Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
KURWA MAĆ 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠




bedziem się tera licytować na klaty????
żadna nie ma cycek po pas 😁 tj nie cycek bardziej flaków 😁 😁 😁 😁
Ola biegać mogę
dziś na moim dziennym dystansie jakiś gość się zatrzymał i opieprzył mnie że nie mam kamizeli odblaskowej
tj ja mam ale w garażu sobie lezy bo jakś tak obciachowo biegać w kamizelce na trase gdzie przejeżdża jeden samochód na godzinę 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
KURWA MAĆ 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠




bedziem się tera licytować na klaty????
żadna nie ma cycek po pas 😁 tj nie cycek bardziej flaków 😁 😁 😁 😁
Ola biegać mogę
dziś na moim dziennym dystansie jakiś gość się zatrzymał i opieprzył mnie że nie mam kamizeli odblaskowej
tj ja mam ale w garażu sobie lezy bo jakś tak obciachowo biegać w kamizelce na trase gdzie przejeżdża jeden samochód na godzinę 😮

Nie zamierzam się licytować bo nie mam czym 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do cyckow to sie nie wypowiadam bo ani nie ma sie czym chwalic ani czym świecic 😁 😁

a zumbiasza mamy miec z ta nasza instruktorka, niestety to ani nie łorsoł ani nawet łdz zeby na jakiegos instruktora lepsiejszego liczyc. no ale... zobaczymy, zobaczymy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
co do cyckow to sie nie wypowiadam bo ani nie ma sie czym chwalic ani czym świecic 😁 😁

a zumbiasza mamy miec z ta nasza instruktorka, niestety to ani nie łorsoł ani nawet łdz zeby na jakiegos instruktora lepsiejszego liczyc. no ale... zobaczymy, zobaczymy 😉

ale ona ma instruktora zumby zrobionego? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra cycki cyckami pisze powody mego wnerwa
1. nie otwiera mi się farma a plony zasiać miałam 😠
2. mój chuj mnie wkurwił 😠
3. nie umiem tak zmontoać filmu jak Kasia żeby było 2w1 albo 3w1 albo 1708w1
4.rzadko kiedy otwierają mi sie filmy które wstawiacie tu na brzuszku ( tj mój net preferuje linki) dlatego Wita jeszcze nie widziałam 😠
5. Kasia nie podobało mi się jak potraktowałaś Alice ( chociaz też chciałabym wiedzieć z kim piszę i wiedzieć coś więcej) ale to jest only net więc ma prawo do ochrony prywatności zwłaszcza po tym co się tu ostatnio działo 😠
6. Nina - Tyminka gdzieś dziś napisała że się "dziś" odezwie i się nie odezwała 😠



7.Dagi jrst na fbku 😠
8.
9.
nie wiem co jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
niksssa napisał(a):
co do cyckow to sie nie wypowiadam bo ani nie ma sie czym chwalic ani czym świecic 😁 😁

a zumbiasza mamy miec z ta nasza instruktorka, niestety to ani nie łorsoł ani nawet łdz zeby na jakiegos instruktora lepsiejszego liczyc. no ale... zobaczymy, zobaczymy 😉

ale ona ma instruktora zumby zrobionego? 🤔


w sumie to nie wiem 😁 😁 bo mnie nie bylo ostatnio
okaze sie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry.

Nadrobiłam - UWAGA - 170 stron!


u mnie bez większych zmian... tzn. praca - dom...

Majka w żłobku - super - w domu za to nadrabia.

Jestem już po przeprowadzce... he... ale nadal się nie rozpakowałam....

Maja chodzi za ręce, raczkuje z prędkością światła, wstaje z raczkowania i staje przy meblach sama i zaczęła chodzić przy meblach.

Witam nową koleżankę - Justynę , pozwoliłam sobie Ciebie znaleźć na NK

aaa co do spraw które poruszałyście - czyt. nocnika - czy wiecie, że w żłobku jest oficjalny ZAKAZ używania nocników przez dzieci??? oraz używania śliniaków...? No cóż.... hehehehehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny,

jestem, nadrobilam 🙂

matylda, moj fejsbuk czesto jest wlaczony nawet jak mnie nei ma, bo sie automatycznie loguje jak S. korzysta z kompa

Lenka slicznotka, pocieszka, i w ogole fajna, taka pozytywna sie baardzo wydaje 🙂 pociesze Cie Olu, moja Nela tez szkudnik, jak jej mowie nu nu Nela, nie wolno, to ona tylko kiwa przeczaco glowka i sie smieje no i dalej robi swoje. 🙂

