Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Siemanko! 🙂
A ja od wczoraj mam powera ! Mówiłam Wam ze ie wracam do pracy... ale zdanie zmieniłam ja juz nie moge usiedziec w domu wracam do pracy! na razie w weekendy tylko a potem moze jeden dn w tyg zobaczymy! wracam do tego co robiłam czyli sesje foto w warszawie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry
matko, mam dosyć ostatniego czasu....
Nikola mnie doprowadza do szału, nie śpi, przebiły jej się dwie górne jedynki i dalej jest nieznośna jak tak dalej pójdzie to będę w tworkach
Mieszkanie jest w dupie, sto lat za murzynami, nie ogarne sie chyba nawet za 3 lata, to w którym obecnie przebywamy obeszlo syfem bo nawet nie mam jak KURRR......a szkalnki umyć.
A Moje dziecko w ramach wdzięczności do mnie że jeszcze nie wyprowadziłam się z domu przez te jej wrzaski nauczyło się mówić TATA - i jak tylko zobaczy Go to wyciąga ręce i woła TATATATA .... no comment, a Tata cały czas umiera jak nie głowa go boli, to oko jak nie oko to co innego i ma wymówkę przed tymi jej wrzaskami. a ja mam dosyć i jak słyszę jej zgrzytanie zębami to kompletnie świra dostaje.
co jeszzcze....
wszystko do dupy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
zgrzytanie my juz mamy za soba dzieki Bogu

mnie to tez doprowadzalo do szalu

a u nas nawet zębów nie ma 😁
Jak mojemu młodemu mówię 'nie wolno' jak widzę, że pełznie do kabli, to ten cwaniak też przyspiesza, zapierdziela 😁 hahaha komicznie to wygląda 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda jak to??? przecież już w grudniu mieliście zaczynać 🥴 tj robotę 😉 tj starać się 😉
ej jeśli któraś używam Premium Care to jednak w Rossmanie najtaniej

a ja mam na jutro łososia dla młodej i nie wiem co z nim zrobić 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
zgrzytanie my juz mamy za soba dzieki Bogu

mnie to tez doprowadzalo do szalu

a u nas nawet zębów nie ma 😁
Jak mojemu młodemu mówię 'nie wolno' jak widzę, że pełznie do kabli, to ten cwaniak też przyspiesza, zapierdziela 😁 hahaha komicznie to wygląda 😁

Boże jak jak mówię NIE WOLNO to zero reakcji bo nie zna tego ale jak mówię NIE to zaczyna wyć jak syrena głośniej jak w nocy może później to nagram - ONA się chyba mnie boi 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matylda nie chce drugiego dziecka na tą chwilę....
Ola - mam dzwięki wyłączone w tel jak zawsze bo mój Gad zasnął na chwilę zapewne. Napisz mi wiadomość postaram się odp. jak najszybciej. Kurna żyję jak w kokonie bo jak zaśnie już na chwilę to nawet przez tel nie mogę pogadać bo zaraz się obudzi, nawet wody w kiblu spuścić nie mogę 😮 😁
idzie zwariować. Nie wiem co Jej jest. A ja ciagnę na redbulach, tigerach bo zasypiam na stojąco.
Dobrze że chociaż najważniejsze sprawy jakoś się układają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Matko ja nienawidzę zgrzytania zębami więc nie wiem jak to zniesę 😮
Na razie nie ma czym zgrzytać bo ma tylko dolne jedynki 😁

Ola ja nie wiem jak one to robią ale moja mam też niewiele na górze - mają może po 3 mm i już od tygodnia potrafi to zrobić 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa jeszcze chciałam do]Kasi - nie wiem czy przeczytasz to ale ta sprawa z filmami na YT zaczęła się wcześniej ode mnie, mój film dostał pierwszy negatywną opinię.... potem ktoś jeszcze coś otrzymał
Więc myślę że ta cała IGA czy ktoś tam już od dawna nas obserwuje i jest to ktoś kto był tu z nami w konflikcie jestem pewna. Moim zdaniem nie jest to Alice (chyba dobrze nap)
Alice ja też bym chciała Cię zobaczyć 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matylda mojej ledwo co się przebiły przedwczoraj a już tak zgrzyta ze szału idzie dostać. O matko najgorzej jak człowiek śpi a ona w łózeczku daje tymi zębami 😠 😠 🤢 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Ola co jest potrzebne zeby ten ochujaly telewizor powiesić na ścianie? W sensie jakis haków czy czegos takiego?

Specjalne mocowanie trzeba kupić - koszt jakieś 100-200 zł - zależy jakie sobie wybierzecie 🙂 Odezwij się na gg po 18-tej to powiem S. to mi znajdzie i wyślę Ci linka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tysia - to jest coś takiego, my nie mamy bo mamy trochę inne rozwiązanie - widziałaś zresztą ale normalnie to zakłada się na czymś takim:

http://www.twinsat.pl/instalacja_anten_satelitarnych_warszawa_telewizji_cyfrowej_lcd.html?gclid=CK-8-8Gdyq0CFQeIDgodClqnhg

http://www.mall.pl/uchwyty/?av=1&gclid=CIHz18Kdyq0CFYGEDgodExMs9w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Alice ja też chcem zobaczyć Ciebie 😉

Boże Boże wygońta mnie


Klaudia ja tem chcę kolejną trójkę już teraz 😁 razem by sie rozbijały po kątach a może razem by się czymś zajęły , razem by sie tłukły , fajnie by było 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...