Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej!
U nas nocki całkiem do dupy...
Budzi się.
Dostaje mleczko modyf. ale tylko enfamil toleruje. z chęcią go wypije a inne nie wiem czemu totalnie nie. Może później przestawi sie na inne mleczko.

cały czas bawię się z dziećmi . I na wieczór jak idą spać strasznie się smucę 😞
ech! 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
Ola helpppp 😞

Co tam? 😮

byłam dzis po nowe hasło pin do konta i zaraz po tym próbowała kase wypłacic i nie mogłam bankomat wyswietlil ze 3-krotnie został wpisany błednie kod pin mimo ze wpisywałam tylko raz
co teraz
dodam ze ja jeszcze nie korzystałam z tej karty powinnam ja jakos aktywowac? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelinka1007 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
Ola helpppp 😞

Co tam? 😮

byłam dzis po nowe hasło pin do konta i zaraz po tym próbowała kase wypłacic i nie mogłam bankomat wyswietlil ze 3-krotnie został wpisany błednie kod pin mimo ze wpisywałam tylko raz
co teraz
dodam ze ja jeszcze nie korzystałam z tej karty powinnam ja jakos aktywowac? 😞

to ja się nie znam ale wydaje mi się że TAK 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
Ola helpppp 😞

Co tam? 😮

byłam dzis po nowe hasło pin do konta i zaraz po tym próbowała kase wypłacic i nie mogłam bankomat wyswietlil ze 3-krotnie został wpisany błednie kod pin mimo ze wpisywałam tylko raz
co teraz
dodam ze ja jeszcze nie korzystałam z tej karty powinnam ja jakos aktywowac? 😞

to ja się nie znam ale wydaje mi się że TAK 😮

kurde....eh myslalam ze bedziesz wiedziała nie chciałam juz dzwonic do pana Piotra bo pomysli w koncu ze jakis tempak ze mnie bo ze wszystkim dzwonie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelinka1007 napisał(a):
gizelda napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
Ola helpppp 😞

Co tam? 😮

byłam dzis po nowe hasło pin do konta i zaraz po tym próbowała kase wypłacic i nie mogłam bankomat wyswietlil ze 3-krotnie został wpisany błednie kod pin mimo ze wpisywałam tylko raz
co teraz
dodam ze ja jeszcze nie korzystałam z tej karty powinnam ja jakos aktywowac? 😞

to ja się nie znam ale wydaje mi się że TAK 😮

kurde....eh myslalam ze bedziesz wiedziała nie chciałam juz dzwonic do pana Piotra bo pomysli w koncu ze jakis tempak ze mnie bo ze wszystkim dzwonie 😞

🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
ale to ja GIZELDA pisałam a co OLA na to to nie wiem 😁

nie wiem ja miałam karty w dwóch różnych bankach i trzeba było aktywować
w jednej wystarczła jakaś transakcja a w drugiej trzeba było dzwonic do gościa - w tej kopercie co ci karta przyszła wszystko powinno być napisane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
gizelda napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
Ola helpppp 😞

Co tam? 😮

byłam dzis po nowe hasło pin do konta i zaraz po tym próbowała kase wypłacic i nie mogłam bankomat wyswietlil ze 3-krotnie został wpisany błednie kod pin mimo ze wpisywałam tylko raz
co teraz
dodam ze ja jeszcze nie korzystałam z tej karty powinnam ja jakos aktywowac? 😞

to ja się nie znam ale wydaje mi się że TAK 😮

kurde....eh myslalam ze bedziesz wiedziała nie chciałam juz dzwonic do pana Piotra bo pomysli w koncu ze jakis tempak ze mnie bo ze wszystkim dzwonie 😞

🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
ale to ja GIZELDA pisałam a co OLA na to to nie wiem 😁

nie wiem ja miałam karty w dwóch różnych bankach i trzeba było aktywować
w jednej wystarczła jakaś transakcja a w drugiej trzeba było dzwonic do gościa - w tej kopercie co ci karta przyszła wszystko powinno być napisane

nic nie rozumiem....
czyli ten film i zdj to twojej Leny czy o co chodzi? 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelina nie bo zadałaś pytanie OLI a ja ci odpowiedziałam a ty napisałaś
"ehh myślałam ze będziesz wiedziała....." to myślałam że pomyliłaś mnie z OLĄ
zdjecia moje
film OLI 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
Ola Lenka jaka jest duza juz i jak sie zmienila 🤪 i jak ładnie jej wychodzi to stanie 🙂 mi sie najbardziej spodobalo jak Ty mowisz ze nie wolno a Lenka ''ble ble'' haha a charakterek 😁 😁 😁
a ja dzis posadzila Vanesske na nocnik w ciuchach zobaczyc jak zareaguje posiedziala 5 sekund i uciekla z niego i teraz sluzy jako zabawka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
dzien dobry 🙂
Ola Lenka jaka jest duza juz i jak sie zmienila 🤪 i jak ładnie jej wychodzi to stanie 🙂 mi sie najbardziej spodobalo jak Ty mowisz ze nie wolno a Lenka ''ble ble'' haha a charakterek 😁 😁 😁
a ja dzis posadzila Vanesske na nocnik w ciuchach zobaczyc jak zareaguje posiedziala 5 sekund i uciekla z niego i teraz sluzy jako zabawka 🤢

no miałam WAS pytać o nocniki
bo na naszym nie da się siedzień NAGO bo ją d upę gniecie i wpada do środka bo za duży a w ubraniu siedzi pod warunkiem ze ma sie czym bawić i się nie nudzi
a do zabawy też służył dopóki se na nim guza nie nabiła 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
dzien dobry 🙂
Ola Lenka jaka jest duza juz i jak sie zmienila 🤪 i jak ładnie jej wychodzi to stanie 🙂 mi sie najbardziej spodobalo jak Ty mowisz ze nie wolno a Lenka \'\'ble ble\'\' haha a charakterek 😁 😁 😁
a ja dzis posadzila Vanesske na nocnik w ciuchach zobaczyc jak zareaguje posiedziala 5 sekund i uciekla z niego i teraz sluzy jako zabawka 🤢

no miałam WAS pytać o nocniki
bo na naszym nie da się siedzień NAGO bo ją d upę gniecie i wpada do środka bo za duży a w ubraniu siedzi pod warunkiem ze ma sie czym bawić i się nie nudzi
a do zabawy też służył dopóki se na nim guza nie nabiła 🤢

ja ne wiem jeszcze nosze sie z zamiarem kupna... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelina kartę trzeba aktywować albo w usługach elektronicznych albo w bankomacie albo pierwszą transakcją w sklepie.
Jak masz problem to dzwoń do Piotra, on Ci pomoże i się nie przejmuj, od tego on jest żeby pomóc 😉
Aha i jak wzięłaś PIN do konta to rozumiem że mówisz o bankowości elektronicznej tak? To karta z tym pinem nie ma nic wspólnego, najpierw wejdź na konto przez net (z tym pinem co wzięłaś) i dopiero tam w zakładkę Karty i odblokuj kartę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelina kartę trzeba aktywować albo w usługach elektronicznych albo w bankomacie albo pierwszą transakcją w sklepie.
Jak masz problem to dzwoń do Piotra, on Ci pomoże i się nie przejmuj, od tego on jest żeby pomóc 😉
Aha i jak wzięłaś PIN do konta to rozumiem że mówisz o bankowości elektronicznej tak? To karta z tym pinem nie ma nic wspólnego, najpierw wejdź na konto przez net (z tym pinem co wzięłaś) i dopiero tam w zakładkę Karty i odblokuj kartę 🙂

moze zadam glupie pyt.ale jak mam ja aktywowac?
i który to pin jest prawidłowy ten co dzis dostalam czy ten ktory z karta mi przyszedł?
tak do elektronicznego dostepu ten dzisiejszy pin
i ten pin pod to folijka to do bankomatu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelina kartę trzeba aktywować albo w usługach elektronicznych albo w bankomacie albo pierwszą transakcją w sklepie.
Jak masz problem to dzwoń do Piotra, on Ci pomoże i się nie przejmuj, od tego on jest żeby pomóc 😉
Aha i jak wzięłaś PIN do konta to rozumiem że mówisz o bankowości elektronicznej tak? To karta z tym pinem nie ma nic wspólnego, najpierw wejdź na konto przez net (z tym pinem co wzięłaś) i dopiero tam w zakładkę Karty i odblokuj kartę 🙂

