Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Matylda ty sobie jaja robisz czy naprawde już TYLE zeżarłaś ?? 😁 😁 😁 ja jade na 3 naleśnikach od rana a i tak mam doła bo słodkie zjadłam 😠 😠
ale zrobilam kurczaka z ryżem i warzywami wiec zaraz bede pakowac obiadek 😉

co do mleka to mi powiedzieli ze w pierwszym roku zycia to jeszcze jakos da sie przemycic te recepty bez zaswiadczenia od alergologa bo wiadomo, dziecko male to i czasem daja tak na zaś. ale ja juz z doświadczenia wiem że to w większości zależy od lekarza POZ czy wypisze czy tez bedzie sia bał że sie do niego doczepia.
z Julka np u alergologa bylam ostatnio ze 2,5roku temu i caly czas jedziemy na lekach ktore zalecila, ale przepisywanych przez naszego lekarza. i teraz bylam u innej dr i mnie zjebala ze jak to tyle czasu nie bylam, ze ona recepty mi nie wystawi bez zaswiadczenia bo sie doczepia do niej. a moja wystawia bez gadania. wiec sama widzisz 😮 😮
a! mało tego. alergolog mi nie wystawia recepty z literka P, dopiero moj lekarz 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
No robiła która te kokosanki czy nie? Bo się odpowiedzi nie doczekałam 🤢
Już ważę równo 52 kg ☺️


Jakie kokosanki? 🙂 ja uwielbiam! ale nie umiem robic:P
Gratuluje 🙂-kilogramów

O takie

[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/73429109635643663722.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
OLA zlituj sie!!! mnie jeszcze zostalo 4 kg a ty smaka robisz na takie pysznosci 😁 😁 😁 😮

Też bym zeżarła 😁

ja juz boje sie wchodzic na wage 😮 😁 😁 ale czy warto odmawiac sobie takiej przyjemnosci 🤪 😁

No toż dlatego nie piekę bo wiem że nie odmówiłabym sobie i moją dietę ch.. by strzelił 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże Boże zara zara bo mi się kiełbasa gotuje 😁
Marinka KOCHAM TWOJE DZIECI RÓWNIEŻ OF KORS I babcię Iwonę i babcię Lubę i nawet tatę i Ciebię i wszystkich 😁 ale to nie ten film bo Aniela tam nic nie śpiewa nie recytuje - chcem taki co Kasia o nim często wspomina i Ola nie wiem co tam było ☺️
OLA buty mam i z wrażenia nawet do P. zadzwoniłam i powiedział że musimy cię tj WAS odwiedzić 😁 ale bez obaw to nastąpi nie prędzej niż za 5 lat 😁
Ola a tak szczerze gust ma świetny buty super, większe od tych co mamy więc nam się przydadzą ale są tak wypasione więc nie wiem do czego to ubrać ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
ale powiem ci szczerze że widać że używane tj nie są jakieś brudne czy coś ae głupia nie jesteś więc wiesz o czym piszesz no ewentualnie chyba że były źle przechowywane ale to chyba nie to PODSUMOWUJĄC serdecznie dziękujemy , będziemy ubierać przy każdej okazji 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
ANGELA dawaj wagę Fabiana a co tam przecież to nie jego ani Twoja wina że taki jest 😘
Nina 😠 😠 😠 😠 wkurzasz mnie 😠 😠 😠 😠
Ola ja kokosanki robiłam jak miałam 16-18 lat i ni epamiętam przepisu ale były dobre ☺️
rób z tego co znalazłaś w necie może się uda i wtedy będzie przepis sprawdzony 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam 13kg na minusie z przed ciąży :P ale słodyczy nie jem w o ogóle 50kg musze utrzymac do lata...a le powiem wam szczerze ze jak patrze czasem na swoje ciało to sobie myśle ze na pewno skóra była ładniejsza jak byłam grubsza... teraz biegam co dzien ale co z tego...nie jest jędrna a cycki to dwie szmaty ide nie długo zrobie silikony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
OLA zlituj sie!!! mnie jeszcze zostalo 4 kg a ty smaka robisz na takie pysznosci 😁 😁 😁 😮

Też bym zeżarła 😁

ja juz boje sie wchodzic na wage 😮 😁 😁 ale czy warto odmawiac sobie takiej przyjemnosci 🤪 😁

No toż dlatego nie piekę bo wiem że nie odmówiłabym sobie i moją dietę ch.. by strzelił 😁

Raz mozna sobie pozwolic na szalenstwo 😁 😁 😁

MATYLDA- Fabian wazy 13 kg 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
OLA zlituj sie!!! mnie jeszcze zostalo 4 kg a ty smaka robisz na takie pysznosci 😁 😁 😁 😮

Też bym zeżarła 😁

ja juz boje sie wchodzic na wage 😮 😁 😁 ale czy warto odmawiac sobie takiej przyjemnosci 🤪 😁

No toż dlatego nie piekę bo wiem że nie odmówiłabym sobie i moją dietę ch.. by strzelił 😁

Raz mozna sobie pozwolic na szalenstwo 😁 😁 😁

MATYLDA- Fabian wazy 13 kg 😮 😁


więcej od Anielki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Andziucha napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
OLA zlituj sie!!! mnie jeszcze zostalo 4 kg a ty smaka robisz na takie pysznosci 😁 😁 😁 😮

Też bym zeżarła 😁

ja juz boje sie wchodzic na wage 😮 😁 😁 ale czy warto odmawiac sobie takiej przyjemnosci 🤪 😁

No toż dlatego nie piekę bo wiem że nie odmówiłabym sobie i moją dietę ch.. by strzelił 😁

Raz mozna sobie pozwolic na szalenstwo 😁 😁 😁

MATYLDA- Fabian wazy 13 kg 😮 😁


więcej od Anielki 🤪

☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...