieciaczków 😞 wrzucicie jeszcze raz fotki ? 🙂
a moj własnie zasnął, dzisiaj jest wyjatkowo grzeczny i kochany 🙃 a podobno jaki Sylwester taki cały rok 😁

yhmmmm 😁 😁 😁

oby nie bo mój mąż dziś na pogrzebie 😮

a ja trzymam kciuki, żeby Wojtuś był taki cały rok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry dobry 🙂
Wszystkiego naj naj naj naj naj dla was wszystkich. Ja się szykuję na zabawę bo wybywamy z domu. Młoda na razie śpi. A ja fryzjera zaliczyłam. Tylko make - up mi został 😉 Ale to max godzina i jestem ready 🙂 Już się nie mogę doczekać aż potańcuję. Obiadek zrobiony i nic tylko zbierać siły na bal.

ALice - witamy ciebie i maluszka na naszym forum 🙂 Ja też nie widziałam waszych zdjęć 😞 😞 😞 😞 Buuuuuuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dzisiaj do NOT- U sie wybieram 🙂: 🙂

mamy musujace winko i troszke baileysa, wiec moze jak neliczek pojdzie spac skosztujemy 🙂

mam dzisiaj mega lenia, Nela marudna, a ja jeszcze w miedzy czasie wypisuje zaproszenia i szukam toczka do slubu. buty juz mam, dostalam piekne pantofle na swieta od S. suknia zamowiona, tylko ten toczek mi sen z powiek spedza 🥴

Wiola, zycze wspanialej zabawy dzisiaj wieczorem 🙂 zazdroszcze troche musze przyznac, tez bym gdzies wybyla, ale nie ma kto z dziecieciem zostac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
a ja dzisiaj do NOT- U sie wybieram 🙂: 🙂

mamy musujace winko i troszke baileysa, wiec moze jak neliczek pojdzie spac skosztujemy 🙂

mam dzisiaj mega lenia, Nela marudna, a ja jeszcze w miedzy czasie wypisuje zaproszenia i szukam toczka do slubu. buty juz mam, dostalam piekne pantofle na swieta od S. suknia zamowiona, tylko ten toczek mi sen z powiek spedza 🥴

No u mnie kochana była zacięta walka o to, która babcia zajmie się Laurą więc u nas problemu nie było 🙂

Wiola, zycze wspanialej zabawy dzisiaj wieczorem 🙂 zazdroszcze troche musze przyznac, tez bym gdzies wybyla, ale nie ma kto z dziecieciem zostac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
a ja dzisiaj do NOT- U sie wybieram 🙂: 🙂

mamy musujace winko i troszke baileysa, wiec moze jak neliczek pojdzie spac skosztujemy 🙂

mam dzisiaj mega lenia, Nela marudna, a ja jeszcze w miedzy czasie wypisuje zaproszenia i szukam toczka do slubu. buty juz mam, dostalam piekne pantofle na swieta od S. suknia zamowiona, tylko ten toczek mi sen z powiek spedza 🥴

Wiola, zycze wspanialej zabawy dzisiaj wieczorem 🙂 zazdroszcze troche musze przyznac, tez bym gdzies wybyla, ale nie ma kto z dziecieciem zostac...


dagi taki toczek to fajna sprawa gdybym brała cywilny to chyba też bym na taki się skusiła z koroneczką ☺️

daga a tu?

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=toczek&category=74169
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Fakt Dawidek psotniki w oczach ma 😁 😁 😁
naprawdę, super jest i obśliniony po pas jak Liwka 😁
Wiola, spotkamy się, jak nie na spacerze to wpadajcie kochane do mnie
ja miesiąc pracy a potem znów 2 tyg. wolnego 😉


obśliniony po pas to fakt tylko zębów brak 😁 😁 😁 😮
a gdzie zdjęcie obiecane Liwki???/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Kasiu - buziaki dla Lwici i po nowym roku musimy się spotkać na weekendowy spacer.
Ewela- oj będzie z niego rozrabiaka - masakra jakie ma psotne oczy 🙂

No niestety ale wiem sama podobno byłam psotnica a już o moim mężu nawet nie chce myśleć takich agentów jak on to mało wiec nie chce nawet myśleć co z takiej mieszkanki będzie 😮 🤔 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cudasne wasze dzieci, Liwencja jaka cwaniarka mala 🙂 charakterek widac ze ma 🙂 A Dawidek taki przystojniaczek, 🙂 ojejusku 🙂


dziekuje za linka 🙂 podoba mi sie kilka z allegro, ale boje sie troche bez mierzenia kupic, a co jak mi nie bedzie pasowal??? w przyszlym tygodniu pojde po sklepach pochodzic, pomierzyc, jesli sie okaze ze wygladam ok, to kupie, lub zamowie. Ale najbardziej to bym chciala ogroooomny kapelusz z wielkim okraglym rondem 🙂 tylko nifgdzie nie widzialam takiego jeszcze 😞

zmykam na spacer 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Kasia - ale ona jest słodka ale ty to chyba masz co nosić co? Ile Liwcia już waży?


oj jest jest 🥴 🥴
pewnie już przed 10 kg bedzie 🤔 🤪 🤪
Ale wiesz jak ona szama, matko non stop coś musi jesc, krupnioka bedę miała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...