moze zadam glupie pyt.ale jak mam ja aktywowac?
i który to pin jest prawidłowy ten co dzis dostalam czy ten ktory z karta mi przyszedł?
tak do elektronicznego dostepu ten dzisiejszy pin
i ten pin pod to folijka to do bankomatu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co wy dzisiaj sie tak rozpisalyscie normalnie z 15 stron czytania 🙂 ogladam wlasnie filmik Lenka oj widze Ola ze masz co robic 🙂 kurcze no wszedzie jest 🙂 u nas jedyny postep u julka to to ze robi papap bije brawo i pokauje oko na kazdej zabawce którą ma 🙂 ale nic z raczkowania no boi sie. tak sie smiesznie gibie, ale jak sie tylko wywroci to juz koniec.
i oczywiscie witam nowa kolezankę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Raczek
ewlina teraz to ja nie wiem o czym piszesz ale dlatego że ja nie w temacie
ale powinnaś mieć dwa piny mhm
nie wiem mi przychodził pin do karty taki z folijką a za kilka dni miałam kartę
pin do bankowości internetowej miałam gdzie indziej
ale ty chyba nie o tym
sory jak namieszałam
idem kończyć zupę dla kijanki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no właśnie LENKA super i jaka szybka , ja to samo pisałam dwa miesiące temu i to samo napiszę teraz , moja LENA robi to samo ale trzy razy wolniej hehe normalnie jakbym włączyła TWÓJ film w zwolnionym tempie to bym swojej dziecko widziała no może brakowałoby jeszcze ze trzech upadków 😉
a i wypowiada się podobnie do mojej 😁
mhm tylko Ola muszę Cie zmartwić ona Twoje NIE i NIE WOLNO to ma w nosie 😁
aha i wiem że kiedyś pisałam że jest pulchna co wywołało mieszane emocje 😮 ale teraz jakby to zgubiła po prostu zgrabna,śliczna, zwinna dziewuszka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelina kartę trzeba aktywować albo w usługach elektronicznych albo w bankomacie albo pierwszą transakcją w sklepie.
Jak masz problem to dzwoń do Piotra, on Ci pomoże i się nie przejmuj, od tego on jest żeby pomóc 😉
Aha i jak wzięłaś PIN do konta to rozumiem że mówisz o bankowości elektronicznej tak? To karta z tym pinem nie ma nic wspólnego, najpierw wejdź na konto przez net (z tym pinem co wzięłaś) i dopiero tam w zakładkę Karty i odblokuj kartę 🙂

moze zadam glupie pyt.ale jak mam ja aktywowac?
i który to pin jest prawidłowy ten co dzis dostalam czy ten ktory z karta mi przyszedł?
tak do elektronicznego dostepu ten dzisiejszy pin
i ten pin pod to folijka to do bankomatu?

O mamo 😁 😁 😁 😁
Kiedy Ci przyszedł nowy pin do karty? Z tego co wiem to pin nadaje się samemu w bankowości elektronicznej, anyway - jeśli Ci przysłali nowy to najpierw musisz odblokować kartę, zadzwoń pod 61 856 53 26 i niech Ci odblokują i tam ich wypytaj o to czego nie wiesz skoro wstydzisz się do Piotra dzwonić 🙂
Ten co dostałaś w banku to zapewne do usług bankowości elektronicznej. Nie wiem jak mam Ci to na odległość wytłumaczyć 😉 Wejdź do tych usług z tym pinem co dziś wzięłaś i tam w zakładce karty zobacz co masz obok karty napisane? Że aktywna? Czy co tam masz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leniuszki cudowne obydwie 🙂

Ola twoja gwiazda spryciula jest już ze ho ho, rozumiem juz co mialas na mysli mowiac ze jej z oka sie spuscic nie da 🙂
p.s. ubóstwiam twoje podłogi 😎

Matylda odczep sie od tego jej nosa!! 🙂

tak na marginesie kart bankomatowych to dzisiaj swoja złamałam niechcący 🤨

ach i przytargałam krzesełko do karmienie, tzn mąz kolezanki mi oddał dzisiaj nasze ale moje dziecko stanowczo jest na NIE. jebca dostaje jak go tam wsadzam, no ale miejmy nadzieje ze sie zaklimatyzuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...