Witek rzeczywiscie jak perszing!!! 🙂 a te krzesla ze mu sie tak szybko nie znudzily 🙂fajowy 🙂

niestety na temat problemow ze spaniem w nocy sie nie wypowiem, bo moje dziecie w miare przesypia noce, budzi sie tylko na szame, ale gdy jej dam okolo 1 w nocy sinlacu ze 120ml gestego to spi nawet do 8, a potem jeszcze do 10.30 , przynajmniej rpzez ostatnie 2 tygodnie jest.
Ale Matylda, jak przeczytalam, ile drzemek sobie Twoja Mala ucina, to jestem pod wrazeniem, ona naprawde jest spioszkiewm i to juz od urodzenia 🙂 A moze to rzeczywiscie za duzo i w nocy przez to nie ma spokojnego snu?? a jakbys jej pozwalala zasypiac kiedy jest zmeczona ale budzila po godzinie za kazdym razem?? Aha!!! Lena slicznotka i taka niewinna sie wydaje, ufna istotka 🙂 I odseparuj sie od jej nosa!!!

co jeszcze??
Przykro mi z powodu choroby Szymka 😞 zycze zdrowia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Dobry.

Nadrobiłam - UWAGA - 170 stron!


u mnie bez większych zmian... tzn. praca - dom...

Majka w żłobku - super - w domu za to nadrabia.

Jestem już po przeprowadzce... he... ale nadal się nie rozpakowałam....

Maja chodzi za ręce, raczkuje z prędkością światła, wstaje z raczkowania i staje przy meblach sama i zaczęła chodzić przy meblach.

Witam nową koleżankę - Justynę , pozwoliłam sobie Ciebie znaleźć na NK

aaa co do spraw które poruszałyście - czyt. nocnika - czy wiecie, że w żłobku jest oficjalny ZAKAZ używania nocników przez dzieci??? oraz używania śliniaków...? No cóż.... hehehehehe 😁

a tak z czystej ciekaowsci dlaeczego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a czemu nie ozna sliniakow?? U mnie w przedszkolu sa takie ubrankowe i wlasnie one sa zakladane , albo takie zwykle tzn lekko plastikowo gumowe 🙂 hmmm, ciekawe

Aha, ja nie mamm nocnika dla Neli i narazie raczej nie kupuje, ona nigdzie nie usiedzi przez wiecej niz 10 sekund anyway 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Raczek, taki jest po prostu projekt żłobków 🙂
niestety 😞
Oczywiście dotyczy to także chodzików...
Gdyby była kontrola i zobaczyłby ktoś, że dziecko jest "nocnikowane", albo ma śliniak, lub jeździ w chodziku... to .... uchowaj Boże 😞
U mnie bynajmniej nie ma chodzików, natomiast śliniaków się "po kryjomu" używa... nocnikuje też. Po prostu trzeba to ukrywać... przed dyrekcją żłobków...
Zresztą uważam, że to powinien być wybór rodziców... No ale cóż... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁO i raczek się uwidocznił 😁
właśnie magda dlaczego???
i dlaczego przeprowadzka ?????

Dagiiiiiiiiiii kiedy ślub????????????
co do drzemek to faktycznie moja to rekordzistka ☺️ i przez pierwsze trzy mce życia przesyiała 22 godz na dobę
budziłam ją juz w dzień jakiś czas temu i pomogło teraz tez próbowałam ale skutki były opłakane , niebawem znowu spróbuję bo przyznam że to jej spanie w dziń tu na wsi było mi na rękę bo zawsze moglam coś zrobić - jak pojedziemy do miasta to będę ją wybudzać po godzince
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie... teraz jest EKO wychowywanie - total!!! Po prostu - "RÓBTA CO CHCETA" w wolnym tłumaczeniu... 😞

Dzięki Matylda, że tak mnie czytasz 🙂 - pisałam kilka razy już, że po nowym roku przeprowadzka 🙂 w ramach zmniejszenia kosztów, oraz zwiększenia przestrzeni z 40 m na 100 m kwadratowych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to zdecydowana roznica z 4om na 100! 🙂 wow 🙂

my jakos dajemy rade i bedziemy dawac rade bez chodzika, nocnik to plany na przyszlosc, ale sliniak to podstawa podczas moich prob karmienia mojej latorosli, gdyz ten moj ukochany niejadek dalej pluje niz widzi 🙂!! 🙂

A slub w przyszly piatek 🙂 suknia jedna dzisiaj przyszla, drugiej spodziewam sie jutro ( dluga i zawila historia czemu dwie, ogolnie wybiore jedna a druga postaram sie odeslac), fryzjer umowiony, makijaz tez, rodzice przylatuja w czwartek, dzisiaj bylismy omowic szczegoly w hotelu gdzie ma byc ceremonia i obiad, kwiaty zalatwiam w piatek 🙂
Suknia dla Neliczki kupiona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...